Глас_Народа• 24 мая 2023

Хто робив ремонт в новобудові, які зараз ціни за м.кв?

Порадниці, які нещодавно робили ремонт чи роблять зараз. Цікавить, на яку суму розраховувати, якщо робити ремонт в квартирі після забудовника? ціна до меблів. Наприклад 100,200,300( суми для прикладу) дол за метр. Зовсім не орієнтуюсь. Якщо й з меблюванням є сума то взагалі супер. Як виглядає після забудовника фото додам.
Сегодня сержусь• 24 мая 2023
Какое красивое расположение стен

Сегодня сержусь• 24 мая 2023
Пфф, я каждый день сержусь
Цигарний шланг• 24 мая 2023
Мин 300 уе. Без мебели.
Бавовна• 24 мая 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Какое красивое расположение стен
Так, є де фантазії розгулятись))
Мушля з Криму• 24 мая 2023
Від 200, більш менш, і до …. Ми зробили десь 450 вийшло.
Бавовна• 24 мая 2023
Зараз роблю, виводи робити рано. Але планую в 200$ за квадрат судячи по вартості закуплених матеріалів. Вчора плиточник назвав ціну 400 за роботу. Ех, в березні робив у мене по 250, згаяла час.
Поумничка• 24 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Мин 300 уе. Без мебели.
Плюсую, 300уе минимум.
А вообще пишут, и я убедилась- цена квартиры, она же и стоимость ремонта выходит, если под ключ. В двух квартирах делали с нуля ремонт, почти так и выходило, но мы делали из по качеству, выше среднего, если економить, то дешевле будет
автор Глас_Народа • 24 мая 2023
Ответ дляБавовна
Ціни ростуть прямо таки кожного місяця, і на матеріали також (
Бавовна• 24 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Є така тенденція.

Нафаня Маня• 24 мая 2023
800 у.е. під ключ в нас вийшло
автор Глас_Народа • 24 мая 2023
Ответ дляНафаня Маня
800 у.е. під ключ в нас вийшло
Мені ціна в 300 вже більше подобається
Це до меблювання?
Нафаня Маня• 24 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Мені ціна в 300 вже більше подобається
Це до меблювання?
З меблями та технікою
wladetta• 24 мая 2023
Ще залежить від розміру квартири. Якщо маленька / однокімнатна, то буде дорожче. Чим більша, тим нище буде ціна за квадратний метр. Ми робили теж в районі 800длл квадрат у невеликій. Біля 550-600 у більшій
автор Глас_Народа • 24 мая 2023
Ответ дляwladetta
Дякую
105 квадратів
автор Глас_Народа • 24 мая 2023
Ответ дляНафаня Маня
З меблями та технікою
Це інша справа. У вас велика площа ?
Нафаня Маня• 24 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Це інша справа. У вас велика площа ?
ПодругаМужа• 24 мая 2023
Берите людей на отделыные работы и будет дешевле намного, сами покупайте стройматериалы по списку. А с мебелью то вообще нонсенс, как можно довериться строителям с мебелью и т.д. Или вы сами с ними будете ходить везде и смотреть выбирать))) А вы знаете сколько строители под ключ крадут стройматериала?
автор Глас_Народа • 24 мая 2023
Ответ дляПодругаМужа
Не знаю скільки крадуть, я з тих наївних які вірять в людей і що людей відповідально відносяться до роботи. Але ви вже попередили що крадуть, дякую !
Про меблі звичайно самі, питання скільки вийшло з меблями, не означає що за мене їх виберуть. Яка ціна стала за ремонт щоб туди заїхати
Бавовна• 24 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
В нас 4 роки тому обійшлося в 25000$ ремонт+техніка+меблі в двухкімнатній, новобуд, 79кв.м., економили, але без фанатизму. Зараз треба однокімнатну зробити 47 кв.м., шукаю матеріали по акціях, розпродажу. Це в мене звичайний підхід до ремонту, тому досить економно виходить.

Розумна Губка• 24 мая 2023
У нас получилось в прошлом году 800 уе за квадрат без мебели и техники, но с кухней.
Ничего особенного просто все делали как хотели под себя.
Джага-джага• 24 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Крадут и ещё как! Пару мешков шпаклевки прихватить как плюнуть. И так на всем понемногу .
Вельми шановна• 24 мая 2023
1 к ком кв 135000 грн только работа, без материалов
от электрики до сантехники, плитка, пол, балкон, стены
автор Глас_Народа • 24 мая 2023
Ответ дляВельми шановна
Це Київ ? Такі ціни на роботу, ух…
Вельми шановна• 24 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Це Київ ? Такі ціни на роботу, ух…
Так
Зараз ремонт
Lesnaja_jagoda• 24 мая 2023
Якщо ви з Києва або з Одеси можу вам підказати все по цінам, я працюю у ремонтно-будівельній компанії, робимо усе під ключ, разом з чистовими матеріалами + меблі. Тому пишіть мені сюди в приватні повідомлення або на мобільний в мессенджер 097-904-906-3