Ядвига Юсьлегко• 24 мая 2023
Девочки, кто служит по контракту в армии?
Есть ли какие-то плюшки для детей? И я не пойму, если я захочу ребёнка свозить на море, как на границе узнают что меня нельзя выпускать?
Анонимба• 24 мая 2023
По мобілізації служу. Та немає ніяких плюшок. За контракт знаю, що платять за 1 контракт, підйомну, піднайомну, якщо є підстави. Мобілізованим ні. А за кордон випускають на 10 днів, треба рапорт на командира писати. А по іншому вас то випустять, але потім будете мати великі проблеми
Ядвига Юсьлегко
• 24 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Навіщо вам це? Ви ж не служите.
Вы ясновидящая? Мне в пятницу контракт подписывать уже, комиссия пройдена
Анонимба• 24 мая 2023
Ви повинні повідомляти рапортом не те, що за кордон виїхали, а за межі міста
Ядвига Юсьлегко
• 24 мая 2023
Ответ дляАнонимба
Нет, сегодня сказали,что теперь не выпускают, так как многие не возвращались
Ядвига Юсьлегко
• 24 мая 2023
Ответ дляАнонимба
Дякую. За межі міста не збираюсь. Питання було не про це
Чумачечая Весна• 24 мая 2023
Можуть подати у розшук, так як це кваліфікується як самовільно залишення в/ч або місця служби чи дезертирство.
Анонимба• 24 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ви ще служити не пішли, а вже за кордон намилились. Шось таке
Ядвига Юсьлегко
• 24 мая 2023
Ответ дляАнонимба
Вам завидно, я не пойму, что вы от меня хотите? Если ребёнка раз в год не повезти на море, он болеет потом весь год, а если свозить, то всё отлично
Ядвига Юсьлегко
• 24 мая 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
В мене кабінетна робота буде, але контракт підписувати обов´язково
Потребую апгрейду• 24 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Охиріти можна... Тобто людина, яка свідомо підписує контакт в воюючій країні ще й планує у відпустку з дитиною поїхати??? То мобілізовані за примусом сидять в окопах на передовій без права перепочинку, а мадам вирішила на моря зганяти?
Ядвига Юсьлегко
• 24 мая 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Удалено администрацией...
Чумачечая Весна• 24 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Нема різниці. У вас військова служба, ви військослужбовець. Хочете кримінальну відповідальність, то можете ризикувати.
Потребую апгрейду• 24 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Удалено администрацией...
Повірте, слідкую. Як і за ’ кабінетними’ військовозобов´язаними. Підписала контракт, прийняла присягу - будь люб´язна. Інакше навіщо нам взагалі така ’ армія’?
Ядвига Юсьлегко
• 24 мая 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Удалено администрацией...
Сегодня я не я• 24 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Удалено администрацией...
А які діагнози можете ставити?
Зараз все скажу• 24 мая 2023
Яка може бути поїздка за кордон ? В мирний час необхідно буде під час відпустки узгодити купу рапортів для поїздки закордон. В військовий час взагалі закордон немає можливості поїхати , більше вам скажу , відпустки взагалі немає зараз . Я останній раз була в відпустці в 2021 році. Для дітей немає ніяких пільг
Сколько_мне_лет?• 24 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Чому не спитали в роботодавця про море? Знайомий 5 років як вже на пенсії, а виїзжати ще не дозволяють. мав доступ до держ.таємниці
Потребую апгрейду• 24 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Удалено администрацией...
Я Вам сама діагноз поставлю, як сама військовослужбовець в минулому, дружина і донька військовослужбовця в теперішньому. На море дітей нехай тато возить
Нафаня Маня• 24 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ніяк. За вами ганятись ніхто не буде.
Виїзд без дозволу старшого командування буде кваліфіковано як дисциплінарний проступок, адміністративне або кримінальне правопорушення, в залежності від обставин несанкціонованого виїзду за кордон. В любому випадку результат вас не порадує.
ВсеЧетко• 24 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Удалено администрацией...
Дівчина права абсолютно. Армія фінансується з бюджету, з податків . То так, ми трохи охрінєли. І читаючі вас добре ,що кабінетним воякам зняли 30 тисяч.
Пез Году Неделя• 24 мая 2023
Женсчіна, ви мабуть не зрозуміли, шо це вам не іграшки, ви як підпишете контракт, то будете більше не Галя з бухгалтерії, а військовослужбовець з усіма наслідками, будете накази виконувати, а не по морям кататися.
Пез Году Неделя• 24 мая 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Удалено администрацией...
ну бо це деццкий сад розказувать, шо їй треба вести дитину на море, бо у дитини потім будуть сопельки весь рік.
вона або військовослужбовець або сопельки лікує, шось одне
Сегодня я не я• 24 мая 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Ви військовий лікар?
Ангел-предохранитель• 24 мая 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Я вот не знала, что если военнослужащий, то в жизни больше отдыхать нельзя, автор тоже могла не знать, что отныне ей отпуск не положен и на пенсии тоже
ВсеЧетко• 24 мая 2023
Цікаво як вас беруть. Мабуть через знайомство, кум-сват-брат. Бо свідома людина такі питання не може задавати. Накряйняк би погуглила перед контрактом
Пез Году Неделя• 24 мая 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
у нас війна, розуйте очі, давайте зараз з окопів будемо дітей на моря возити
скажемо русні-сєкундочку, не сріляйте поки, я на море мотнусь і потім продовжимо
Ядвига Юсьлегко
• 24 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
Оставлю это для ваших раздумий. Может любовница я, может родственники у меня, а может все сразу