грьобана русня
Renesmeе 16• 29 мая 2023
Ответ дляMozarella
❗️По Києву, попередньо, ведуть вогонь балістикою, «Іскандер» та С-300.
Скажіть і чого вони хочуть досягти, просто напросто хочуть залякати людей, воюють із жінками і дітьми. Мразі російські, тих хто це запускає і підтримує померти у муках!
ДевочкаКрасавица• 29 мая 2023
Ответ дляVviennalie
А нахера вы пишете где?
сколько можно одно и тоже...
Руки поотбивать бы вам!
Кто пишет где?
HelloKitty18• 29 мая 2023
Ответ дляLady Luck 99
Читаю в тг, в шоке. Держитесь киевляне
Ни ночью, ни днем покоя у вас нет
Так, проснулася, чую сирена, і вибухи
Ответ дляebbi
С...ки.Боже як же я мрію розвалити нах ті гребані зорі на кремлі.Аж тіпає від злості
Как жаль, что мы не может их бомбить и днем, и ночью, и по домах, и по больницам, и по школам. ЧТоб твари живущие там, наконец-то поняли как это жить и переживать бомбежку
Nataliiazp• 29 мая 2023
Ответ дляMozarella
Откуда С-300 по Киеву? Вроде ж не достает с раши
Ответ дляRenesmeе 16
Психологічний тиск на населення. В їх розумінні ми всі маємо злякатися і тиснути на нашого президента, щоб ішов не перемовини й поступки. Дебіли, що ще скажеш. Вони абсолютно не розуміють психологію українців і щиро дивуються, чого все не так.