траектория мопедов с Черниговской области на Киевскую
Киевчата - сегодня спим по команде.
Ну шо, дівчата, приймаємо вітання з днем Києва
Киевчата - сегодня спим по команде.
Ukraine my home• 28 мая 2023
Ответ дляZelenkа
Я просто пам’ятаю, як всі тут носились з Гаюном, як істиною, тепер з Ваньком. І то, і то - інфошум. Хто давно читає, бачив багато фейлів.
Що там насправді, ми можемо і не дізнатись:(
Андрея Смолия читаю,норм паренёк.
Rosa Blanca• 28 мая 2023
Ответ дляnenatasha
Сьогодні взагалі буде відбій?
Теж цікаво, чи сьоголні взагалі буде сьогодні? Чи вже до завтра готуватись? За їхнім довбаним розкладом після балалайок ракети. Я ще поспати ф попрацювати якось хочу
Ответ дляZelenkа
Ну, останні 2 пости я взяла не в нього а з двох інших каналів
Наче не помічала за ними фейків
Ванька читаю десь 2 тижні, той же реальний Київ більше року точно
Наче не помічала за ними фейків
Ответ дляМатусік
Я вже нічого не знаю
Сиджу сонна в коридорі на підлозія чекаю відбою
Бо вже двічі збиралася лягати і двічі десь вискакував новий гад
На сейсмічній карті все спокійно. Не знаю наскільки вона актуальна, в плані як швидко позначають місця землетрусів, але пишуть, що в режимі реального часу.
Rosa Blanca• 28 мая 2023
Ответ дляnenatasha
Ну може вдень поспимо перед наступною всеношною
Я все чекаю, коли в травні у них щось таке трапиться, що їм не до нас буде. Вже й травень майже всьо. Вже й двіж якийсь почався в бнр, вже й тарган вусатий до кабзона налаштувався... А тих потвор ніяк не накриє.
Ответ дляVika-Dance
шото такое странное было несколько раз, затряслись двери и окна со шторами, без гула и без гепа..капец..и вот опять только что..
У Ванька в комментариях сидела, очень немало людей заметили что-то такое. Я в подвале, почувствовала только какую-то вибрацию под ногами. Женщине рядом позвонили с соф. Борщаговки, сказали что окна звонили. А тг каналах уже написали, что это выбросы рос. Каналов, которые косят под украинские. Что-то тут не так, непонятно что это
Ответ дляMalysh2
у меня было вполне ощутимо
cherry2015• 28 мая 2023
Девочки, а вертолёт в броварах вспомнила. В итоге так и не назвали причину?
Ukraine my home• 28 мая 2023
Ответ дляcherry2015
Да
Ответ дляМатусік
Наче не помічала за ними фейків
А об этом сам Ванек и не пишет ничего. Это люди в комментариях о своих наблюдениям. Началось приблизительно в 5.17
Ответ дляL-moda
дада... нехай цей бан собі...
що ж так могло бахнути, якщо така детонація...
Я бувало за 20 км відчувала детонацію. У нас в області часто буває, що звуку немає, а вікна і двері здригаються. Навіть при розмінуванні. Але сьогодні я нічого не відчула. Писали про можливу детонацію в Житомирі. Теж дивно, бо я саме в тому напрямку.
БрЮнЕтОчКа77777• 28 мая 2023
Моніторингові сайти землетрусів заявляють, що у Києві було зафіксовано землетрус, яка шкала – невідомо
У будь-якому випадку довіреним джерелом є - ДСНС Києва, від них і чекаємо на офіційну інформацію що це було
надiслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЬ ()
надiслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЬ ()