Вчера ждала , ну, думаю утром будут .
И ничего .
Может кто-то уже слышал что ?)
И ничего .
Может кто-то уже слышал что ?)
Ответ дляHeksa
фото
Это правда ?
Не пустое было сдание ночью , а с фсбшной москолотой ?
ViktoryjaG• 23 мая 2023
Ответ дляultragringo
Ну или пуйло грохнут.Да,реально думала и мечтала.
Ну как говорится, мечтать не вредно. Но желательно в трезвом уме, чтобы не было этих «какжетак»
Ответ дляultragringo
Да.Я думала с утра узнаю чтоб Белгород наш.
Армія теж чекає на контрнаступ. Але тут нікому не спаде на думку ставитися до нього як до футбольного матчу.
Проривати ешелоновану оборону стануть люди у пікселі – і цей процес супроводжуватиметься втратами. Легковажність тилових соцмереж і телестудій межує зі схвальним поплескуванням по плечу. Все одно, що підганяти тих, хто йде вгору Інститутською.( про майдан)
Все, що відбувається на фронті, – це не довгоочікуваний сезон улюбленого серіалу. Це не Колізей, а ви не глядачі на трибунах. Якщо ви збираєтеся стежити за контрнаступом по телевізору, то етичною поведінкою буде мовчати. Армія обійдеться без вашого нетерпіння та бажання похайпувати на гарячій темі. Іноді етика – це вміння вчасно закрити рот.
Невиправдано завищені очікування завжди вертаються бумерангом. Ознака патріотизму – не розмірковування про те, наскільки частин розпадеться Росія, а обсяг ваших інвестицій у перемогу.
Ви знаєте, що армія зробила для вас – спитайте себе, що ви зробили для неї. Замість розмов про контрнаступ краще оцінити масштаб вашої персональної інвестиції в нього. Чим він буде більшим, тим більшу свободу розмірковувань отримаєте особисто ви.
Але запевняю вас, чим більше ви будете залучені у війну, тим більше зникатиме спокуса відсторонено про неї розмірковувати.
Бо ви перестанете почуватися глядачем на трибунах. Прийде розуміння, що ви стоїте за спинами тих, хто тримає зброю. Що їхня невдача матиме наслідки для вас особисто. Що ваше майбутнє відокремлює від катастрофи тонка зелена лінія.
Казарин
Ответ дляViktoryjaG
Каддафи тоже был царь и бог , а чем закончил и всё произошло очень быстро , почему так не может быть с пуйлом?
Ответ дляЯся222
Як мені подабаються ці побєдоносні наротиви русні, відволікти від Бахмуту) Таке враження, що місто не 10 місяців штурмували, а 10 днів, і це прям шок для людей, що його ворог взяв.
Як мені подобається, що асі хто не вашої думки це російські наротиаи. За Бахмут люди не в шоці, а не розуміють за що загинуло стільки людей? Чиїсь сини , брати, батьки. Навіщо їх кидали в ту м’ясо рубку. Ось від чого відволікти .
ViktoryjaG• 23 мая 2023
Ответ дляЯся222
А главное, вообще непонятно - зачем? В чем смысл этой кровавой победы? В миллионе бутылок шампанского наверно)) Если бы так яростно отбивали Авдеевку, Марьинку - там понятно, рядом Донецк и его обстреливают. Если бы харьковскую область, тоже понятно, отодвинуть границы. Кому нужен Бахмут - загадка.
Ответ дляViktoryjaG
Знаєте, я задумалась після вашого повідомлення. А і правда?!
Ответ дляDashko007
Зараз головне закріпитися на флангах біля Бахмуту. Про це говорять військові вже другу неділю. Ви в позиції ракушки 🤷♀️
Ответ дляDashko007
Странно не понимать, учитывая то, что 10 месяцев Бахмут держали
. Оснащённость армии тогда и сейчас несопоставима.
Ответ дляDashko007
Тому що ворог наступає і треба не пускати його далі. 10 місяців оборони маленького міста - це дуже крутий термін і вони справжні герої. І якщо справді пригожин зі своїми зеками видохнуться після цього, то це буде перемога.
ViktoryjaG• 23 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
Я зашла в новости, посмеялась, что Белгородскую область, по словам губернатора, ещё не освободили от 15 человек из дрг. Ничтожная абсолютно страна.
Не знаю, оно или нет подразумевалось, мы уже разбалованы.
Ну так они разбрелись там по лесам, как их поймаешь))) Еще и машину угнали у местного, вот интересно, может на ней до Кремля доедут. 😀
И вроде там в основной из русского легиона, акцент местный))
Ответ дляViktoryjaG
За Бахмутом є інші міста, які не повинні бути окуповані і розбиті до основи.
Ответ дляViktoryjaG
Ну так 10 лет кгб не могло выловить части оун-упа с Волынских лесов и болот. Пожелаем и Белгороду стойкости ((:
Там вообще нет граждан Украины, думаю.
Ответ дляDashko007
Всё все прекрасно понимают насчет Бахмута. Уже обсуждалось и не раз, покинуть Бахмут, равно тому, что черти пойдут дальше, парни своими жизнями удерживали противника, чтоб мы все с вами сидели в тепле и спали по ночам.
Ответ дляLudaSHS
Но не одновременно везде вау.
Никто не прилетит на голубом вертолете и покажет кино - быстро и без пыли.
Война это не кино и сериал, а марафон с пота и крови, смерти. Поэтому, радуется успехам всу, пво шников, и верим в лучшее
Кто его знает))) может и одновременно... поживём- увидим
Ответ дляAHetfield
Военнослужащий ВСУ Юрий Сыротюк о ситуации в Бахмуте. Если коротко - ВСУ отбили высоты вокруг города, российские войска как на ладони и находятся под постоянным обстрелом.
Да вы что
А то столько усилий армии , чтоб теток на диване отвлечь от Бахмут , бо вони кіно дивляться
Николь1986• 23 мая 2023
Ответ дляultragringo
Я тоже ждала.Немного расстроена.
А я и не ждала. Все, как всегда. Наведут шуму, обнадежат, а потом скажут, что ,,все не правда і обман,,
Привыкли уже.
ViktoryjaG• 23 мая 2023
Ответ дляЯся222
Это с нашей позиции - с нашей понятно, защищать все города. Я не могу понять их логику кинуть все силы на Бахмут, никакого особого военного значения он не имел, по сравнению с другими городами рядом, которые так и не взяты