Допустим, дочке 21-23, работает, но зарплата, ну, например, 10 тысяч. Хватает денег только на одежду, еду и мелкие траты ей.
Помогали бы деньгами, или это уже стыдно?)))
ole4kakissa• 23 мая 2023
На что деньги?
Если на медицину - да; на развлечения - отдолжить могу.
Если собирает на что-то серьезное, то могу добавить,если вижу что деньги не просто просыраются
Но меня тут уже неоднократно обозвали недоматерью
Вона з вами живе? Нащо їй не вистачає? Ви просто пишете лише на... Ну, я просто розмірковую...10 тис. на одну себе, на одяг вистачає та на дрібниці вистачає. Не так уж і погано.
Взагалі, то треба по ситуації дивитись. Наприклад хоче поїхати дуже кудись - то так, якщо є можливість добавте. Якщо на велику покупку якусь, знов таки, якщо є можливість і бажання - то так. А якщо ви ходите в рваних трусах, то краще на покупку не давати.
Моя младше сильно пока)
Но думаю, что подходила бы к этому так: на необходимое типа еды и медицины помогу, но 5е туфли - нет
Ну и от нашей финансовой ситуации зависит. Если деньги будут, то с радостью бы делала подарки почаще, но чтобы это 6е воспринималось как обязательное с ее стороны
Ответ дляlilyD
Залежало б від відношення дитини до фінансів
Якщо вона намагається відкласти з заробленого, то допомагала б
Якщо профукує все під 0, то це порода така, що буде постійно мало.
например, если она деньги тратит на одежду, съем квартиры (напополам с подружкой) и просит деньги на еду. Дали бы или нет?
Я столкнулась с такой ситуацией и понимаю что не дала бы, так как хочу чтобы она выросла более самостоятельной и нашла работу получше
Ответ дляole4kakissa
На что деньги?
Ответ дляFresh
Кому допомагати як не дітям? Якщо є з чого!
ну я лично считаю что после 18 лет ребенок должен сам идти и содержать себя полностью. В т.ч платить за учебу. Если бы у меня просила деньги кобылка 22 лет, была бы послана далеко и надолго с блоком во всех соцсетях
Ответ дляПротея
Жесть , не уявляю навіть такого🤷🏼♀️
Якщо б мене син попросив на їжу, а я не дала!
Ответ дляПротея
Якщо батьківський будинок великий і є де жити, то винаймати квартиру це вже надлишок у її випадку
Якщо живуть в тісноті, то напевно, можна помогти
Сину 20. Живе з нами. Студент 2 курсу. Ще й працює. Але ЗП тисяч 15. На медицину даю гроші. Можу щось з одягу купити. За їжу гроші не берем з нього. Їздив в подорож недавно. Я йому трохи грошей дала.
На всі його кіно-кафешки, дні народження друзів- то його справи. Я до цього відношення не маю. Можу додати, якщо на щось збирає
ole4kakissa• 23 мая 2023
Ответ дляПротея
Работа получше есть?
У нее достаточно знаний и опыта получать больше?
Ответ дляПротея
Ваше ’зрозуміла, що не дам’, наразі не конструктивне. Вам самій трохи більше 20 і Ви не маєте дітей. Коли у Вас буде донька 20+, лише тоді Ви зможете робити вибір, давати чи ні.
Ответ дляПротея
Бачте у вас кобила, в мене мої діти. Старший син айтішнік, живе сам! В цьому місяці довелося купувати дипломну, ще й змінив квартиру. Ріелтор квартира більше 60 тис вийшло. Я запропонувала частину дипломної оплатити, бо хто ж допоможе як не батьки?
Ответ дляПротея
а кто ей виноват, что не училась нормально и работу не нашла хорошую? в столетие, когда уже в 20 лет можно зарабатывать в айти десятки тысяч долларов?
Ну якщо ви заробляєте десятки тисяч доларів, то яка проблема якихось 500 баксів підкинути кобилці?)
Не чужа ж кобилка
Ваша
Не чужа ж кобилка
Ваша
aleksa_petrova• 23 мая 2023
Я в 20 тільки бакалавра отримала, а магістра - в 22. Вчилася на денному, на якусь круту роботу часу не було через навчання. Ну це було би супер дивно, якби батьки не допомагали.
.
Зараз вже на своїх хлібах.
.
Зараз вже на своїх хлібах.