траектория мопедов с Черниговской области на Киевскую
Киевчата - сегодня спим по команде.
Ну шо, дівчата, приймаємо вітання з днем Києва
Киевчата - сегодня спим по команде.
Ответ дляNasta9019
Так терористи ж, виродки. Кінчена нація.
так
А просто щоб зіпсувати сон киянам. А значить і зіпсувати свято.
Єдина мета життя Путіна тепер - це псувати життя українцям. Єдина мета його клятого СВО - це зіпсувати життя українцям. І все. Тому всі ці не зрозумілі демілітарізація і денацифікація, яку навіть самим росіянам так і не пояснили - що воно таке. Просто тому що Путін не може вийти в телевізор і заявити «я найжалюгідніша людина у світі, я і є сама жалюгідність, а тому, за те, що вони не здалися, єдиною метою мого існування і існування Росії відтепер буде псування життя українцям».
І в бункері Путіна не важливо, чи настав вже ранок. Бо там завжди темрява. Бо це бункер жалюгідності.’Фурса
Ответ дляmari_klim
А, может, только в Киеве есть то, что точно собьёт? А зенитками не все получается сбивать, что летит. Поделитесь крутым ПВО с прифронтовыми?
Вы не совсем правы. Допустим дронов было 54. Если бы целились по прифронтовым регионам и там не сбивали, то были бы прилеты. А так, большинство дронов сбили над Киевом. То есть в том месте, куда они и летели.
Ответ дляАтланта
летели с брянской на запад
И посмотрите что и кто у них на пути
Ответ дляАтланта
+++ Это и есть одна из причин долета дронов в Киев. Ну и цель у рашистов: Обнаружить крутое ПВО
Flower Girl23• 28 мая 2023
Ответ дляcherry2015
Девочки, а вертолёт в броварах вспомнила. В итоге так и не назвали причину?
Тоже об этом часто думаю... 25-го написали, что результаты скоро булут, ждите...
Ваша величність• 28 мая 2023
Ответ дляТатьяна89
А Вы свет включаете, не боитесь?
Просят же режим световой соблюдать.
Ответ дляLudaSHS
так
Гнида😡
Бачила вони там знову підтявкують, що ми ще не починали
Ответ дляН-усик
Ну вот, эта мадам наверное не в курсе, какие пво и где стоят, но здесь нельзя писать.Нет возможности Черниговской да и Сумской так сбивать
Так і не можна на кордоні поставити ППО, як дехто пише. Винесуть тим, що не збивається в принципі: артилерія, рзсв.
Ответ дляLudaSHS
Ну крутые пво!
👀🇺🇦⚡️💥💥💥 ⚠️ ЗНИЩЕНО 52/54 «ШАХЕДИ»
У ніч на 28 травня 2023 року ворог атакував Україну іранськими ударними дронами «Shahed-136/131» з північного напрямку – Брянська область, та південного – Краснодарський край.
Загалом зафіксовано пуски рекордної кількості дронів-камікадзе – 54!
👀🇺🇦⚡️💥💥💥 ⚠️ ЗНИЩЕНО 52/54 «ШАХЕДИ»
а у нас из 46 только 32 сбили. но, там шахеды и ракеты были.
Ответ дляН-усик
Есть установки , что не поставят ближе на 150 км к фронтовой
Вот только интересно Какой Патриот сбил то су-35 в брянской. Но его уже перевезли