kournosik• 26 мая 2023

Життя після війни.

Як думаєте, жити стане краще, в глобальному понятті, чим зараз у спокійних районах?
З´являться робочі місця, будуть більш доступні продукти і т д.
Чи особливих покращень не буде?
Птицекрыл• 26 мая 2023
Вы какой период после войны имеете ввиду?

Наталія-Ната• 26 мая 2023
Думаю что нищета будет страшная, цены огромные, если сейчас другие страны помогают нам, держат нас на плаву то потом не знаю как. Это если честно , как думаю.
чаревна• 26 мая 2023
Я смотрю, некоторые и во время войны живут так, как будто её нет.
иркин• 26 мая 2023
Колись то буде, але коли...

Не розраховуйте на щось більше, аніж є зараз - це нераціонально.
5cmhybyna• 26 мая 2023
в мене все ок. Живу і ні в чому собі не відмовляю. Найважливіше це використовувати чоловіків і ніколи не розмножуватись.
пат• 26 мая 2023
Після війни наступає велика депресія, перерозподіл ринків під час війни та після, сплеск криміногенної ситуації.
Якщо переможемо - будуть репарації, це шанс на відбудову, хоча з існуючою корупцією навіть під час війни ймовірніше, що кошти осядуть по приватних кишенях злодіїв.
Якщо війна перейде в стадію замороженого конфлікту - буде ще важче.
Це так зазвичай в історичному процесі. Як буде у нас - подивимося.
росія розвалиться, їй ця війна принесе громадянську війну.
LudaSHS• 26 мая 2023
На видбудову подписывается все больше фирм - мировой бизнес. Будет, что делать.
Разрабатывается демографические планы, если млн не вернется. Уже обговаривают
Будет лет 5 тяжелые, ну не как 90 е некоторым, но.
Потом легче,
Опять таки , одним лучше, другим семьям худе, все неравномерно.
Читали?
Каждый день какие то такие новости

Це перший скрін «Bloomberg» прямо зараз. Суцільно проукраїнська повістка)))
Більше того, новина про Palantir – це і про майбутнє. І не те майбутнє, у якому «великі будівельникі» забабахають стопіцот будівель, у яких не зрозуміло хто житиме та де працюватиме, але главне шо освояють маржу на бетоні і асфальті. оюзниками і не працюватиме з Китаєм і Росією. Вона не стягує плату за свої послуги з України. І ось тепер мова почалась не тільки про воєнні дрючки, а й мирні штучки. В Україні, а не за кордоном для України.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-05-25...

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Чашечка кофе• 26 мая 2023
Думаю, що років 10 мінімум буде потрібно для повернення на рівень до 24 лютого
Contento• 26 мая 2023
Ну а как вы думаете какая жизнь в стране может быть в послевоенное время? Это при том, что и сейчас цены космические, многим зарплату до минималки сократили, экономика на ладан дышит. Может лет через 5-10 после войны всё выйдет хотя бы на довоенный уровень.
olyagol• 26 мая 2023
Знать бы когда это будет уже ’после войны’, скорее бы, а там уже разберемся и будем что-то думать. Замахалась я уже от взрывов подрываться с постели по ночам
Александра333-0d63• 26 мая 2023
Ответ длячаревна
У нас директор со своей женой шикуют как и раньше. Налоги не платят. Сотрудникам поурезали з.п. Моя сотрудница сейчас получает 8000. Отпуск не оплачивается. Киев.
Prervana• 26 мая 2023
Верить хочется в то, что нам дадут много денег, придут инвесторы, подрядчики, всё заколосится и начнет цвести и пахнуть. Но это не имеет ничего общего с реальным положением дел, просто мечты, даже не надежды.
oksi...• 26 мая 2023
Ответ дляАлександра333-0d63
нехай співробітниця звільняється, не можна бути терпілою
Samch• 26 мая 2023
Не думаю, що в Україні щось поміняється. Корупція як цвіла так і цвіте буйним цвітом. Держава не для людей, як є можливість втїзжати то краще будуйте життя не в бандитській країні
Life is Beautiful• 26 мая 2023
Ответ дляoksi...
А на що вона жити буде?
ksena555• 26 мая 2023
Якщо корупція не подолається, то гірше буде як було...
Навіть, зараз тварям дозволяє совість забирати у хлопців, які віддають життя
Юлия_Юлия-2175• 26 мая 2023
Ще рано про щось говорити.
Я наче не песиміст, але після війни зазвичай розруха і депресія. Та і термін закінчення не відомий, ми ж в 2014 на війну впродовж 10 років не розраховували.
anabelia• 26 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Підтримую, я цього періоду більш за все боюсь. Допомоги не буде.
golublexa3• 26 мая 2023
Все буде залежити від нашої громодянської позиції та активності. Добровільно з грошових потоків ні хто із них не спригне.

автор kournosik • 26 мая 2023
Ответ дляПтицекрыл
Первый год, например
Mrs.Ochmonek• 26 мая 2023
Так як було Другої світової точно не буде.
Mrs.Ochmonek• 26 мая 2023
Ответ дляSamch
А в Індії є корупція, як ви думаєте?
Яся222• 26 мая 2023
Кому-то станет лучше, кому-то нет. Однозначно будет не так, как сейчас, а лет через 10 тем более. И это связано не только с войной, а с естествнным изменением мира, технологий. Легче маловероятно будет.
Яся222• 26 мая 2023
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Ще рано про щось говорити.
Разруха и депрессия, когда вся страна выглядит как Мариуполь. Но, к счастью, большая часть страны не такая и даже сейчас города развиваются, что-то приводят в порядок. Война войне рознь, если сейчас держатся и живут, то после тем более.
Александра333-0d63• 26 мая 2023
Ответ дляoksi...
Я звільнилася, а вона шукає іншу роботу. Не хоче йти в нікуди. Поки що не знайшла.
Юлия_Юлия-2175• 26 мая 2023
Ответ дляЯся222
Я на прикладі продаж (оператор колл центру, менеджер магазину) бачу, як в період з 24.02 поступово зменьшується купівельна спроможність постійних клієнтів. І моя купівельна спроможність в тому числі.
Мова про відносно не дорогі засоби щоденного вжитку. Тобто ще рік тому люди таки трималися краще.
Звичайно, це не показово, бо мова про пасивних клієнтів, та все ж...
Teonaa• 26 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
І що в результаті отримуєте?
MilaLLIka• 26 мая 2023
Та хай війна хоча б закінчиться. Бо надія згасає. У моєму місті все гірше і гірше
Samch• 26 мая 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А в Індії є корупція, як ви думаєте?
Я хочу тягнутися до кращого. Корупція є скрізь, але в різних розмірах. В україні корупція катастрофічних розмірів. Я не хочу щоб моя сім´я була частиною цієї системи, я думала війна щось змінить, але стає тільки гірше
Mrs.Ochmonek• 26 мая 2023
Ответ дляSamch
Ну, от що ми знаємо про реальні розміри? У нас постійно повторюється, що у нас з цим катастрофа, але в порівнянні з чим? Я припускаю, що в умовній Індії не менша корупція, але туди течуть західні гроші, переносять з Китаю в Індію інвестиції зараз і тд. Тому корупція - наша внутрішня проблема, яку звісно треба долати (арешти суддів - це дуже гарний початок, нарешті!) Але казати, що саме від рівня корупції залежить (а не від політичних рішень) чи вкладатимуть в країну чи ні - не коректно. Зрештою в корумповану московію всі ці роки вкладали, відкривали там бізнеси, як ми знаємо.