траектория мопедов с Черниговской области на Киевскую
Киевчата - сегодня спим по команде.
Ну шо, дівчата, приймаємо вітання з днем Києва
Киевчата - сегодня спим по команде.
БрЮнЕтОчКа77777• 28 мая 2023
ТСН пишет
Згідно з інформацією моніторингових каналів, точна кількість БПЛА наразі невідома. Але їх не мало. БПЛА можуть летіти на наднизьких висотах (змінюючи напрямки) і не всі фіксуються на РЛС.
Тому не ігноруйте тривоги там де їх оголошено.
ksushechka• 28 мая 2023
Ответ дляТруп нареченої
мені одній сповіщення в Київ цифровий не прийшло?
Прийшло вже після сирени і після інших повідомлень
Ответ дляЛЮБА
Было кем и чем давно бы поперли .
Так бульба не давал своих боялся власть потерять, а новый отдаст, вроде их там до 50 тыс. И бульба запрещает с его территории обстрелы, вспомните когда последний раз нам летело от них- весна прошлая. Какой бы пидорас он не был нам он выгоден, еще продает дешево горючку нам