вискас• 25 мая 2023

Як повернути гроші за платіж МРЕО ? Гроші в них, банк не вертає

У сервісному центрі сказали, що вони не приймають заяви на повернення. А у банку - гроші на рахунку у сервісному центрі
Мона_Лиса• 25 мая 2023
Идите в мрео и пишите заявление на возврат

автор вискас • 25 мая 2023
Ответ дляМона_Лиса
От представте сервісний центр у Білій Церкві, кажуть їхати в Київ у бухгалтерію. Я в шоці...який Київ та яка бухгалтерія ?!
Мона_Лиса• 25 мая 2023
Ответ длявискас
Мда уж.
Заставьте их самостоятельно написать запрос в Киевскую бухгалтерию. Они - особи на виконання зобов´язань. Перед вами. Никак иначе. Потому вы им даёте задание,они выполняют.
У меня брат прописан был в Кыргызстане, и его заставляли туда ехать какой-то военный документ забирать. Я пришла, пообщалась, и они сами сделали запрос, через месяц оттуда пришел документ.
Напомните им, кто есть кто. Держава для людини, а не навпаки
автор вискас • 25 мая 2023
Ответ дляМона_Лиса
Мда уж.
Так і я вважаю, що вони мають в цьому , а не відправляти в банк і дивитись квадратними очима. Щас піду штормити
Весняний Марафон• 25 мая 2023
конечно банк вам не выдаст деньги со счета МРЕО. Идите в МРЕО пишите заявление, укажите реквизиты куда возвращать
Мона_Лиса• 25 мая 2023
Ответ длявискас
Давайте. Все вийде, якщо впевнено себе поводити.
Напишіть їм заяву, що вам необхідно,чи ви потребуєте (ні в якому разі не пишіть ’прошу’) повернути гроші з ____ такого-то мрев, ви доручаєте це зробити бухгалтерії такого-то мрев, і надіслати вам смс чи інше повідомлення за 5 робочих днів. До заяви прикладіть ксерокс квитанції, коли і як гроші були відправлені.
Нехай облікують заяву в журналі обліку обов´язково.
НаБалКоніХодять• 25 мая 2023
Была такая ситуация, сняли двойную плату. На чеке с обратной стороны в МРЕО написали, что услуга не предоставлялась и поставили печать. Отправили в бухгалтерию и там писали заявление на возврат , приложили реквизиты карты для возврата денег и чек с печатью.

автор вискас • 25 мая 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
А мене печаль - біда, цей платіж йде не на мрео, а на експерта. А експерт немає ніякого відношення до мрео (сервісного центру). Дали якийсь номер, а там ніхто не відповідає. Типу - експерт у Білій Церкві, а бухгалтерія у Києві.
НаБалКоніХодять• 25 мая 2023
Ответ длявискас
Ну, скорей всего , придется таки ехать в бухгалтерию в Киев🤷🏼‍♀️тут уже исходите из соображения, стоит ли заморачиваться, покроет ли сумма которую хотите вернуть расходы на дорогу