Мелочунь• 24 мая 2023
Мені44. І я все змінила
Дівчатка.Я літаю.
До цього часу 5 років працювала в фін установі керівником. Фактично- продажі і залучення. Шалені плани, нерви, постійні походи по клієнтам, клянчити то страховки, то кредити..
В один прекрасний день я просто пішла в нікуди. В мене 1ша освіта філолог. Згадала. А англійська була завжди як хобі. Фільми, книги, новини, подкасти... нижче с1 ніколи не було
Зараз взяла поки що пару учнів онлайн. Середні класи. В планах вдосконалити навички для різних рівнів. Ви знаєте. мені подобається.
Єдине питання шо виникає- чому я не пішла раніше??. Я себе відчуваю здоровішою.я легко прокидаюся. Я сплю вночі. Це виявляється зовсім інше життя коли любиш те що робиш
Додаю напруги• 24 мая 2023
Вітаю, я коли з банку пішла, теж ожила, ці всі плани, клієнти це був жах, навіть око сіпалося і ночами погано спала.
Этожзвяздаяегообожаю• 24 мая 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Лишилося змінити чоловіка...
Так, бажано знайти програміста років двадцяти двох, щоб на руках носив.
Дон Пэдро• 24 мая 2023
Вітаю. Як це не дуже відібʼється на фінансовому положенні, то це дійсно правильний вибір. А якщо ви звикли до певного рівня життя та не зможете його підтримувати працюючи філологом, то ваш запал доволі швидко згасне
Ку ка ку ка ку• 24 мая 2023
Потому что у репетиторов ни планов ни ответственности за результат. А там где есть дедлайны и +% дохода за результат, там всегда найдутся клиенты для невропатолога и психоаналитика
Додаю напруги• 24 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Я в банковской сфере закончила работать лет 6 назад, и до сих пор иногда просыпаюсь в холодном поту ночью от сна, где я не выполнила план и меня песочат на селекторе😂
Так что я вас поздравляю с вольной!
О да, тоже вспоминаю с ужасом эти селекторы. А эти звонки клиентам, когда тебя посылают далеко и надолго, планы по страховкам, которые уже были у всех родственников и друзей, но платились с моей зарплаты. Я бы в банк не вернулась ни за какие деньги, нервы и здоровье дороже.
Намакушка• 24 мая 2023
Автор я с вами!
Мне 39, 15 лет бухгалтером, в т.ч. главным. Ушла в никуда в январе этого года. Выучилась на барбера, пока стригу только знакомых, не иду в салон или барбершоп. 3 месяца работала на клининге - тоже отличный опыт. Сейчас работаю с парке аттракционов, сезонно. Зп в день как у бухгалтера, но без нервов и напрягов. Там же освоила проф. кофе машину, ещё чуть опыта и можно идти баристой. Куча свободного времени, которого так не хватало. Я счастлива.
Мелочунь
• 24 мая 2023
Ответ дляКишмишная Мая
поздравляю, пусть у Вас все получается)
Дякую
Мелочунь
• 24 мая 2023
Ответ дляДон Пэдро
На секундочку зарплата з якої я пішла -16 на руки... премії раз в рік пару тис бо ми не заробляли. А як заробили то нас часто депреміювали.
Основна частина витрат сімї все одно була і є на чоловіку. Тому думаю все буде ок.
Мелочунь
• 24 мая 2023
Ответ дляДодаю напруги
Да. Да. Да.
Моя добра третина зп йшла на ці страховки, платежі і тд..
Пліткарка• 24 мая 2023
Ответ дляДодаю напруги
приват времён Бени что ли?
ОйЙой• 24 мая 2023
Мені довелося через дитину звільнитися з банку і вісім років страждала що нема нормальної роботи, хоча був підробіток онлайн з зарплатнею в два рази більше, тепер передивлюся своє ставлення, такий приклад надихає
ДелиВерка• 24 мая 2023
Ответ дляОйЙой
ну вы даете)
а чем такая ваша подработка - ненормальная?
Мелочунь
• 24 мая 2023
Ответ дляОйЙой
Напевно кожному своє. Мені тяжко вийти с люди.
ОйЙой• 24 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
ну вы даете)
Бо постійно вдома наче у вічному декреті, чоловік вважає що це не робота і стаж не йде, та й через війну немає вже її
Стефанія• 24 мая 2023
Про рівень мови С1 гарна казочка, але казочка. Для С1 треба 10 років в середовище жити і постійно спілкуватися і не факт що буде. Бо це порадниця, паралельний казковий світ.
Та никада в жизни• 24 мая 2023
Супер! Рада за вас! Успехов, роста и вдохновения!
Недавно только поняла, что работа от слова «раб». А нужно найти то, что приносит удовольствие и пользу миру. И тогда деньги пойдут.
Вподобайден• 24 мая 2023
в будь-якому віці можливі зміни.
работа від слова ’раб’ насточортіла в лютому. шла майже в нікуди.
через нерви почалися суттєві проблеми зі здоров’ям.
знайшла роботу досить легко у 45. працюю з дому. є хвилинка приглянути за дитиною-школярем і домашні справи виконати.
Ось тільки через 3 місяці я трохи заспокоїлася. Почалось здоров’я відновлюватия.
Іноді треба кидати все і їти. Не можно житття віддавати за роботу ’на того дядька’
Тішуся неперетішуся• 24 мая 2023
Ответ дляСтефанія
Сразу видно что у вас ни с1 ни б2 нету
Это для уровня с2 надо может и прожить.
КликОЛЬКА• 24 мая 2023
Ответ дляВподобайден
в будь-якому віці можливі зміни.
А чим почали займатися?
Стефанія• 24 мая 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Сразу видно что у вас ни с1 ни б2 нету
Это для уровня с2 надо может и прожить.
С2 це натів спікер.
Тішуся неперетішуся• 24 мая 2023
Ответ дляСтефанія
С2 це натів спікер.
Нет это называется proficiency
Тішуся неперетішуся• 24 мая 2023
Ответ дляСтефанія
С2 це натів спікер.
Native speaker это native speaker. Уровни языка придумали как бы для иностранцев. Так что с2 это ни какой не native speaker.
Ладно, куда мне тут до умников с моими тремя ин языками и более 5 лет за границей, работая на 2 ин языках одновременно.