Запароленое одеяло• 29 мая 2023
Нова програма для біженців у Німеччині
🗣Нова програма для біженців у Німеччині
Починаючи з 1 липня, українці в Німеччині мають можливість:
• навчатися та отримати нову спеціальність (або підтвердити вже існуючу);
• отримувати фінансову підтримку в освоєнні базових наук німецькою (читання, математика і тд)
• додаткова підтримка у розмірі 150€ при відвідуванні курсів підвищення кваліфікації
• «Bürgergeld-Bonus» - 75 євро/місяць при поверненні до вашої теперішньої професії на довгий строк
Як скористатися програмою?
Зверніться до вашого куратора у Джобцентрі. Програма починає діяти з 01.07.2023.
Як скористатися програмою?
Не виправдовуюсь• 29 мая 2023
Ответ дляЗабризкана водою
То їдьте зараз.
Я вже не маю сил, та й дітей тягати, хоча там було б краще, ми ж кожний місяць вертались, а вже 1,5 року пройшло(
КонхфЭдкаТузик• 29 мая 2023
Ответ дляЗабризкана водою
З Другої світової пройшло майже 80 років. Німці покаялися і допомагають. Давайте від їхньої зброї відмовимося? Тут їхні гроші не жмуть?
А ще можна згадати історію за тисячу років і відмовитися від усіх, з ким хоч коли були війни. Там теж наші родичі помирали, хоч і далекі.
Ну Ви напевно уже там, раз такі оправдання, але вони вбили рідних мені людей, це вплинуло на долі цілих поколінь моєї сім´ї, тому в мене своя позиція. І так, якби це залежало від мене я б і зброю їх не брала. Ну ж москальня теж з часом покається... От в чому було моє питання...
Скіфська пектораль• 29 мая 2023
Все эти программы действуют при условии знания немецкого языка на хорошем уровне. Если языка нет - вы его учите с начала.
Германия заинтересована как можно быстрее всех трудоустроить, иметь рабочую силу. А также вернуть себе все, что вам выплатила и еще больше)) Все это возвращается налогами от вашей зарплаты примерно 49% в месяц.
Не виправдовуюсь• 29 мая 2023
Ответ дляРассказница
Ну, я теж с першого дня курсів знала, що планую повертатися в Україну.
Я і у бератора це кожен раз кажу. І нікого не ввожу в оману.
Я зараз більше чекаю закінчення школи сина. Курси мене не тримають.
А я не пішла на професійні курси, тому що не знала чи досиджу до кінця, а починати і знати скільки вони коштують і потім поїхати - не змогла, хоча б зараз розумію, що встигла б. Вони 9 місяців йшли, освіта післядипломна тої країни, яка прихистила
БЦАшка• 29 мая 2023
Ответ дляМаю натхнення
Чому? Не подобається? У мене вже дві знайомі сім´ї повернулись. Якось докладно особливо не розказують, що не так. Просто не наше, кажуть
просто це інша країна, інші закони, мова, менталітет, правила. Є люди, які почувають себе більш-менш комфортно чи яким подобається, а є й ті, яким дуже важко морально. У нас багато людей мріють про повернення, але ще небезпечно в їх регіонах, а у них діти. Або же планують повернення в найближчі місяці. Деякі вже поїхали додому.
Нема тут такого, що всі зразу як в маслі катаються: дали безкоштовно квартиру, машину, гроші дають і нічого не вимагають))) Багато ще й від везіння залежить. Хтось знаходить квартиру за пару місяців і виїжджає з лагеря, а хтось вже більше року в гуртожитку. Той, хто знайшов квартиру, може також мати проблеми з сусідами тощо. Знаю багатьох, кого штрафували вже тут, й ці штрафи пов´язані не тільки з машиною. І тут з цим все строго. А були штрафи навіть більше місячних виплат.
І, до речі, раніше тут могла жити добре родина з дітьми, якщо працює лише чоловік. Тепер і самі німці кажуть, що для життя більш-менш повинні працювати оба.
З медициною теж не завжди чудово. Людині з онкологією в минулому, у якій погіршилося самопочуття, назначили КТ через декілька місяців. КТ ’на завтра’ тут нема. Або дуже, дуже великі гроші. Звичайно, це також залежить від землі й міста, але... це знов про везіння.
Мені здається, що сюди треба їхати, якщо родина з небезпечного регіону чи є переселенцем. Все ж таки ’виплати ВПО’ тут вище)))
Забризкана водою• 29 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
У мене було нормальне відношення до Німеччини і до цього. Головне, як люди сприймають те, що зробили раніше. Вони висновки зробили, і це великий крок.
Не брати у Німеччини, у Польщі (там все теж не так легко), зачморити татарів (іго все ж таки), скандинавів туди ж (вікинги аж бігом гуляли у нас). Так можна стати росією, коли навкруги одні вороги.
КонхфЭдкаТузик• 29 мая 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Ви не відповіли. Москалі покаються, будете брати їх виплати з радістю? Дайте відповідь на конкретне питання і не перекручуйте нічого. Так чи ні. Все.
Радість моя• 29 мая 2023
Ответ дляРяженка
В апреле прошлого года когда я уезжала из Харькова с двумя детьми цель была просто жить, спустя год я поняла,что жить это не просто спать, дышать, есть, ходить. Я тяжело психологически переношу это перемещение. В июле едем домой
Я два месяца назад вернулась в Харьков с дочкой 7 лет. По той же причине которую вы написали. Думала это со мной что-то не так
Скіфська пектораль• 29 мая 2023
Сами немцы ( очень многие) не считают Германию лучшей для их жизни и сами эмигрируют отсюда в лучшие страны и в поисках лучшей жизни. Не все согласны платить 50% налоги со своей зарплаты. Германия стала похожа на микс эмигрантов. Тут коренных немцев скоро не останется и нация на самом деле вымирает. Турки, сирийцы, азиаты, негры и т.д - уже занимают основной % жителей Германии.
Если убрать помощь - Тафель, Диаконию, Красный крест, церкви, волонтеров, которые помогают нищим, бомжам, малоимущим, убрать помощь с социальными квартирами, то вы увидите, как Германия и ее народ живет на пороге бедности. Люди тут в основном не имеют своего жилья. А чтобы хоть как-то нормально жить семьей нужно работать двоим в семье и получать не меньше 5-6 тыс в месяц (уже с вычетом налогов)
Обнимашкина• 29 мая 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Прогресивна шкала
З малих зарплат зовсім не такі податки
Всміхайлик• 29 мая 2023
Ответ дляРяженка
Всё классно,они большие молодцы. Но для того что бы получить здесь более менее достойную работу нужно быть либо специалистом экстра класса,со знанием языка и квалификацией, либо соглашаться на новую специальность,и снова таки знание языка. На деле, всё не так заманчиво,как на бумагах.
Кто Вам мешает учить язык?
Маю натхнення• 29 мая 2023
Ответ дляБЦАшка
Дякую за відповідь, а то питаю знайомих, відповіді розпливчасті. Бо сама хочу їхати, уже немає сил терпіти ті обстріли по дніпру, в Україні по суті нічого не залишилось. Кажуть тільки що треба їхати і пробувати))) думаю чи в Німеччину чи в Норвегію. Бо мови однаково для мене складні. В Україні нічого не тримає
Забризкана водою• 29 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Якщо через 80 років на нас нападе Німеччина/Польща/Англія, а до того часу росія привселюдно покається, буде виплачувати компенсації, вибудує демократичне суспільство, яке буде знати, що вони наробили і що мають за це ще відплачувати, і нададуть прихисток моїм правнукам від війни - так, я буду вдячна.
І ви теж будете брати їх виплати, якщо вони після перемоги зараз будуть змушені виплачувати компенсації. Або з конфіскованого майна. Чи ви хочете і тут відмовитися? Нехай не відплачують за все?
Ряженка• 29 мая 2023
Ответ дляРадість моя
Всё с нами в порядке!!!!! У меня сыну в декабре 18))) поступает в Харькове, все у виска крутят.
Танго утрьох• 29 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Якщо прислухатись до вас,та не брати вооружіння в інших країн , то москалям і каятись не потрібно буде. Більша частина країни стане московіей.
Всміхайлик• 29 мая 2023
Ответ дляРяженка
Я также жила на паузе полгода. Потом начались курсы, дальше не понимала что делать, но общение с людьми вытягивали из депрессии.
Сдала недавно экзамен, хотя думала что не смогу. Я начала говорить предложениями. Сейчас подтверждаю диплом и дальше попробую учиться.
Пока нет смысла возвращаться домой.
А сидеть на жопе ровно никто не выдержит долго, нужно иметь цель
Пока нет смысла возвращаться домой.
КонхфЭдкаТузик• 29 мая 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Це різні речі, компенсувати завдану шкоду і брати допомогу, Ви все так гарно перекручуєте. Я нічого не буду брати з допомоги і туди не поїду, з дітьми запам´ятаю, бо чоловік на передовій зараз.
А Ваша відповідь ТАК і я в шоці.
Забризкана водою• 29 мая 2023
Ответ дляРяженка
Никто, у меня В2)))
Ото ви ризикова.. Хай все буде добре!
Але чоловік як розповідає про молоденьких хлопчиків, яких до нього привозять, то у самого голос тремтить.
Джага-джага• 29 мая 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Надо смотреть по земле. У нас сейчас, когда приезжаешь к кому-то, то выплаты будут только после учета в джобе. Социал, как раньше, сразу денег не дает. Считается, что если есть кому принять, тоони и прокормят.
Плюс обязательно нужна прописка, а если это аренда од джоба, то не каждый хозяин согласится прописать еще кого-то.
Ко мне приехали родители в мае, социал выдал деньги через неделю после регистрации
Забризкана водою• 29 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А Ваша відповідь ТАК і я в шоці.
Я пишу так, як є. Допомога нам зараз - це теж компенсація завданої шкоди. І німці це чудово розуміють. Наша гостьова сім´я не приймала сірійців, але прийняла українців. Бо їхні родичі загинули в Україні (бажання йти не війну не було, але кого це цікавить). І це найменше, що вони можуть для нас зробити.
Мій чоловік теж на передовій. І обидва його прадіда загинули у Другу світову.
Забризкана водою• 29 мая 2023
Ответ дляДжага-джага
У нас не дають, земля закрита. Тож перший час - за кошт приймаючих.
Всміхайлик• 29 мая 2023
Ответ дляДжага-джага
Вы нашли родителям отдельное жильё?
Ряженка• 29 мая 2023
Ответ дляВсміхайлик
Пока нет смысла возвращаться домой.
Попробуйте. Я на курсе В2 познакомилась с людьми из разных стран: Сирия, Афганистан, Иран, Польша. Все!!!! С высшим образованием,получали в в свое стране, в основном учителя, есть экономисты инженер, живут в Германии от3 до 14!! Лет никто ещё не работает по специальности, только низкоквалифицированный труд. Доя меня это определенный показатель, есть над чем задуматься, со невпюсь,что к украинцам будет другой подход. А если учесть что мы не беженцы,как многие ошибочно думают,а временно укрывающиеся от военных действий,то время покажет как оно вообще будет
Всміхайлик• 29 мая 2023
Ответ дляРяженка
Сертификат есть
Я об этом и спрашиваю. Разговорный есть В2?
КонхфЭдкаТузик• 29 мая 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Це офіційно не компенсація! Але Ваша особиста справа, деколи легше жити, якщо себе обманути. В мене є своя правда і позиція.
Ряженка• 29 мая 2023
Ответ дляВсміхайлик
Сомневаюсь. Но здесь,как и везде рулит бумажка!