Можу брикнути• 26 мая 2023
Ви б дозволили підлітку приїхати в Київ на канікули?
Син мій у родичів у Німеччині. Ми з чоловіком в Києві, працюємо. Син важко вчить мову, друзів поза школою немає, дуже скучив за нами, тата взагалі довго не бачив. Хочу, щоб поки не виповнилось 18, приїхав побув вдома трошки, але бабусі дідусі дуже хвилюються, після року за кордоном для чого ризикувати і їхати під обстріли.
Меломанка Маланка• 26 мая 2023
Всі світові лідери приїздять, а вашому сину небезпечно. Та й таке собі, автор.
Чеширская кошечка• 26 мая 2023
Але чому ви не несете сама відповідальність за своїх дітей, а перекладаєте на бабусю - то ще одне питання.
Швидка Настя• 26 мая 2023
Вы мама Вам решать. Я своего привезла в Украину к родителям на месяцев 6. Оставляю его тут
Можу брикнути
• 26 мая 2023
Ответ дляШвидка Настя
Звичайно я вирішую і чоловік, але бабусі дідусі волають, що ж я за мати.
Пишу каліграфічно• 26 мая 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Шо за маячня. Прям стріляють в Києві...
Де маячня, в країні війна. Чи ви можете дати гарантію безпеки?
спальное место• 26 мая 2023
У вас нет знакомых с детьми,которые живут в Киеве ?
Вы же сами здесь и прекрасно видите обстановку .Ребенок соскучился ,а вы еще думаете .
Из Кукуева я• 26 мая 2023
Ответ дляМожу брикнути
А сколько ему? Вы уверены, что его выпустят? Ему ж нужен сопровождающий, иначе как через границу
Швидка Настя• 26 мая 2023
Ответ дляМожу брикнути
У меня с этим жестко. Принятие решения только за мной. Я поставила перед фактом, что мне сейчас надо так
Заюшка_хозяюшка• 26 мая 2023
Да, он домой хочет
Доедет нормально, по городу тоже нормально попередвигается и все ок. Не парьтесь.
Коханозадовільна• 26 мая 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Це до Президента. Він гарант . А я всього лише живу в столиці. І, читати про обстріли смішно
Міняйловна• 26 мая 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Шо за маячня. Прям стріляють в Києві...
А хіба ні? Жодна ніч не проходить без обстрілів
Цідило правди• 26 мая 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Гарантію безпеки і за кордоном ніхто не дасть, особливо в неблагонадійних кварталах, де багато темношкірих
Коханозадовільна• 26 мая 2023
Ответ дляМіняйловна
Для нас ні. Всі нормально сплять. А потім по роботам і школа
Міняйловна• 26 мая 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Легко повернувся сусід 16 років і назад вже не хоче
Можу брикнути
• 26 мая 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Я за ним поїду і потім відвезу.
Из Кукуева я• 26 мая 2023
Ответ дляМіняйловна
Куда повернувся и куда назад не хоче?
Міняйловна• 26 мая 2023
Ответ дляКоханозадовільна
З чого смішно?
Міняйловна• 26 мая 2023
Ответ дляКоханозадовільна
То ви в такому Києві живете
Коханозадовільна• 26 мая 2023
Ответ дляМіняйловна
То ви в такому Києві живете
Ну да. До всього звикаєш
Міняйловна• 26 мая 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Куда повернувся и куда назад не хоче?
З Германії в Києв сам
Из Кукуева я• 26 мая 2023
Ответ дляМожу брикнути
Я за ним поїду і потім відвезу.
Если ему до 16 , то да, если больше, я б не рисковала, честно, наши чего то придумают и не выпустят
Міняйловна• 26 мая 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Ну да. До всього звикаєш
Але не кажіть що не стріляють
Коханозадовільна• 26 мая 2023
Ответ дляМіняйловна
З чого смішно?
З того що це не Запоріжжя, Миколаїв, чи Харків. Ми не прифронтове місто
Из Кукуева я• 26 мая 2023
Ответ дляМіняйловна
З Германії в Києв сам
Ну, такое, реально могли не пустить
Міняйловна• 26 мая 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Ну, такое, реально могли не пустить
На яких правах?
Коханозадовільна• 26 мая 2023
Ответ дляМіняйловна
Але не кажіть що не стріляють
Не стріляють. А ракети і шахеди всього лише. І то все збивають
Пишу каліграфічно• 26 мая 2023
Ответ дляЦідило правди
вас темношкірими ще в совку налякали? Я рік прожила в європейській країні, де вживається купа національностей. Жлдного разу не відчувала себе в небезпеці ( навіть в тих кварталах, де дуже багато вихідців з Африки)