ДлинноНожка• 24 мая 2023

Дівчата, чим краще сбивати температуру 10-річній дитині?

Раніше використовували сиропи. Більше 2 років дитина не температурила, і ось 38.5-39. Чим краще в такому віці користуватись із жарознижувальних препаратів?
автор ДлинноНожка • 24 мая 2023
Усім дуже дякую. Розібралася!
Всім міцного здоров´я!
Кили и Манджаро• 24 мая 2023
Ответ дляКлевотница
Укол анальгин-димедрол-ношпа
Навіщо? Не радьте дурниць, автор не писала, що не збивається теспература.
Щаслива Я• 24 мая 2023
Ибупрофен в таблетках . Дозировка 100. Или 1/2 дозировки 200.
АсобеннАя• 24 мая 2023
Ответ дляНа границе
Без хамства ни одной темы. Не пишите мне. Я не вам отвечаю
Это не хамство. Ношпу не витаминка, ее дают только в определенных случаях, может быть кому-то было полезно узнать
Чувиха• 25 мая 2023
Часник, цибуля, імбир, жарознижчі чаї, медикаменти у крайньому випадку
Чувиха• 25 мая 2023
Ответ дляКлевотница
Укол анальгин-димедрол-ношпа
У нее что 41 температура?
ПесиКот• 25 мая 2023
Ответ дляПлакулька
Я пользователь форума и отвечать могу кому угодно, как и вы.
Так а до чого тут ваша дитина? 🤔
Пищалка• 25 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
24 кг
Дитині 10 років і вага 24 кг? То як ?
Оце так цабе• 25 мая 2023
Пробуйте. Моим парацетамол помогал всегда. ничего другого и не давала.
Не пириживай• 25 мая 2023
Ответ дляПищалка
Дитині 10 років і вага 24 кг? То як ?
Очень странно
автор ДлинноНожка • 25 мая 2023
Ответ дляПищалка
Дитині 10 років і вага 24 кг? То як ?
Так, у мене дитина мініатюрна і худенька. Але я не прийшла сюди обговорювати її комплекцію. А спитала про зарознижувальні ліки
автор ДлинноНожка • 25 мая 2023
Ответ дляНе пириживай
Очень странно
Нічого ’странного’ немає