lemachka@• 29 мая 2023

Порадьте зручні шльопанці для роботи

Всім мирного неба
Дівчата, порадьте шльопанці для мами, вона постійно на ногах, працює у теплиці, маю кучу проблем зі стопами-саме тому, що зневажливо ставилась до взуття.
Люблю море• 29 мая 2023
Крокс

Леска• 29 мая 2023
ортопедичні.
автор lemachka@ • 29 мая 2023
Ответ дляЛюблю море
Крокс
Дякую. Так, дітям саме їх купую. Але не впевнена що стандартам форматкроксів буде для неї нормою…
nnnnika• 29 мая 2023
Ответ дляЛюблю море
Крокс
І я за Крокс, можна клоги, а можна шльопки. Клоги в теплицю напевно краще, бо пальці закриті. Так, трохи дорогі, але зручні, не слизькі та невбиваємі
автор lemachka@ • 29 мая 2023
Ответ дляЛеска
ортопедичні.
Дякую. Можливо знаєте певну фірму?. Якось ми купували ій ортопедичні, але там була дуууууже жорстка підошва
автор lemachka@ • 29 мая 2023
Ответ дляnnnnika
Дякую, так розглядаю і такі на запасний варіант
СтрашнаяНаташа• 29 мая 2023
Особисто я пів дня у кроксах і мені нормально. А от доця моя на роботі була у кроксах десь місяць і дуже боліли ніжки, п´ятки почали репатися, перевзулася в кросівки і буквально за тиждень ніжки повернулися до норми. А мама моя дуже любить ортопедичне шкіряне взуття, каже що реально легше в них, ніж в звичайному взутті. То ж, думаю, треба індивідуально підбирати.
Чувиха• 29 мая 2023
Ответ дляЛюблю море
Крокс
+
Чувиха• 29 мая 2023
Ответ дляlemachka@
Чому ні?

Чувиха• 29 мая 2023
Ответ дляlemachka@
Крокси майже всім підходять
автор lemachka@ • 29 мая 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Дякую. Так і зроблю. Хочу замовити крокси і пару ортопедії. Але і тут треба шукати. Не всі моделі м‘які. Деякі геть жорсткі.
Леска• 29 мая 2023
Ответ дляlemachka@
дНутак воно й так треба щоб анатомічно правльна устілка була. Подивіться Grubin чи хочаб українські ортекс (дешевші, на роботу втиплицю підуть)

Ще розгляньте взуття з антишоковою підошвою ( німецькі) чи меморіфоам (скечерс найдешевші)
Леска• 29 мая 2023
і ще. ортопеди важко зразу вдіти і ходити цілий день, можуть натерти якщо нога не звикла. Поступово нехай звикає.
автор lemachka@ • 29 мая 2023
Ответ дляЛеска

Дякую. Я стільки специфічних слів і не знаю. Йду гуглити.
Леска• 29 мая 2023
Ответ дляlemachka@
то й добре, значить з ногами у вас все добре. Не від хорошого ж життя ми такі слова знаємо
Конкордія• 29 мая 2023
Крокс, коли на ногах ввесь день в кроксах і в іншому взутті, прямо відчуваєш на скільки легше ногам в кроксах
автор lemachka@ • 29 мая 2023
Ответ дляЛеска
Як вам сказати))) маю нестандартно широку стопу з кісточками))))
slpplp• 29 мая 2023
Ответ дляlemachka@
Рекомендую таку модель , як на фото . Маю 5чи 6 пар різних крокусів . Ці найзручніші з точки зору зручності для стопи, зручности вдягнути/зняти, ширини і комфорту
автор lemachka@ • 01 июня 2023
Ответ дляslpplp
Широ вам дякую. Також дивилась на цю модельку. Зараз буду шукати у кого є в наявності. Ортопеди вже купила, але на всякий випадок замовлю ще і такі

slpplp• 01 июня 2023
Ответ дляlemachka@
Будь ласка ! До ортопедичних треба звикнути і носити тільки їх . В мене від них ноги тільки більше боліли . Тому не рекомендую в перших день їх взувати на цілий день на роботу . Крокси мають бути зручними .