Бабка_в_кедах• 26 мая 2023
Плачу від механіки. Частина 2 ))))
Нещодавно писала тут про те, як після 12р на автоматі поміняла машину на іншу, з механікою.
Взяли три уроки інструктором. І чотири рази їздила сама.
Глохну на світлофорах. І не тільки ((((
Сьогодні їхала з малим. Псіханула, бо заглохла. Обматюкала ту ***** механіку. Син розплакався. Розридався. Я звісно його після того обійняла і заспокоїла. Та все ж...
Жалію, що послухала родичів і купила на механіці.
Думаю продавати.
Як вважаєте я не поспішила її продавати? За скільки часу ви на механіці пернстали глохнути?
Глохну на світлофорах. І не тільки ((((
Думаю продавати.
Прикуси Язика• 26 мая 2023
Ніколи б не взяла менханіку, як би мене не умовляли. Я диву даюсь, як люди на ній їздять… для мене це занадто
Бабка_в_кедах
• 26 мая 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Автор, возьмите уроки езды на таких авто.
Та взяла. Тричі поки вийшло. І от по Львову мені здається на механіці це не для мене (((
Ермолайчик• 26 мая 2023
Навіщо купили на механіці?? Якщо до цього був автомат? Продайте пральну машину і періть в тазику🤦🏽♀️🤦🏽♀️🤦🏽♀️
Леннон_Жив!• 26 мая 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Люди по Києву на механіці все життя їздять).
Автор, все буде добре
Якщо є можливість поміняти авто, зробіть це. Якщо ні, то візьміть ще уроки.
Автор, все буде добре
Большой секретик• 26 мая 2023
Автор, а нащо ви взяли механіку? Я люблю механіку, кайфую від неї, і все рівно в мене на основному автомобілі коробка автомат, бо зараз майже немає нормальних нових машин на механіці. Якщо вам не ок - то я взагалі не розумію вашу мотивацію. які аргументи за механіку були в вашому випадку?
З приводу звички - я після автошколи не глохла на механіці. Там головне - виробити навичку роботи ногами (щеплення відпускаємо, газ додаємо) - і все ок буде
Бабка_в_кедах
• 26 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Не вистачало грошей на автомат в доброму стані
Міряно-переміряно• 26 мая 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Ваш вариант - только продавать. Раз аж так психуете, что ребенок плачет потом
Я училась на механике. Глохла только первые пару выездов. Потом Ок. С хорошим инструктором все, обычно, получается.
Ермолайчик• 26 мая 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Я б краще «слабшу» машину купила.
Бабка_в_кедах
• 26 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Я б краще «слабшу» машину купила.
’Слабшу’ продала. Бо автомат вже потихеньку накривався...
Губной рояль• 26 мая 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Не спешите. Делайте это медленно и пусть весь мир подождет
Ермолайчик• 26 мая 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Завжди модна знайти варіанти) але їздити і матюкатися взагалі не good
Капитанша• 26 мая 2023
Продавайте це барахло нафіг. Це якесь авто-середньовіччя. Сподіваюся, за 10 років механіка буде лише спортивна розвага, а всі будуть їздити на електриці з автопілотом. Бо це безпека і комфорт.
Большой секретик• 26 мая 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Ви на рівній дорозі глохнете, чи на підйомах?
Морожена_курка• 26 мая 2023
Автор, вы просто ещё не прочувствовали эту машину. Это как привыкнуть к габаритам новой машины - нужно время.
ЗаведУющая• 26 мая 2023
Я отримувала права на механіці. автор, навіть 40 уроків по 2 години, мені мало щоб я впевнено себе почувала за механікою у Києві.
З автоматом набагато спокійніше і уважніше себе веду
Яжбоматуся• 26 мая 2023
4 раза это мало, но механика небезопасна на подъемах и при обгонах если хорошо ей не владеете, я пересела на механику легко с автомата, проехала 4т км и купила автомат снова, сколько той жизни, чтоб еще о сцеплении думать при езде
Карамбулкул• 26 мая 2023
Перестала глохнути через 2 місяці щоденної їзди на механіці. Це після 10 років на автоматі.
Мушля з Криму• 26 мая 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Треба більше часу
Играю у края• 26 мая 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Вы первый человек о которых я слышала что сознательно, а не по нужде пересели с автомата на механику. Если дело не сильно в деньгах, не мучайтесь и меняйте обратно. И почему вообще родственников слушали? Они ваши деньги считают или какая их мотивация была?
Где тут 0?• 26 мая 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Автор, я отучилась на механике, по Львову, на жигулях - и все было ок. Потом откаталась лет 5 еще на 93 ладе, тоже ок. Потом была куча машин с автоматами- хорошо, комфортно. Уже в Киеве. Сейчас тоже автомат. Но !!!! у мужа огромный внедорожник на механике и я его подвыпившего забираю домой без психов и нервов на его машине. Так что не психуйте. Откатайте по городу все ваши маршруты ночью, спокойно без машин с инструктором или другом для поддержки и все будет ок.
Кукусикиииииии• 26 мая 2023
Выезжаете рано утром и тренируетесь. Газ, тормоз, трогание под горку. Только опыт.
Сунуся в чужі справи• 26 мая 2023
Автор, не волнуйтесь, нужно больше опыта и у вас все получится)
Но тут недавно была тема, где автор и многие говорили ’Да надо просто взять пару уроков у нормального инструктора и будете спокойно ездить на механике после автомата’))))
Карамбулкул• 26 мая 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Треба просто звикнути. Я коли сідаю після своєї механіки на механіку чоловіка то теж можу заглохнути. Це при тому що у нас однакова модель авто одного й того ж року) Просто у кожного авто своє щеплення. Десь чуть вище десь чуть нижче момент. Десь жорсткіше десь м´якше. Дайте собі час.
Ромашкинная• 26 мая 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Дивно
Може то був вариатор?
Ламборджини• 26 мая 2023
Только практика. Я, наоборот, была в шоке, пересев на автомат. На механике я чувствовала всю машину, а автомат тупо думает за меня. После 20 лет стажа механики мне было очень неуютно. Потом привыкла. Но уметь водить механику лучше чем не уметь. Я за границей в прокате механику в 2 раза дешевле автомата взяла.
Бриджит_Фрикандо• 26 мая 2023
Не псіхуйте, а візьміть більше уроків, просто більше практики потрібно
Бабка_в_кедах
• 26 мая 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
То моя тема була)