Бадабум• 24 мая 2023
Як реагувати, коли мама дівчинки робить зауваження вашій при вас?
Дітям по 5 років, дружать в садочку, часто сваряться. Моя може штовхнути, бо та її виводить, дуже вперта. Сьогодні теж штовхнула дівчинку і мама, при мені запитала чому вона так зробила? Як мені правильно реагувати? Вона б мала звернутись до мене?
Кумася• 24 мая 2023
Сказати, щоб наступного разу ваша квіточка інших по голові била.
Тоді питань, що робити, не виникне.
Борець за гаманець• 24 мая 2023
Вона бачить, що ви нічого не робите, може хоч так достукається до вас.
Помидорина• 24 мая 2023
А ваша как толкаться так смелая, а как спросили почему, так за мамкину юбку? Толку к вам обращаться, вы какие-то меры предпримете?
Престидижитатор• 24 мая 2023
Якщо вона це зробила при вас не бачу нічого такого. Навчіть свою дитину не штовхати інших якби вони її не дратували, нехай або не спілкується, або тримає себе в руках
ЖаннаНеАгузарова• 24 мая 2023
Тобто ви вважаєте, що те, що ваша штовхається, то нормально? Ви ж вже для себе знайшли виправдання
Пишу з калідору• 24 мая 2023
Почему вы первая не спросили у своей что за выкрутасы? Или толкать физ сила пл вашему норм?
Чесно брешу• 24 мая 2023
Научитесь сами делать замечания своей бубочке. А то нарвется на другую мамину радость и личность, которая Вашу толкнет так, что она быстро границы поймёт.
Престидижитатор• 24 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Вона троль напевно
ЖаннаНеАгузарова• 24 мая 2023
І доречі, я не побачила зауваження. Друга мама просто запитала навіщо так зробила в все.
Бадабум
• 24 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Я тільки прийшла і не знала нічого
ДелайКак_Я• 24 мая 2023
Думайте лучше о том что делает ваш ребенок, а не о том что должна делать чужая мама. Тогда и писать сюда не придется.
Мюллерная• 24 мая 2023
Автор, ви мене виводите, ви дуже вперта, давайте я вас за це лопатою по фейсу наверну, ок буде?
Чи як вас, то зась, лише чужих дітей можна?
Пишу з калідору• 24 мая 2023
Ответ дляБадабум
Я тільки прийшла і не знала нічого
Ну вы же сами пишете,что может толкнуть, значит не единичная ситуация .
Злюка-закусюка• 24 мая 2023
При відсутності батьків чи їх бездіяльності вважаю не те що можливим, а й необхідним робити зауваження чужій дитині, якщо вона несе загрозу. Чи чекати розбиту голову і вибите око?
Ms. При теле• 24 мая 2023
Ответ дляКумася
Тоді питань, що робити, не виникне.
Ой, давайте не будем. Вы видать мама цветочка, который ведёт себя, как хочет, а как только ответ получает, так сразу жаловаться бежит.
Сплюшка• 24 мая 2023
Якщо це не вперше, а ви не реагуєте відразу, то я б теж так зробила б. Запитала б вашу доньку чому вона так робить?! Можливо наступного разу не буде штовхати інших, через неприємну ситуацію з чужими дорослими.
Шкварочка• 24 мая 2023
Якщо батьки не виховуючи дитину то це роблять інші.
А вы шо, гаву ловили і нічого своїй не сказали? Не вибачитися?
Тим паче нічого такого вашій дитині не сказали...
Чесно брешу• 24 мая 2023
Ответ дляSo_so
Интересно, Вы сама и Ваша дочь извинились перед девочкой?
У Автора и мыслей таких не было
Сплюшка• 24 мая 2023
Ответ дляSo_so
Вона така ж вперта, напевно.