Без образів• 25 мая 2023
Sisters aroma, дали пробник- так сподобався! Це ніша?
Berry me у мене, такий ягідний солодкуватий
Дуже сподобався, хто користувався, є сенс повний флакон брати? Що скажете дівчата?
Протестувала в їх корнері аромати, здалися незвичними і цікавими
Ще купила бальзам для губ для збільшення, класний теж
Яка ваша думка?
Миссис Буркул• 25 мая 2023
Да какая ниша, обычный продукт массового потребления, в каждом ТЦ их корнеры. Не фанат, ничего не понравилось, даже для дома аромат не смогла выбрать, все никакое
Без образів
• 25 мая 2023
Ответ дляМиловидна леді
Моя думка що вони працюють в рашці
Як працюють? Це ж наші
Бабульція• 25 мая 2023
невже вам не соромно підтримувати тих хто працює на і підтримує русню!?
Миссис Буркул• 25 мая 2023
Ответ дляБез образів
Як працюють? Це ж наші
Был скандал. Работу в раше оправдывают тем, что « вони міжнародний бренд із філософією екологічного ставлення до навколишнього середовища»
Первая ласточка инфляции• 25 мая 2023
Они нестойкие вообще. Считаю за 500 грн( цена их тревел версии 10 мл) можно купить на распив что то нормальное
Без образів
• 25 мая 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
590 вже
Первая ласточка инфляции• 25 мая 2023
Ответ дляБез образів
590 вже
Тем более) оно не стоит этих денег
Без образів
• 25 мая 2023
Ответ дляБабульція
Мені повинно бути соромно? Як пркупцю? Ви нічого не переплутали? Я не буду рискати хто де чим торгує. Якщо вони продаються на кожному кроці, то хто це повинен перевіряти де вони там ще торгують? Не державні органи? Точно я?
Ліньки гуглить• 25 мая 2023
Вообще не понимаю этот бренд. Реально барышни сделали кучу бабла из воздуха, точнее пиар и бабки от мужика, все.
СамаяЛюбимая• 25 мая 2023
Ответ дляМиловидна леді
Моя думка що вони працюють в рашці
Вони публікували такий звіт.
А там,хто зна,що було після....
Бабульція• 25 мая 2023
Ответ дляБез образів
Це лишається на вишій совісті, підтримувати тих, хто сприяє війні в нашій державі або утриматись від таких дій.
Без образів
• 25 мая 2023
Ответ дляСамаяЛюбимая
Вони публікували такий звіт.
А там,хто зна,що було після....
Ох ти ж🤣 перший раз про це, взагалі не цікавилася їми, просто сподобалися духи!
Без образів
• 25 мая 2023
Ответ дляБабульція
Точно на моїй?
ПушАпница• 25 мая 2023
Це копії відомих ароматів , ніяка це не ніша . Ніша це коли парфумери самі створюють аромати , а це як розливні репліки тільки в гарному пакуванні і величезний маркетинг.
Та і бренд з незрозумілою репутацією.
Цей аромат це копія Куркджана.
Та і бренд з незрозумілою репутацією.
Цей аромат це копія Куркджана.
Без образів
• 25 мая 2023
Ответ дляПушАпница
Та і бренд з незрозумілою репутацією.
Цей аромат це копія Куркджана.
Та і бренд з незрозумілою репутацією.
Цей аромат це копія Куркджана.
Ой, а не знаєте якого саме аромата це копія?
ПушАпница• 25 мая 2023
Ответ дляБез образів
Якщо не помиляюсь fluidity gold )