Бокс-орун• 29 мая 2023
Найкращий Готель для сімейного відпочинку з дитиною
Дівчатоньки, порадьте зі свого досвіду готель для сімейного відпочинку з маленькою дитиною (1 рік). Принципово - ідеальна чистота, якісне харчування повний пансіон. Дуже бажано якщо формат відокремленого проживання, можливо із своєю кухнею невеличкою.
Рассказница• 29 мая 2023
может в Турцию в хорошую пятерку ? там вам что надо приготовят и отдельно ребенку
Бокс-орун
• 29 мая 2023
Ответ дляПургену мне
Мені подобається мережа Reikartz
Були в Черкаській обл, конкретно він не сподобався - дуже потребує ремонту.
Який ви порадите?
Бокс-орун
• 29 мая 2023
Ответ дляРассказница
Ні, на дорогу сил нема зовсім)
Хочу відпочити в Україні
Дуже дуже вумна• 29 мая 2023
Ответ дляПургену мне
Мені подобається мережа Reikartz
Тільки не вони. Дуже якість впала після Ковіду. Була у відрядженнях в Одесі, Львові в центрі, Харкові і сказала, що більше ні ногою туди. Раніше часто відпочивали і любили Рейкарц Карпати, але зараз читаю останні відгуки в розумію, що проблеми з усією мережею.
Пургену мне• 30 мая 2023
Ответ дляБокс-орун
Який ви порадите?
Були в Reikartz Карпати( Закарпатська обл.) і в
Reikartz Аквадар ( Черкаська обл.)
Нам обидва сподобались,харчування відмінне.
На території Аквадару йдуть ремонтні роботи,але до якості номерів претензій немає.
Reikartz Аквадар ( Черкаська обл.)
Пургену мне• 30 мая 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Ми були в Рейкарц Карпати в листопаді 2022 з дитиною 2 роки.Все було супер.
Пургену мне• 30 мая 2023
Ответ дляБокс-орун
Який ви порадите?
Ось він,минулі вихідні.
Примарочка• 30 мая 2023
Ответ дляПургену мне
Ось він,минулі вихідні.
Як вам закритий басейн, СПА? Це повний відстій, а не спа, воно не коштує тих грошей. Територія велика, не охайна. У нас в номері смерділо каналізацію. За такі гроші таке гівно((
Твердая валюта• 30 мая 2023
Я тоже люблю Рейкарцы, те, что в Закарпатье, - Рейкарц Поляна и Рейкарц Карпаты. Оба отличные, мне с маленьким ребенком было удобнее в Поляне. В Аквадаре были, не понравилось вообще.
Пургену мне• 30 мая 2023
Ответ дляПримарочка
В нас номер був хороший.Територія велика,в лісі.В СПА були раз,баня нормальна.Відпочивали біля відкритого басейну.
Примарочка• 30 мая 2023
Ответ дляПургену мне
Це не баня, це просто кабінки сауни. То ви видно не були в нормальному банному комплексі.
Басейн на вулиці нормальний, навкруги ліс, травичка, пташки співають.
Ціна за проживання явно завищена і значно.
Бокс-орун
• 30 мая 2023
Ответ дляПримарочка
Приєднуюся, залишились такі самі враження.
І ще дитячий майданчик минулого літа був у жахливому стані. А зараз нам це актуально
Бокс-орун
• 30 мая 2023
Ответ дляУгги в горошек
Рейкарц - российская сеть, если что.
Ого, я і не знала(((
Пургену мне• 30 мая 2023
Ответ дляПримарочка
Ви свої коментарі про ’ нормальні’ залиште при собі,панянко). В мене досвід в цьому питанні точно не меньше вашого.Фінська сауна цілком нормальна,відповідає стандартам.Інші не пробували.
Щодо ціни,з задоволенням ознайомлюсь з вашими більш бюджетними варіантами з відповідними критеріями.
Пургену мне• 30 мая 2023
Ответ дляБокс-орун
Невже хтось не підкине ще якихось варіантів?
Крім рейкарців)
З вашими коментарями,навряд.
Знала б що ви така хамка,теж промовчала б.Сиділи б в темі сама з собою.
Бокс-орун
• 30 мая 2023
Дивилася ще Ведмежу гору в Яремче, по формату ніби подобається, але самі сімейні будиночки якось не дуже візуально як за 12 000
Бокс-орун
• 30 мая 2023
Ответ дляПургену мне
З вашими коментарями,навряд.
Я вам не хамила, ну ви чого)))
Просто у нас з вами різні враження. Ми були минулого року, можливо зараз там умови покращились. Але бажання повернутися саме в мене не виникає.
Osonnaya в Східниці, таор резорт. Сама там не була, але збираюся в Оsonnaya. Святий Шарбель в Моршині знайомі рекомендували. Повний пансіон не так багато де є. Коли була дитиа вашого віку, то їздили в Буковель у номери з кухнею, щоб їй готувати: там можу порекомендувати Тавель і Хвою
Примарочка• 30 мая 2023
Ответ дляПургену мне
Інші це які? Там ще є інші бані? Аж дві кабінки?
Свій коментар залишаю собі, не розумію вашу образу. Писали, що бані в аквадарі ніякі, це просто кабінка така ж сама яку будь хто може у себе в приватному будинку поставити. Зони відпочинку, яка за звичай є у спа, у аквадарі немає. Вийшов з бані, сів на стільчик у кафе.
Скоріш за все мабуть так, мій досвід у баварських термах та австрійських спа тяжко порівнювати із «спа» аквадар. Це просто непорівнювальні спа.
Закритий басейн у спа жах, мутна вода, вода в басейн наливається через шланг!))) який просто кинули у басейн. Про фільтри навіть і писати не буду.
До чого коментар про більш бюджетні? Це ваш готель? чому ображається і приймаєте на особисте реальний опис готелю? Я вас образила описом СПА?
Бокс-орун
• 30 мая 2023
Ответ дляEmeriez
Супер, дякую!)
Правильно_Валерчик• 30 мая 2023
Ответ дляПримарочка
Вибачте, так а який готель ви радите?
В якому готелі є нормальні банні комплекси?
Пургену мне• 30 мая 2023
Ответ дляПримарочка
Злив зараховано)))
Де реальні приклади альтернативи?
Готель в УКРАЇНІ:
1.Нормальні номери
2.3-разове харчування
3.анімація і простір для дітей
4.наявність басейну
5.ціна до 3000/ доба за двох + дитина безкоштовна
Прошу
Де реальні приклади альтернативи?
Готель в УКРАЇНІ:
1.Нормальні номери
2.3-разове харчування
3.анімація і простір для дітей
4.наявність басейну
Прошу
Примарочка• 30 мая 2023
Ответ дляПургену мне
Злив зараховано)))
Де реальні приклади альтернативи?
Готель в УКРАЇНІ:
1.Нормальні номери
2.3-разове харчування
3.анімація і простір для дітей
4.наявність басейну
Прошу
Де реальні приклади альтернативи?
Готель в УКРАЇНІ:
1.Нормальні номери
2.3-разове харчування
3.анімація і простір для дітей
4.наявність басейну
Прошу
У аквадарі ціна до 3000, серйозно? Я 4797 заплатила, 2+ 1. За номер із смердючим запахом сечі і каналізації
Що ще вам треба найти, надіслати, надати? І чому я вам маю шукати приклади і альтернативи? А, зрозуміла, Аквадар то ваше місце сили, зливу робити не можна.
Пургену мне• 30 мая 2023
Ответ дляПримарочка
В кожного власний досвід.
І якщо у вас він не такий,як у мене,це не привід обесцінювати і зневажати чужу думку.
Заїзд у п´ятницю о 12-00,виїзд в неділю о 17:00
Харчування:1день о/в,2 день с/о/в,3 день с/о
Для ТРЬОХ дорослих+дитина 2 роки безкоштовна.
Сплачено за все 6901грн.
Дуже шкода,що ви не знаєте жодної альтернативи,а лише ’ баба Яга,яка завжди проти’
Сплачено за все 6901грн.