ОливьЕЖечка• 24 мая 2023

Поділ майна, розлучення, порадьте, хто проходив..

Дівчата, мене остаточно доїдає думка про розлучення(
От-от не витримаю й все, кінець...
Чоловік-абьюзер й деспот, скоріше за все згоду не дасть й доведеться наймати адвоката й проходити через це все вивертання трусів на люди й тд...
Спільно куплена квартира й машина в шлюбі, є син 10 років...Я заробляю більше ніж він, все вкладаю в дитину.
На що я можу претендувати? Як це все ділять? Хтось віддає грошима чи комусь одне, комусь - інше?
Просто ми останнім часом навіть не розмовляємо по пару днів, він може мене образити словами, тому буде дуже злий розводитись й не захоче мені щось давати....
Як собі "підстелити соломку"?
Дякую, якщо щось порадите)
Простоваля• 24 мая 2023
Все придбане в шлюбі навпіл, але якщо машина на нього оформлена, може до розлучення встигнути продати, там згода не потрібна ваша.
автор ОливьЕЖечка • 24 мая 2023
Ответ дляПростоваля
на мене машина на нього квартира...
Рассказница• 24 мая 2023
Развод и дележка - разные судебные иски.

Выделчются доли. И каждый сам хозяин своему имуществу. Заставить вторую половину продать свою часть или выкупить у первой половины - не возможно. Только личное желание. Оценка будет государственная. Ну чтоб вы понимали, что если машина на авторынке строит 10 кусков зелени, то гос оценщик оценить ее в 5. И ваша половина будет пять.
С квартирой также. Заставить выкупить у вас или продать ему, вы не сможете. Продать свою половину вы сможете ему, получив оф.отказ в покупке, вы имеете право продавать другим лицам. Но не выше той цены, которую предлагали второму владельцу.

Не забудьте подать на алименты.
Простоваля• 24 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
на мене машина на нього квартира...
Тоді ви можете продати до розлучення без нього, щоб її не ділити. Майно через суд порівну поділять, якщо немає ніяких угод, що хтось давав більше коштів на покупку майна.
автор ОливьЕЖечка • 24 мая 2023
Ответ дляРассказница

Не забудьте подать на алименты.
дякую)
Рассказница• 24 мая 2023
Ответ дляПростоваля
Не факт, что муж не подаст на аннулирование сделки. У него для этого есть три года , с момента как он узнал о продаже общей машины.
Простоваля• 24 мая 2023
Ответ дляРассказница
Може і подати, а може і не подати, але продати можна без нього, я про це.
Мона_Лиса• 24 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
на мене машина на нього квартира...
квартира навпіл
автор ОливьЕЖечка • 24 мая 2023
Ответ дляПростоваля
продати до розлучення самій він не дасть швидше за все...подумаю.
автор ОливьЕЖечка • 24 мая 2023
Ответ дляМона_Лиса
квартира навпіл
а якщо я хочу лишитись в квартирі - повинна віддати йому грошима половину?
Простоваля• 24 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Якщо він захоче, у мене так з колишнім квартира стоїть, по суду поділили навпіл і він категорично відмовився від грошей і від продажу, так і стоїть наша пополам тепер. Вам в 3 коментарі дівчина дуже чітко розписала за квартиру, почитайте уважно.
Рассказница• 24 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Главное, чтобы и он этого хотел. Но имеет право отказать вам в этом.
Мона_Лиса• 24 мая 2023
Ответ дляРассказница

Не забудьте подать на алименты.
а можно вопрос. для себя уточнить. встречаюсь с мужчиной. при разводе квартира была поделена пополам, долгие суды,уже конец..на нем половина по решению суда и на жене. детей нет. эту половину можно продать? вообще такие половины покупают? мне интересно может ли он хоть что-то выиграть для себя и есть ли смысл в этой дележке.жена покупать не будет. квартира тупо стоит 4 года закрытая
автор ОливьЕЖечка • 24 мая 2023
Ответ дляРассказница
а якщо зі мною житиме дитина - це мені дає якісь майнові переваги, чи ні? лише можу вимагати аліменти?
Простоваля• 24 мая 2023
Ответ дляМона_Лиса
Продати практично нереально таку половину, хто купить пів квартири з чужим мужиком чи жінкою. Найкращий варіант, продати і поділити гроші пополам, але для цього потрібна згода обох власників.
ВсеПроВсехЗнаю• 24 мая 2023
Автор, простіше всього домовитись
Типу тобі машина і гроші за частину квартири - і вона ваша з сином
Або типу ні вам ні йому - сину
Але поки син неповнолітній ви там проживаєте

Бо ці процеси довгі і ви багато втратите, плюс нерви
Поговоріть з ним спочатку
Простоваля• 24 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Наявність дитини не дає ніяких майнових переваг, на аліменти можете подавати.
Рассказница• 24 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Дети не имеют никакого отношения к имуществу, приобретенному супругами в браке. Количество детей не влияет на процентную часть имущества. . Если ребенок инвалид, возможно суд увеличит вашу часть, но это работает в 0.001 % случаев . Это на рассмотрения самого суда .

Отец может оставить свою часть детям. Отец может оставить свою часть в счёт алиментов. Все это оформляется у нотариуса законно.
автор ОливьЕЖечка • 24 мая 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Автор, простіше всього домовитись
Або типу ні вам ні йому - сину

Поговоріть з ним спочатку
Боюсь поки піднімати цю тему, бо його батько має хороші звязки в юр сфері, ще щось придумають щоб мене просто вигнати чи забрати дитину...таке, важко....
Все будет, но потом• 24 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
на мене машина на нього квартира...
Тогда вам выгоднее продать машину до развода. Впрочем, как и квартиру. По теме- разделят по суду все, купленное в браке , поровну, те у вас будет половина квартиры, которую вы ни продать, ни жить в ней не сиожете, если с мужем не договоритесь. Бтзнес,кстати, если у вас или у него есть, тоже пополам
Мона_Лиса• 24 мая 2023
Ответ дляПростоваля
ясно, тоді це гиблий номер. вважай квартира навпіл,а толку з неї нема.
автор ОливьЕЖечка • 24 мая 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
капец( дякую....
ВсеПроВсехЗнаю• 24 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Забрати дитину - то ніякі звʼязки не допоможуть
Якщо, Ви нормальна мати
А квартира куплена в шлюбі - тому тим більше
Простоваля• 24 мая 2023
Ответ дляМона_Лиса
Так, у мене така ситуація і це капець, я живу у нового чоловіка, а колишній у нашій з ним спільній квартирі і продавати категорично не хоче, каже, приходь живи якщо хочеш, тупик.
Срочнокпсихологу• 24 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Только с его согласия. А так, вдвоем можете там жить
ВсеПроВсехЗнаю• 24 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
капец( дякую....
Так, Ви навіть коли поділите квартиру, то вам все одно треба буде з ним домовлятись
Але коли це буде ?
Краще зразу і без суду ділити
Срочнокпсихологу• 24 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Нет, не дает
автор ОливьЕЖечка • 24 мая 2023
Ответ дляПростоваля
теж такого боюсь, бо йому жити ніде буде й кваритру він обставляв більше під свої потреби...
Міняйловна• 24 мая 2023
Ответ дляПростоваля
Здайте в аренду циганам свою половину. Имеете право)
Срочнокпсихологу• 24 мая 2023
Ответ дляМіняйловна
Нет, не имеет. Только с согласия второго собственника