ДА да да• 26 мая 2023

Якими ВВ кремами користуєтесь??

Комбі шкіра більше до сухої цікавить
Щоб не окислювалась і не жовтіла
После шести ни-ни• 26 мая 2023
https://cullinan.com.ua/product/bb_krem_ekstra_leg...
Маришка1706• 26 мая 2023
Для мене топ- це Міша . Гарно лягає ,тон гарний ,без жовтизни ,а більше з сірим підтоном , перекриття те , що мені треба. Деякі хейтять його за склад , але мені особисто підходить , висипань не викликає .
Рожева юбка• 26 мая 2023
Erborian супер, хоть цена и кусается
Пацелуйнитуда• 26 мая 2023
Пурито
babich_2903• 26 мая 2023
Миша,мне подходит
Едимнаморе• 26 мая 2023
Skin79
Морожена_курка• 26 мая 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Skin79
У Вас нет реакции на эти крема? Купила Skin 79 зелёный. Кожа комби. Нравится и цвет и как ложится. Но после часов 4-5 с этим кремом пекут участки кожи там, где скулы. Больше нигде, только эта зона. А как Вы снимаете его? У меня мицелярка + пенка, но может недостаточно этих средств для снятия. Гидрофильное масло не хочу(.
Едимнаморе• 26 мая 2023
Ответ дляМорожена_курка
У мене помаранчева версія, підходить для світлої шкіри.
Це найкращий бб, який у мене був. Нічого не пече, лежить ідеально. Може у вас індивідуальне несприйняття якогось з компонентів..
Завжди мейк змиваю гідрофілкою.