Olga_31• 25 мая 2023

Киевстар присылает смс (фото), что надо обновить сим карту

Телефон самі бачите який, використовується похилою людиною для дзвінків.
Що за забота така?
Обов´язково треба міняти картку?
Мені здається це для того, щоб можна було перевести її на більш дорожчий тариф.
Чи дійсно будуть збої?
Кучерявочка• 25 мая 2023
Це якійсь сюр. Навіщо оновлювати сім карту і який в неї може бути термін дії в принципі, якщо про це не вказано ніде коли купляєш її у відділенні?!
Залатавая• 25 мая 2023
Міняють безкоштовно, нові тарифи не нав´язують. Все норм.
Єдине - перепишіть контакти заздалегідь, щоб не сплачувати це
Щось не спиться• 25 мая 2023
Да, мне тоже такое пришло.
А я за границей и ехать из-за карты в Украину не буду.

Перестанет работать - значит так и будет...
Хитрушка-чекушка• 25 мая 2023
Мне в окупации тоже пришла такая смс, когда были в месте, где пробивается связь.. ’порадовали’
Бочка порохУ• 25 мая 2023
я ходила обновляла- интернет стал лучше работать
Русланка з гілки• 25 мая 2023
Будут сбои.причем тут тарифный план?
АнтиТроль• 25 мая 2023
Карте моего папы лет 18, работала нормально. Поменяли тогда, когда перестал работать веб банкинг. На смс такие не обращала внимания. В службе сказали, что 15 лет гарантия, потому автоматом и шлют
Пацелуйнитуда• 25 мая 2023
Аналогічно у батька такий телефон не всі смс доходили, ходила міняла йому карту, ніхто нічого не нав´язував.
Те саме що пару років назад міняли щоб 4дж працювало
Пацелуйнитуда• 25 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
так само з банка не надходили смс
Не любовница• 25 мая 2023
Автор, мне приходило такое сообщение на Киевстар и на Водофон еще до войны. Бесплатно поменяли.

Дочке тоже бесплатно меняли.

Я сначала проигнорировала сообщение и не пошла менять. В итоге не смогла никому позвонить и мне никто не мог позвонить.
НО! Я не могу точно сказать, какую сим-карту у меня заблокировали: Водафон или Киевстар (это было еще в 2019 году, я уже не помню более точно). Когда сим-карту сменила, то опять смогла делать звонки.
Щось не спиться• 25 мая 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Сейчас просят с паспортом менять. Не передашь кому-то(
ЛісАпетная• 25 мая 2023
20років моїй картці. Теж шлють такі смс, вже рік. Нічого не роблю. Я не хочу іншу карту.
ЛісАпетная• 25 мая 2023
А ще 3 роки я не плачу тариф. В мене на рахунку нуль. Але заходжу до приват24 раз на півроку.
наКоблучках• 25 мая 2023
Сімки ’зношуються’ + технічно застарівають, і відповідна стара сімка в сучасній мережі може працювати некоректно

Якщо вас все влаштовує то неміняйте...побіжите як глюкне
awersi• 25 мая 2023
У мене була стара карта Київстар, там міняти безкоштовно. Єдине збилась час і дата на телефоні. А в чому складність поміняти сімку? Я спочатку не міняла, а потім поміняла, бо там велика ще сімка і не підходила до іншого телефону.
автор Olga_31 • 25 мая 2023
Ясно.
Дякую.
Поміняємо
Радуга-дуга• 25 мая 2023
Моїм батькам теж таке приходить. Уже давно. Такі самі бабушкофони. Нічого не міняємо поки. Якщо сімка фізично перестане працювати, тоді підемо. В нашому місті з цим проблем немає, офісів оператора багато. Я сама міняла свою сімку, тільки коли вона перестала працювати
МастерЮля• 25 мая 2023
Фішка у перенесенні контактів. Або вручну переписуйте і знову вбивайте на такому телефоні, або заплтіть за послугу у салоні. І там не 20 грн.
Щось не спиться• 26 мая 2023
Ответ дляМастерЮля
А зачем переносить контакты?
Контакты могут и на телефоне быть, а на сим-карте контактов нет
МастерЮля• 26 мая 2023
Ответ дляЩось не спиться
А зачем переносить контакты?
Часть есть, в кнопочных телефонах по крайней мере. И есть опасность, что они пропадут. Так в салоне объяснили.
Щось не спиться• 26 мая 2023
Ответ дляМастерЮля
В кнопочных возможно. В новых - это все легко переносится из симки на телефон