Глубоководная селедка• 26 мая 2023

Парфуми з ароматом манго чи полуниці

Дівчата, порадьте будь ласка парфуми з ароматом манго чи полуниці) але щоб більш глибокий, аніж наприклад кавун в
Ескада.
Моль Моллівна• 26 мая 2023
В Ив Роше такого много было раньше, давно туда не заходила

Капризуля• 26 мая 2023
Vilhelm Parfumerie Mango Skin
Капризуля• 26 мая 2023
Я купила відливант його, манго відчувається, але аромат не мій
Ленне-Рейма• 26 мая 2023
Miss dior cherie. Взагалі не моє направлення,я не люблю солодкуваті парфюми,але вони просто чарівні. Такі святкові,як на мене. Я їх називаю:’полуниця з шампанським’)))))
Редисочка• 26 мая 2023
Нещодавно,натрапила на таке.За всі не берусь стверджувати,але ysl mon paris для мене запах ягід , трішки полуниця,десь є трішки малина.
Бабайко• 26 мая 2023
Burberry her- полуниця
Замурмишка• 26 мая 2023
Ричард. Дёти манго.
автор Глубоководная селедка • 26 мая 2023
Дякую дівчата
ЗавЛабСнаб• 26 мая 2023
Montale mango manga
Montale mukhallat-земляника

Маю натхнення• 27 мая 2023
Fame Paco Rabanne,класне манго