tarveldy• 29 мая 2023

Хвилювалочка

грьобана русня
Klodia• 29 мая 2023
Ответ дляПані в лопухах
Цікаво, камери зараз вимкнені?
Писали недавно, что постановили выключить. После того, как губастые блоХерки и Ксения Мишина выставили видео работы ПВО над ЖК
Nataliiazp• 29 мая 2023
Ответ дляМурнетка
Почему непонятно?
Дальность С-300 - 200км
От Мозыря до Киева 160км
От границы с белорашей вообще меньше 100км
Я знаю сколько от белораши, но раньше ж вроде по Киеву с300 не было?
__Jane__• 29 мая 2023
Ответ дляKlodia
Вроде утихло:
Тоже читала на ’ ваньке’. Сидим, ждём. Кот спит, я пью
OneTimeUser• 29 мая 2023
Ответ дляHeksa
Ще ті врєдітєлі, бриють ту землю налисо, потім ніц не росте і пилюки повно
100% була гарна травичка, зайці ще не бігали. А після покосу все висихає і перетворюється на пустелю.
kuskus• 29 мая 2023
Ответ дляNataliiazp
Почекаємо офіційної інформації, все завжди буває вперше, може хочуть спровокувати нас на відповідь по білораші
nova_mama• 29 мая 2023
Ответ дляkuskus
Війна-війною, а трава сама себе не покосить, -дядько чесно стриже газони
У нас під будинком двірник мете саме зараз. Тихенько мете.
А косарка - страшна штука, у неї звук, як у деяких штук ворожих :(
У нас не косять.
Heksa• 29 мая 2023
Ответ дляNataliiazp
Було один раз. Проба пера, так би мовити
Мухтар• 29 мая 2023
Ответ дляkuskus
У меня под окнами бросил, а так пол утра дрынчала косилка
domovionok• 29 мая 2023
Ответ дляOksuchakr
Значит шахедов накупили , а ракет наделали кучу.
У них же сейчас всё бабло идёт на войну.
У них несколько десятилетий все бабло идёт на войну. Все нефтяные деньги. Поэтому и живут в дерьме
автор tarveldy • 29 мая 2023
Ответ дляKlodia
Пойду сейчас нажрусь…..
Мое почтение)
А я з´їм морозива похер на ту талію
kuskus• 29 мая 2023
Ответ дляМухтар
І у мене затих тільки що
Vviennalie• 29 мая 2023
Ответ дляБонСу
Уймите истерику - Кличко в своих отчётах и ванек ваш любимый в открытых комментах гораздо яснее и быстрее инфу дают, им руки отбейте
Они писали про районы где взрывы?
Klodia• 29 мая 2023
Ответ для__Jane__
Так держать)
Я в коридоре сижу, за обувью собираюсь в инертоп, кот за ноутом работает.
Алла Г.• 29 мая 2023
потрібно ’ответочку’ в місця прийнятя стратегічних рішень і при тому таку,щоб горіло і палало так,щоб росіянці всирались біля своїх зомбоящиків
anabelia• 29 мая 2023
Пишуть, що цілі на захід, але можуть бути несподіванки
автор tarveldy • 29 мая 2023
Ответ дляSergeevna-a227
,Не плакала ні разу... зараз накрило( сиджу у коридорі ковдрою з головою накрилася, всю трусить( ще такого не було зі мною (((
Накопичувальне, обняла
Helenny• 29 мая 2023
Ответ дляtarveldy
А я з´їм морозива похер на ту талію
Точно. Треба і собі.
Orisana• 29 мая 2023
Ответ дляVviennalie
Они писали про районы где взрывы?
Кличко - Да
автор tarveldy • 29 мая 2023
Ответ дляkuskus
А що -таліби? Там вже домовились, ще після обіду(
Жаба з гадюкою
Жули-ули• 29 мая 2023
Ответ дляebbi
Дерун вже,здається,нічого не вирішує.Або здохнуть боїться,як Макей
Скорей всего, вы правы
Его убрали
Heksa• 29 мая 2023
Одна зі збитих ракет впала на дорогу в одному з районів Києва.
Ніхто не постраждав, ура!
Klodia• 29 мая 2023
Ответ дляtarveldy
А я з´їм морозива похер на ту талію
Та нормально, мороженое это не самая калорийна штука. Тем более мы с этим стрессом больше сжигаем.
kuskus• 29 мая 2023
Ответ дляKlodia
Так держать)
Ви в який Інтертоп їдете? Взагалі, хотіла запитати, хто знає який магазин найбільший-в Дрім Тауні?
Olgusya• 29 мая 2023
Ответ дляМурнетка
Удалено администрацией...
Він мене страшно кумарить. Цей чувак служить у ЗСУ і тупо зливає всю інформацію зі службових чатів. Чому його досі не взяла СБУ?
автор tarveldy • 29 мая 2023
Ответ дляKlodia
Пью за ваше здоровье и упокой кацапов!
Будьмл
милана1• 29 мая 2023
Ответ дляkuskus
аналогічно,ще й метал якоюсь хернею пилять
Мухтар• 29 мая 2023
Ответ дляnnata
Давненько я уже не сидела в коридоре.
Но народ вон шарится и на улице, и лифт ездит...
Я сама офигела. Как загупало, я в коридор подъезда вышла, а у нас там есть выход на пожарную лестницу. Выглянула туда, люди ходят с детьми, смеются , а у меня ноги подкосились от этих звуков
alina 94• 29 мая 2023
Ответ дляNataliiazp
Було ,в січні був обстріл балістикою,7 01 здається.
__Jane__• 29 мая 2023
Ответ дляKlodia
Так держать)
Ух ты....супер- кот у Вас! Может, он кроме как на ноуте, ещё и уборку умеет делать?😁🙃
Ирина 789• 29 мая 2023
Ответ дляБонСу
Ванек не пишет о районах