black-opium• 23 мая 2023

Так где же супер новости?

Вчера ждала , ну, думаю утром будут .
И ничего .
Может кто-то уже слышал что ?)
Оленёнок• 23 мая 2023
А границы недоимперии оказалась дырявыми как решето) приходи и бери, что хочешь ) не буду тягать сюда руснявых военкоров, но они явно приуныли…
промокашка• 23 мая 2023
Отсутствие новостей тоже хорошая новость , я если вижу много сообщений в телеге ( в тг каналах местных) уже начинает нервно тошнить , особенно если с утра (((( Думаю автор это больше инф война , И мы действительно на кануне грандиозного шухера , Много моих знакомых военных были в отпуске а сейчас всех призывают , Так что рашисты стукачи если читаете бойтесь , просто так оно вам не пройдет
Veronikca• 23 мая 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Це зрозуміло, бо у нас при владі шоумени.
Але крім шоу треба дії, як з крейсером - ніхто заздалегідь нічого не казав і це був сюрприз, і була гордість, а тут щось таке - так ніхто нашу владу серйозно сприймати не буде.
Я что-то никак не пойму? С каких пор Мадяр стал нашою владою? Это он о попкорне написал в телеге. Что хочет, то и пишет. Это неофициальное лицо.
4мама• 23 мая 2023
Ответ дляultragringo
Да.Я думала с утра узнаю чтоб Белгород наш.
Вас би це ощасливило?
4мама• 23 мая 2023
Ответ дляjulil
Так Мадяр и показал видео. Как его бригада всемером 22 штурмовика взяла).
Багато хто напевне вирішив, що то не варте попкорна.
Сумно і водночас цікаво напевне для психологів спостерігати за такими явищами. То всеукраїнське ура простій фразі ’рускій карабль іді нахуй’ - марки і все таке. І водночас знецінення щоденних героїчних вчинків. Про деякі навіть нема звісточки у ЗМІ.
LudaSHS• 23 мая 2023
Ответ дляTakamaka
Деморализующие факторы тоже играют очень большую роль в общем результате.
так

и вообще
Валерій Пекар
4 ч. ·
З новин і коментарів я зрозумів, що росія напала на росію, причому росія росію швидко перемогла, або ж навпаки -- точно ніхто не знає, але вже впевнено можна заявити про велику перемогу росії та її же жахливу поразку від самої себе. Коротше кажучи, змія вкусила себе за хвіст і повністю проковтнула, і тут не кожен фахівець з топології зможе вивернути цього уробороса навиворіт, без пляшки старого доброго кляйна тут не розібратися (я знаю у Львові одне місце), так що не дивуйтеся нездатності російської пропаганди пояснити, що відбувається. Хто б це не придумав -- він геній---
oleshenka• 23 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну вот зачем? Чтоб что?
Идет рейд по дезинформации, ради противника.
Хорошая новость есть - белгород
И фсб . Достали великих

И продвижение наших у Бахмут и Запорожской области.
Де ’продвіженіе’? Конкретно де? Перший раз чую про просунення біля Бахмуту. Новин не читаю ніде. Маю свої джерела.
julil• 23 мая 2023
Ответ дляoleshenka
Каждый день продвигаются по флангам. Вчера 700 метров, сегодня 100 и тд
LudaSHS• 23 мая 2023
Ответ дляoleshenka
Какая вы важная.. Со своими источниками
Вы не читаете.
Я читаю
Это видела на утро сегодня

https://news.liga.net/ua/politics/news/bahmut-sily...

За эти сутки вечером будет

Вчера было 700 м
Тоже есть инфа
mamaМия• 23 мая 2023
Ответ дляultragringo
Нахер він нам? Порєбрік за порєбріком.. і чим вища стіна, тим краще.
mamaМия• 23 мая 2023
Дівчата, пісеньку вам гарну принесла. Для тих, хто не чув, бо вона не нова.