Летчица• 25 мая 2023
А ви миєте яйця? Я ні.
Хтось миє перед тим як поскладати в холодильник а хтось перед приготуванням…
Якщо так то чим миєте ? Простою водою?? Шось задумалась
Налитое яблочко• 25 мая 2023
Ааа тю, вы про эти , а то я прочитала тему и сразу про другие подумала
Летчица
• 25 мая 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Так категорію їжу я поставила)
Налитое яблочко• 25 мая 2023
Ответ дляЛетчица
Так категорію їжу я поставила)
Я на категорию не обратила внимание, тема заинтересовала)
Меломанка Маланка• 25 мая 2023
І я задумалась над цим😄 теж не мию, цікаво послухати, може теж почну мити)))
Ще кажуть що миті яйця швидше псуються. Це так?
Налитое яблочко• 25 мая 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
У меня тоже первая мысль была такая же, но потом одумалась)))
Думаю, ничего себе мужчины откровенничают
а тут вот про какие яйца разговаривают)
всегдаДаДа• 25 мая 2023
Ответ дляПосудомойка
Щітка+ засіб для миття посуду.
Так шкаралупа пориста, засіб в яйце попадає
Шальная коклетка• 25 мая 2023
Давно уже не варила яйца. Когда варила, то перед готовкой мыла их с мылом
Посудомойка• 25 мая 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Тоді маю шанс перетворитися на жабу.
Ліньки гуглить• 25 мая 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Вы каннибал?
Шальная коклетка• 25 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
Хотя муж сырыми пьет, заставляю мыть в предобморочном состоянии)
Мой бывший муж тоже пил сырые яйца, но не мыл их
всегдаДаДа• 25 мая 2023
Ответ дляПосудомойка
Тоді маю шанс перетворитися на жабу.
Чого? Он німці після засобу для миття не полощуть тарілки у чистій воді, а рушничком витирають, ще живі :) але нам незвично.
ПрипоРошенная• 25 мая 2023
Не мию, не бачу сенсу. Патогени водою не змиєш, термічна обробка в поміч нам усім. Хібі що від бруду, так брудні я не купую. Марнування часу.
всегдаДаДа• 25 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
Блін, як же це смачно! Але стала сальмонелки боятися, не п´ю....