Допоможіть знайти• 26 мая 2023
Есть кислое молоко и разрыхлитель. Что можно приготовить?
Какие то оладьи или может еще что.
Вам телефонограмма• 26 мая 2023
Оладушки, можно что-то типа пирога зебры. Но яйца ещё нужны в любом случае
Полуничка• 26 мая 2023
Найсмачніші коржики з дитинства: до кислого молока додати сіль та соду, розмішати+ муки щоб замісити м´яке тісто, розкатати коржики грубиною приблизно 1 см, проколоти поверхню виделкою і обсмажити на олії з обох сторін.
Допоможіть знайти
• 26 мая 2023
Ответ дляПолуничка
Не выпекать?
Полуничка• 26 мая 2023
Бабуся мені завжди їх готувала,мої діти їх теж дуже люблять. В середину можна ще тертий сир, або інші начинки. А ми любимо просто так, можна ще зверху посипати сіллю або помастити маслом
Амелі на мілені• 26 мая 2023
Недавно блинчики приготовила с кислого молока, такие вкусные никогда не получались, как в этот раз
Оцененная• 26 мая 2023
Якщо є варення, наприклад полуничне, то можна пиріг спекти. Склянка кефіру, склянка варення, 1 яйце збите з цукром, розпушувач або сода, все змішати, випікати хв 30 в формі