Кубик Рубика• 27 мая 2023

«Велике Будівництво» у надійних руках з Rolex на зап’ясті

Це донька бізнесмена з орбіти Труханова Олександра Бойка Єлизавета. Компанії її батька — найбільші отримувачі бюджетних коштів в рамках «Великого Будівництва». Сотні мільярдів гривень з початку програми.

Бойко — маловідома широкому загалу особа, але відома у вузьких колах. Навесні 2021 року журналісти Схем зафіксували його у ресторані з головою фін.комітету ВР Юрієм Арістовим.

Вже влітку 2022 Бойко був присутнім на зустрічі Президента з головними підрядниками будівництва доріг.

Судячи з інстаграму доньки, і вона залучена до роботи (принаймні салатовий жилет як у справжнього будівельника)

За рік дівчина відвідала Дубай, Канни, Стамбул, Амстердам — певно, їздила переймати досвід будівництва якісних доріг.

Також у Єлизавети є благодійний фонд свого імені, тільки без благодійної діяльності. З урахуванням особливостей фінансових підзвітностей та оподаткування фондів — добре діло, коли маєш справу з бюджетними мільярдами 🐘

Як ви ставитесь до такого?
Kidstaff Bot• 27 мая 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.

ksunuyabelaya• 27 мая 2023
А що дає благодійний фонд від свого імені?
Це відмивання грошей?

Просто цікаво
iryna _b• 27 мая 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Це відмивання грошей?

Просто цікаво
Так
meatlug• 27 мая 2023
Шимейл кокойто
Рая Ивановна• 27 мая 2023
Такая молодая, а лицо уже все резанное переделанное. Ничего хорошего по поводу темы автора не думаю. Усталость и выгорание от беззакония
Еленка14• 27 мая 2023
І скільки той ролекс коштує? Просветіть
yanifangi2• 27 мая 2023
Ответ дляЕленка14
І скільки той ролекс коштує? Просветіть
Самые дешевые Rolex стоят не менее 5-6 тысяч евро, но это дешевые.
Я думаю у этой девушки не самый бюджетный вариант.

kitty cat• 27 мая 2023
Меня интересует где они находят таких бровистов. Никто не берется такие брови на кожу наносить. Ведь линия волос видна хорошо и у нее она стандартная. То есть брови нарисованные сильно. Мне такие бровисты не встречались. Только на мероприятия берутся накрасить поярче. Но чтоб на каждый день - такое не рисуют.
Mісіс Паф• 27 мая 2023
Таке було, є, і на жаль, буде....
Teonaa• 27 мая 2023
Ответ дляMісіс Паф
Таке було, є, і на жаль, буде....
Чому буде
Чого ви всі такі молчуни
Ото поки такими будемо (но я не така), то і нєфіг тоді нить що беззаконня
МаМарго• 27 мая 2023
Цікаво, чому теми про забарників з накачаними губами тепер без анонімів)
А по темі : як набридли ці потвори
Mісіс Паф• 27 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Чому буде
Чого ви всі такі молчуни
А що змінилося від того що вже десять років не молчуни висвітлюють якісь ’несправедливості’? Ну був легітімний і компанія, були крадіжки, хабарі, корупції, беззаконня...вигнали, прийшли інші - теж саме....
6755346• 27 мая 2023
Ответ дляРая Ивановна
Это 10
Фильтров фейс ап
Она не так выглядит
Irina-5d24• 27 мая 2023
А что, нынче босоножки на колготы одевают? Как я отстала от моды, кошелка старая По теме, ну все как всегда. Завидная постоянность
WhiteWidow• 27 мая 2023
А есть факты какие-то того,что они деньги воровали?
Или просто ’у богатых отобрать, бедным раздать’
Oksuchakr• 27 мая 2023
Автор, как бы Вам ни хотелось , срача не будет. Все устали от этого всего. Да, 30 лет нас обворовывают все , начиная от головы сельского совета и заканчивая депутатами. Пока нет на них управы. А сейчас все силы на войну. Нам нужно выстоять и победить.
Zir-K• 27 мая 2023
Судя по мгновенной реакции администрации форума, про девушку можно говорить только хорошее или ничего
Oksuchakr• 27 мая 2023
Ответ дляZir-K
Благодаря реакции администрации срач не получился 😀
VShpak• 27 мая 2023
Автор, правильно пишеться - «Велике Крадівництво» !
Огидно він цих злочинців, тим паче під час війни і горя народу

VShpak• 27 мая 2023
Ответ дляOksuchakr
Чи всим це потрібно ?
Як можна перемогти, коли люди по копійці збирають на лікування бійців, зброю, а бюджет пускають на вітер ?
У країни не один ворог !
Zir-K• 27 мая 2023
Ответ дляOksuchakr
Вот именно, к чему срач.

Лучший протест - выезд из этой страны

Посмотрим насколько хватит хорошо устроившимся, когда не останется кем руководить и кому втюхивать свой товар
kanuka• 27 мая 2023
Крадивныцтво скорее всего очередное, это не новость, вот услышала про блэк рок, говорят плохо всё, президент подписал с ними договор, интересно к чему это приведёт? Твориться шо попало( причём везде. Действительно выход один выехать из страны, плюнуть и растереть, пускай нажруться уже окончательно (
6755346• 27 мая 2023
Ответ дляZir-K
Вот именно, к чему срач.

Лучший протест - выезд из этой страны

Ну так выезд закрыт для половины населения, или вы забыли?
mar_mar• 27 мая 2023
Мене завжди дивує одне, чому ті діви так напоказ виставляють свої багатства)) і лакшері життя?? Якщо вони тісто пов’язані з бюджетними грошима? Та накрали то сидіть собі тихо, ні, то треба щоб весь інстаграм ще бачив))).
coch100• 27 мая 2023
Девочки, все не читала, может не в тему, но про крадивницство в городах можно тему создавать отдельную. Это просто твари! В нашем городе ,на секунду задумайтесь, в прифронтовой Краматорске выделено пол млн грн на цветы! И 2,5 млн грн на светофоры!
Что бы вы понимали, когда у нас вылетают окна - ДСП можно вырвать только зубами, в основном город помогает клеенкой, у нас не работают лифты - некоторые старики и инвалиды уже больше года не были на улице! Но бляха муха, мы петуньи будем сажать!
флена• 27 мая 2023
Ответ дляcoch100
Ці пітуньї скоро стануть символом корупціїї .Скільки на них вже грошей відмито.
Irina-5d24• 27 мая 2023
Ответ дляOksuchakr
’Не на часі’ угу
Irina-5d24• 27 мая 2023
Ответ дляOksuchakr
Да, тупо донатьте, платите налоги и не квакайте ибо ж война. А вот такие курицы их папаши, кореша папаш и прочая шушера которая врала про ’нельзя красть’ со сцены, будет наслаждаться жизнью.
Irina-5d24• 27 мая 2023
Ответ дляcoch100
Слов нет...
VShpak• 27 мая 2023
Ответ дляmar_mar
Бо нічого не бояться ! Бо нарід голосує - по приколу …