траектория мопедов с Черниговской области на Киевскую
Киевчата - сегодня спим по команде.
Ну шо, дівчата, приймаємо вітання з днем Києва
Киевчата - сегодня спим по команде.
Дівчата, а поясніть будь ласка, може хто читав і знає.
Ось є літаки з ракетами. Вони стартують з-під Саратова і летять на Каспій для пусків. А чого вони не можуть одразу з місця старту запустити?
А то я читаю про активність авіації біля кордону - що заважає їм популятися ракетами?
Від типу залежить?
cherry2015• 28 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Пишут взрывы киев,кто то слышит девочки ?((
Нет. Я не слышу
marinamagic• 28 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Я не слышала, слава Богу. Если что, то в ночь на пятницу слышала ооочень сильный, это так, для ориентирования))
FluffuRana• 28 мая 2023
Ответ дляHeksa
Про вакцини у вас набагато переконливіше та інформативніше.
Ой, да. Глянула її теми.. ахахах. Караул. Одна жовтіша іншої 😆
Ответ дляHeksa
Від типу залежить?
Вони падають у море ті що отбраковка, а не на хати, тому з каспія пускають море гублять
Strelka_007• 28 мая 2023
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Де така ´версія´? У соловйова?
Пропонуєте щоб ми раші самі оголосили війну? Адже вони нам не оголошували.