Ацетилсалициловая кислота• 27 мая 2023
Просто поговорити.
Сестра зі всією сєм‘ єю за кордоном тобто вона діти і чоловік змогли виїхати. Життя кайфують. Поки платять соц.допомогу.
Хочуть залишитися там за кордоном жити.
Я тут з батьками.
Не давно посварилися через те що постійно дзвонила і питала як ми через ті тривоги.
Коли я вже розсердилася то кажу що з того що ти питаєш ти ні чимось допоможеш.
Сестра обіділась. Але виду на подала.
Ось що з людьми. Ні щоб допомогти грошима або ще чимось. Ні дзвонять і питають як ми тут.
Порадниці якщо я десь помиляюсь пишить цікава думка.
Хочуть залишитися там за кордоном жити.
Я тут з батьками.
Сестра обіділась. Але виду на подала.
Байрактарна• 27 мая 2023
Скажіть їй прямо, що потребуєте матеріальної підтримки також. Бо вам тяжко самій з батьками.
Всіх підсаджую• 27 мая 2023
ну то проблєма не в тому шо вона питає, а шо грошей не дає
то обговоріть з нею, бо якшо ви одна утримуєте батьків, то не діло
а якшо батьки самі себе утримують, то які вам гроші тоді
таке
Борщик• 27 мая 2023
Комусь важливо, щоб питали і співпереживали, комусь, щоб підтримали ділом. Вам треба гроші, так і скажіть, попросіть допомоги. Радійте, що дзвонить, а не забила на все і на всіх
Ацетилсалициловая кислота
• 27 мая 2023
Ответ дляЄдина Країна
Чому сестра має вам фінансово допомогати і що такого в її питаннях?
Ні не має.
Просто описала суть
Було цікаво. Хто що думає.
Думки у всіх практично однакові.
Про гроші я написала як червона ганчірка.
Ні то зрозуміло ніхто нікому не винен.
Просто описала суть
Було цікаво. Хто що думає.
Думки у всіх практично однакові.
Ні то зрозуміло ніхто нікому не винен.
Покорительная• 27 мая 2023
А я не пойму, вот вам не нравится, что она спрашивает. А если бы не спрашивала, то вы бы возмущались, что ей пофиг. Так как ей себя вести, чтобы вы были довольны?
Просто я тоже в ЕС, ингода спрашиваю сестру и подруг, как они. И вижу, что что-то не то, они не хотят нормально ответить, какое-то недовольство. Но я правда не понимаю, неужели лучше молчать и ничего не спрашивать?
Чарівна патика• 27 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ні не має.
Просто описала суть
Було цікаво. Хто що думає.
Думки у всіх практично однакові.
Ні то зрозуміло ніхто нікому не винен.
Просто описала суть
Було цікаво. Хто що думає.
Думки у всіх практично однакові.
Ні то зрозуміло ніхто нікому не винен.
А другая б жаловалась почему не звонят и не интересуются.Всем не угодишь
Єдина Країна• 27 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ні не має.
Просто описала суть
Було цікаво. Хто що думає.
Думки у всіх практично однакові.
Ні то зрозуміло ніхто нікому не винен.
Просто описала суть
Було цікаво. Хто що думає.
Думки у всіх практично однакові.
Ні то зрозуміло ніхто нікому не винен.
Тобто питати як ви теж не має? А про що говорити?
У мужа сестра с семьей в другой стране, мой бывший муж тоже, тоже пишут каждый раз и спрашивают - как вы? Когда свет вырубали - есть ли еда, как вы??? При жестких обстрелах тоже.
Они там сами на птичьих правах, как я могу писать - помогли бы?! Чем и с чего??
Я из Донецка, в 14 переехали и полгода дарили 2 котлеты Ермолино, одну ребёнку и себе по половинке, а дома родители в подвале сидели. С чего мне было помогать? Я очень удивилась бы, если б были обидки у них!
Мне не понять вас, автор!
Клептоманка• 27 мая 2023
Так бы и сказали: твои однотипные вопросы никак не помогают, а 100 евро на лекарства(например) очень даже кстати
Ацетилсалициловая кислота
• 27 мая 2023
Ответ дляLevander
Мне не понять вас, автор!
ви дуже сильна) це хороша риса.
Метелик• 27 мая 2023
Мене це теж бісить дуже! От чим можете допомогти? Нічим. Так для потриндіти...
Бісить.
Ацетилсалициловая кислота
• 27 мая 2023
Ответ дляМетелик
Бісить.
Тобто ви трохи зі мною згодні? 🤗
Метелик• 27 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Тобто ви трохи зі мною згодні? 🤗
На всі 100%
Киця-бриця• 27 мая 2023
Вы загоняетесь, она же переживает за вас, интересуется. Может у них тоже там не все так гладко с финансами, как Вы думаете
Киця-бриця• 27 мая 2023
У меня тоже сестра с семьёй выехали, но даже мысли у меня не было, что они мне что-то должны
Ацетилсалициловая кислота
• 27 мая 2023
Ответ дляКиця-бриця
Може й так? Але маю надію що в них все добре!
Бо лиця дуже щасливі. На всіх світлинах немає смутку. Мені здається що там їм краще ніж тута.
Ацетилсалициловая кислота
• 27 мая 2023
Ответ дляКиця-бриця
Я просто в кінці написала то як червона ганчірка.
Звісно ж ніхто нікому нічого не повинен допомагати.
Киця-бриця• 27 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Їм може й краще, бо нічого не літає над головами, але там теж не цукор, нікому вони там не потрібні і щоб більш менш нормально жити треба сильно вкалувати