Не за Будка• 25 мая 2023
Лагерь отменил путевку за 2дня до отъезда, без объяснения причин
Поездка от школы. Дети и родители уже на чемоданах. Растроены. Впервые дети должны были ехать, а мы с мужем уже планов настроили пока их не будет....
Настроение ноль. Все родители в шоке.
Самое странное что лагерь причины не объяснил. Просто отменили и всё. Я так сильно расстроилась что аж успокоиться не могу ((((
Настроение ноль. Все родители в шоке.
Не за Будка
• 25 мая 2023
Ответ дляКапризуля
Вы серьезно думаете, что учителя в лагере смотрят за детьми?))
Я вас огорчу
Ездила в такой лагерь от школы: учителя там напивались каждый вечер и некоторые танцевали на дискотеке с девочками постарше, обнимали их
Я вас огорчу
Я це знаю сама їздила. Там свої важаті, але їде і вчитель яка особисто знає моїх дітей. Тому мені було трохи спокійніше на перший раз.
Пожмаковна• 25 мая 2023
Якщо вже так трапилось, то швиденько з батьками знайдіть інший табір та відправте дітей разом на відпочинок у найближчі дати. Не засмучуйте себе і дітей, якщо це така трагедія.
дожену і ощасливлю• 25 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
Странная мать . Так надоели собственные дети, что любой ценой хочет спихнуть . Дело в том, что в стране война, организаторы возможно взвесили все риски и посчитали что небезопасно, но мамке со штанами побыть охота
Вам не надоело везде эти штаны вставлять? Как в тюряге.
Не за Будка
• 25 мая 2023
Ответ дляКапризуля
Наймите няню на эти пару недель за деньги, которые вернули
Та не той вік для нянь. Діти теж в розпачі,хотіли поїхати нові враження нові друзі та досвід.
Там-тарарам• 25 мая 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Нет. Здесь классический пример просто 🤷🏼♀️
Не за Будка
• 25 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
Нет не классика.
А что вообще плохого что родители хотят побыть вдвоем без детей? При чем тут штаны вообще?
Куратор дебошей• 25 мая 2023
Ответ дляНе за Будка
Що дивного? Не розумію ваш коментар
Тривоги не заважають?
Невгамовна• 25 мая 2023
Не відправила би дитину в табір Київської області …
На західну Україну - так
Не за Будка
• 25 мая 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Тривоги не заважають?
Ми спимо. Вдома. Я вже давно навіть інтернет вимикаю, щоб не динькало. Іноді навіть роботу ппо не чули, спали.
Тепер що все життя сидіти в підвалі? В таборі є укриття,діти ходили туди. Вночі там спали. Це розповідали ті хто їздив весною. Чи весною не було тривог?
Там-тарарам• 25 мая 2023
Ответ дляНе за Будка
Нет не классика.
Вам настолько надоели дети, что эту свою истерику вынесли на форум . Так и не поняла , что хотели услышать в ответ ?🤷🏼♀️
Не за Будка
• 25 мая 2023
Ответ дляНевгамовна
На західну Україну - так
Я навпаки що поряд, можна на машині приїхати, провідати чи якщо щось забрати. А на західну ні. Далеко. Да ще й захитує сильно.
Невгамовна• 25 мая 2023
Ответ дляНе за Будка
Відмінили в цілях безпеки ваших дітей
Те, що ви спите, то не значить, що всюди безпечно
Дивні люди
Чесно брешу• 25 мая 2023
Ответ дляКапризуля
Я вас огорчу
Вчииелі є різні. Мої їздили з однією три роки поспіль, вона реально дивилася за дітьми, організовувала їм купу екскурсій, походів, пікніків, акивності щодня. Вперше дитина поїхала в 4 класі, вміла лише хвостик зібрати, а на всіх фото заплетена, ще й по-різному. Я здивувалася, запитала в доньки, звідки це? Каже. що вчителька її заплітала, бо так зручніше в горах. Потім та вчителька пішла в декрет, возили інші, але там я знаю, що буває, з тими не їздили.
Все до блиску• 25 мая 2023
Ответ дляНе за Будка
Да я сама так всегда говорю. Но я настолько была настроена на их отъезд. Что мысленно я их уже давно отправила. Вся в предвкушении побыть с мужем без детей))) а тут... В школу опять водить (((
Може я вас заспокою хоч трохи: водити в школу то велике щастя! Ми у Харкові мріємо про це! Все буде добре, Ось побачите! Знайдеться варіант обов´язково!
Куратор дебошей• 25 мая 2023
Ответ дляНе за Будка
Жесть
, якщо для вас тривога це просто набридливий звук, то це вже серйозно
Брюнетка в Мармеладе• 25 мая 2023
Ответ дляНевгамовна
На західну Україну - так
Так вроде и западную периодически обстреливают...
Не за Будка
• 25 мая 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Жесть
В чому жесть? Ми в Києві. Ще з минулого літа перестали на ніч залишати звук і інтернет на телефоні. Укриття поряд немає, бігти немає куди. До метро 2км.
А так іноді навіть вся сім´я спить і не чуємо роботи ппо якщо не поряд, вранці тільки дізнаємося. Знайомі з нашого і сусідніх будинків деякі чують деякі ні.