Margonails• 28 мая 2023

Землетрясение???

Обухов, взрыва не было...стены пошли ходуном!!! Думала глюки...
автор Margonails • 28 мая 2023
Ответ дляMary5421
Так в тому і справа, але ЩО могла чути вся область?...
Если до нас дошла подземная вибрация с другой страны, то там по идее должно было оччччень трусить, а такого не было....не знаю как это объяснить,но факт есть факт...было, трясло

ir.fed2016• 28 мая 2023
Біла Церква теж відчула коливання, я живу біля ЖД подумала ,що потяг, але його не було, навіть не подумала ,що то був землетрус
Атланта• 28 мая 2023
Вот это объяснение мне больше всех понравилось
Бася-Мася• 28 мая 2023
Странно. Разве Киевщина в сейсмологической зоне? Не помню за всю жизнь там никаких землетрясений.
Про Полтавщину тоже была инфа
Леся 1• 28 мая 2023
Ответ дляБася-Мася
Про Полтавщину тоже была инфа
Нет, но может кто помнит, когда в Румунии было сильное землетресение, в 80годах, тогда мы сильно это ощутили.
Оксана-004e• 28 мая 2023
Ответ дляtolyu
Перекличку робити не варто, але у мене вуха заклало від цього «землетрусу»🙄
Лучше вообще не писать и закрыть тему, нельзя ничего нигде говорить
ir.zhuck• 28 мая 2023
Ответ дляОксана-004e
Сайти сейсмологічної активності все зафіксували і внесли в данні, а тут писати не можна. Слухайте, та це ж дурня повна!

lana-od• 28 мая 2023
Ответ дляЛеся 1
Тогда бы в Молдове и мы в Одессе почувствовали. А везде было тихо.
Оксана-004e• 28 мая 2023
Ответ дляir.zhuck
Это мой ответ предыдущему комментарию. Задрали своим затыканием ртов просто
ir.zhuck• 28 мая 2023
Мене дуже дивує, що відбувається. Це все ж таки щось пов´язане саме з природою. А можливо і кліматична зброя.
Бо на Полтавщині пройшов дощ з ливнем і саме після нього ввечері пізно був землетрус з епіцентром в Полтавській області (тобто ні Румунією, ні Карпати, ні Кавказ - не трусило).
Тепер так само на Київщині: був вчора дощ нарешті, подекуди з ливнем, хмара дуже чорна йшла. А вночі землетрус з епіцентром в Київській області ...
Землетруси на тій території, де знаходиться плита....
І тут, дівчата, стає страшно. Тому що таке буває лише у випадку великого напруженні плити і її дуже близького розколу (((( (розколу плити, земної кори)... І такий варіант мене не влаштовує!!!
Якщо це кліматична зброя, тоді легше, бо розколу не буде.
ir.zhuck• 28 мая 2023
Ответ дляОксана-004e
Якщо ви за те щоб писати про такі події, але написали той пост, бо ’задрали’, то можно було знаки оклику і питання добавити, щоб це було зрозуміло....
Татьяна-57fb• 28 мая 2023
в Одессе тихо девушки ,слава богу если бы земля трясение было бы везде это связано с чем то под водой у нас так было еще перед войной такая вибрация что окна загудели за земля трясение и слова не было тогда эти рашки уроды делали учения возле нас и что то взрывали в море глубоко под водой мы подумали что где то газ взорвался но никто ничего не сказал там подкрались подводная лодка наверно это было осенью 21 г а потом война февраль 22г
Egin• 28 мая 2023
Ответ дляok1904
Ну то Ваша сторона, може, відчувала, наша не відчула зовсім, я не спала , вже крутилася на кухні, перший поверх
Якщо не помиляюсь, то ми з Вами з одного міста. В мене в дверях скло трусилось, як від сильного протягу. Так що в нас також було відчутно.
Fotografkiev• 28 мая 2023
Київ правий берег все проспала нічого не відчувала. Чекала, що вночі буде тривога, але її так і не було
Natalla_1988• 28 мая 2023
Соф Борщагівка-теж відчувала, спросоння.
Двері в моїй кімнаті зачинені, вікна теж, а звук був наче хтось двері різко на балконі в кухні відкрив і протягом кімнатні двері «прижало» і так декілька разів.
Я ще думаю, що за нафіг, але не вставала
Fotografkiev• 28 мая 2023
Тільки зараз у чаті побачила, що тривога в Києві то була і шахідів було куча, а я так з малим гарно спала, що взагалі нічого не чула і щось з телеграм каналу навіть нічого не висвітилося.
Ljalja8• 28 мая 2023
Ответ дляNatalla_1988
Теж на Софіївській Борщагівці, двері трусило і витяжки клацали, спросоння подумала що через вікна відчинені протяги, позакривала і спати
Оксана-004e• 28 мая 2023
Ответ дляir.zhuck
Я за здравый смысл. А то нельзя указать город в котором трусит? А то что будет, вот мне интересно?
Катрадзе_Я• 28 мая 2023
Ответ дляLjalja8
О, і в мене витяжка клацала навіть при закритому вікні ! Я дуже здивуввлась (теж Соф Б)

Svetlana-7070• 28 мая 2023
2 рази. Вібрація, хлопнула міжкімнатна дверь. Поки не прочитала новини, думала в мене глюки. Це при тому що живемо біля жд дороги і легке пошатування для нас норма
Svetlana-7070• 28 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
У меня закритая дверь затряслась аак от сквозняка...
От і в мене так. Я злякалась що хтось зайшов
ДонаФлор• 28 мая 2023
Ответ дляFotografkiev
Пять с половиной часов тревога была.
ДонаФлор• 28 мая 2023
Ответ дляБася-Мася
Про Полтавщину тоже была инфа
В 1990 году было ощутимое землетрясение.
Terramiss• 28 мая 2023
Ответ дляДонаФлор
Тільки хотіла написати
Я якраз в садочку була і памʼятаю як на тихому часі кроваті почало трясти і потім вихователь вивела нас всіх на вулицю
--Shopik--• 28 мая 2023
Ответ дляir.zhuck
Я з Полтавщини, це відбулось за 20км від нас, саме ми не відчули, бо дім в низовині знаходиться, а жителі інших районів нашого н.п. (і більше на верхніх етажах) відчули, стіни і мебель ходуном ходили((
Grenada• 28 мая 2023
Ой, дівчата, я зараз в селі в житомирській області, так само трусило двері зранку разів 3. Перший десь в 5.16 чи щось таке, я аж прокинулась, думаю що це з дверима, хто їх смикає з коридору, ледь не посивіла з переляку. Думала то протяг, а все скрізь зачинено, нема звідки тягнути. Добре що почитала тему, значить то я не зійшла з розуму)
S-lana• 28 мая 2023
Хай землетрус іде на рашку і там покаже свою силу.Краще зразу на бункер.
S-lana• 28 мая 2023
Ответ дляТатьяна-57fb
Така дивна манера писати, ні однієї коми.Казнить нельзя помиловать
Mary5421• 28 мая 2023
Ответ для--Shopik--
Це позавчора?
А раніше колись були землетруси?

Чого почало нас трусити оце!((
--Shopik--• 28 мая 2023
Ответ дляMary5421
Це позавчора?
А раніше колись були землетруси?

Чого почало нас трусити оце!((
Так, позавчора. Переполох такий в нашій групі ТГ був

Я не пам’ятаю, щоб були землетруси, можливо і були, просто ми їх теж не відчували))
Мама розповідала, що в її дитинстві вони відчували землетрус (теж Полтавщина, але інша сторона), з хати вибігали.

А так в нас наче ж рівні тактонічні плити.
Страшно подумати, що за цим всім стоїть((

Турція - то взагалі трагедія(( Але чи з проста?.....