Название, кстати, украинское, что ещё раз доказывает - БНР это Украина )
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви знали, що коли їхній пьотр перший тільки почав будувати імперію, то Білгородщина була частиною Київської губернії, це ще 1708 рік?
А потім - шматок за шматком.. землі, де жили етнічні українці ставали вже московитськими..
Ну да
До 1918 года
Ответ дляZhukOlena
Хтось мені пояснить, який нам сенс у тому, що там відбувається?
Ждём гражданскую войну на раше
Ответ дляrybka21
не знаю
перші партії їхали до рязані
там деякі дєрєвні вже порожні давно
перші партії їхали до рязані
там деякі дєрєвні вже порожні давно
Хоть рашисты дамбить ракетами и бомбами там не будут их, но это не точно
Ответ дляrybka21
❗️Внимание представителя Кремля также обратили на то, что на строительство защитных сооружений в Белгородской области было потрачено 10 млрд рублей, и спросили, можно ли считать нападение свидетельством полного провала работы по укреплению границы.
Песков в ответ заявил, что администрация президента не может давать оценки характеристикам защитных конструкций.
Песков также затруднился с ответом на вопрос, почему ’зачистка’ Белгородской области от нападавших продолжается уже больше суток, переадресовав его в правоохранительные органы, Минобороны и ФСБ.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Навпаки, треба приєднувати. Чим далі відсунуті наші кордони вглиб теперішньої Московії, тим безпечніше. Харків би так не постраждав, якби до кордону було не 30 км , а хоч би 150.
Нащо приєднувати? Кілометрів 100 демілітаризованої зони буде нормально. Але нам вони не потрібні, кормити їх ще...
Stefaniya K.• 23 мая 2023
Ответ дляrybka21
⚡️Проводить специальное заседание Совбеза по ситуации в Белгородской области не планируется — Песков
ахааа чего и следовало было ожидать.чуйка у меня что будет жест доброй воли где то..
Stefaniya K.• 23 мая 2023
это только на словах просто.бросить дом,квартиру,свою землю,родину,животных,стариков ,инвалидов,все что нажито непосильным трудом и идти бомжевать по рязанях,в света с рябыми торбами за плечами..за свой счет причем.с детьми..бросить школу,садики,работу.или может в мацкве им жк выделят?
Strelka_007• 23 мая 2023
Ну, хуйло ж на папері поприєднував до себе крадені українські землі, назвавши їх ´російськими´. Отже, з точки зору їхнього законодавства, що бої в херсонській області, що в білгородський - ОДИН ХРІН!
Отака от юридична колізія. Нехай тепер не зважають, вони ж самі це узаконили. А в ігри з референдумами, воєнторгом і зеленими чоловічками можна грати УДВОХ. І ООН гниле має тепер допомогти волелюбній білгородщині самовизначитися. Отакої, все ´законно´.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так демілітарізована зона на теріторії рашки вздовж нашого кордону все одно має бути…
Mrs.Ochmonek• 23 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
да..только мы сможем их защитить.получат паспорта .хоть Европу увидят,цивилизованный мир..
От паспорти українські видавати не раніше ніж років через 10. Як в Швейцарії, після довгого періоду проживання з звичайними дозволами на проживання - тобто з усіма цивільними правами, але без права голосувати на виборах.
Mrs.Ochmonek• 23 мая 2023
Ответ дляrybka21
Та й навіщо? Всьо по плану
Ответ дляTata_F
Та хто його знає. Я вже не слідкую за ними, сенсу не має. Рівень їх занекопоїності все одно ні на що не впливає
Я резолюции важные смотрю, интересует голосование Индии, Китая, Бразилии и ЮАР.
Это многое проясняет, долго ли они собираются ещё поддерживать быдлорашку.
Сдвиги явно есть.