Ямайк_а• 23 мая 2023

Порадьте лікаря гінеколога для спостереження вагітності в Києві

Привіт, дівчата. Порадьте, будь ласка, хорошого лікаря гінеколога для спостереження вагітності в Києві. Бажано правий берег, але не принципово. В кого ви спостерігались і ким задоволені. У мене перша довгоочікувана вагітність, трохи хвилююсь. Наперед всім вдячна за поради)
Ворую вкусняшки• 23 мая 2023
Додайте район де вам зручно, можливо хтось відгукнеться. Тому що не зручно їздити далеко.

автор Ямайк_а • 23 мая 2023
Голосіївський, Солом’янський, Печерський - було б супер
inna5577• 23 мая 2023
Ответ дляЯмайк_а
Ищите в роддоме сразу на роды, в жк это формальность, там нет специалистов. В 5, исиде, на предславинской
Сижу_и_плачу• 23 мая 2023
Ответ дляЯмайк_а
В Соломянському р-ні клініка Родинне Джерело - я там вела вагітність у лікаря Улановоі Вероніки (попередні дві вагітності також у неї вела, але в іншій клініці).
Також, можу порадити консультацію
Пологового будинку Лелека на Печерську (це якщо ви плануєте в приватному народжувати, то тим, хто у них вів вагітність - знижка на пологи)
автор Ямайк_а • 23 мая 2023
Перечитавши форуми, зробила висновок, що краще народжувати в звичайному роддомі з черговою бригадою (5 або 7 дивилась). Про приватні відгуки неоднозначні, враховуючи вартість не впевнена, що потрібно.
in4• 23 мая 2023
Ответ дляЯмайк_а
Так само вирішила, тому була у 1 на кловський у бригади.
Сподобалось все, крім персоналу( всі на 2 день гроші просять, хоча палата була платна) .
интайм_не_предлагать• 23 мая 2023
Ищите рядом с вами, т.к. надо постоянно ездить то анализы сдават, то просто на прием