Дама_с_караваем• 29 мая 2023

Батьківський комітет, школа

Якого хрена в класі із 30 дітей , вирішують дві курки, а решті байдуже? Запропонувала гарний варіант подарунку дітям, а вони на зло замовили гірший, дешевший на 15 гривнів варіант.
Батьки, а ви задоволені батьківським комітетом?
Кіна не буде• 30 мая 2023
Ответ дляВыФсеВрете
То добре, що у вас хтось щось готовий допомагати. Це рідкість на сьогодні. В нас одна мама з батьківського комітету за власні кошти заправляє машину та їде на опт за квітами аби заощадити кошти класу. Гадаєте їй хтось подякував?
ну вона ж власної волі це робить, правда?
і на квіти ви з власної волі гроші збираєте
то ж не є частиною навчального процесу, а суто ваша забаганка.
ВыФсеВрете• 30 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
Так, з власного бажання. Я це до того написала, що мало хто готовий просто так допомагати. А критикувати дії БК багато ума не треба. Доречі в нашому класі начебто всі задоволені. Але я слідкую щоб зайвих витрат не було, ніяких там пряників, пилезбірників тощо. В нас все по мінімуму, бо я вважаю, що це все повинно бути символічно в стінах школи, а справжні подарунки роблять батьки, друзі та близькі
Кіна не буде• 30 мая 2023
Ответ дляВыФсеВрете
ваша позиція заслуговує на повагу.
але на жаль, таких як ви - небагато.
в основному в БК матусі, яким зайнятись більше нічим з їхнім ’а давайте...’
Да_Я_ТакаЯ_• 30 мая 2023
Ответ дляВалентина Як
Я уважаю их труд и время.
У меня нет ни того, ни другого. Деньги сдаю исправно.
И я тоже. Но бывают уникумы, правда. Наша одна из тройки полгода искала швабру для класса (полгода, Карл!). Потом на родительском собрании полчаса рассказывала какая она охренительная, с тремя высшими образованиями, при этом сидящая дома, полгода ищет какую-то швабру, ездит по магазинам на личной машине в поисках, чтобы купить достойную швабру для мытья класса. И все это за спасибо.
Самое интересное, что каждый год, она вступала в РК самая первая, без всяких упрашиваний.
Поторописька• 30 мая 2023
Ответ дляДама_с_коготками
А як день народження класного керівника, новий рік,день вчителя і т.д.?
Представляете, никак! Неактуально это, сейчас особенно, во время войны. У нас в прошлом году из 25 учеников в Киеве остались 4, остальные были ВПО по Украине и заграницей. Многие родители без работы, пару детей из нашего класса потеряли одного из родителей. Какие могут быть ’дни учителя’ и прочее?
Helenny• 30 мая 2023
Задоволені!
Мені краще здати гроші, ну колись прийняти участь в опитуванні, ніж тим всім займатись.
Автор, якщо щось не влаштовує, самі станьте в ряди батьківського комітету.
Мрію про пончик• 30 мая 2023
Я для себя решила, что лучше молчать. Я как сказала что не хочу сдавать деньги на безполезный шар на елку с фото ребёнка. Мне долго это вспоминали.
Лучше молча сдать, а потом выкинуть ненужное гомно)
Дама_с_коготками• 30 мая 2023
Ответ дляМрію про пончик
Это да,но внутри колбасит
Бензопирен• 30 мая 2023
Ответ дляmamarama
Как собрание, голосовать не за кого, все под парты лезут.
Как обсирать, каждый первый.
Идите в родком и будете той курицей, которая все решает за всех.
а зачем этот комитет вообще нужен?
felin• 30 мая 2023
Ответ дляПухнасті штани
Жили близько року, так Лібрус був. Але там лише про шкільні та позашкільні заходи писали. Гроші на екскурсії, наприклад, вчитель збирав. Звичайна школа. Не знаю, мене, значить, це минуло.
От ще що згадала. Прийшли ми в Німеччині на перший концерт доньки, балет на сцені дуже красивого театру. Купили квіти. І були з ними одні єдині. То так і не ризикнули вручити дитині на сцені. Вже після спектаклю на вулиці подарували. Я прямо дуже здивована була. І навіть хореографам і керівникам на букети не збирають. Для мене це прямо дуже дивно.
Українців мало присвячували у їх реалії у тому навчальному році думаю з вас не брали гроші у фонд школи, але це теж залежить від школи, класу. У нас у молодшій школі збір більше був це 150 злотих на рік піца, соки, якась лабуда + 50 школа+ 40(+-) злотих страховка, у старшої менше. Можна було не здавати, адже ми біженці, але я вже працювала з моїм житлом в Україні все добре, тому здавала і знала, що скільки коштує. Квіти та цукерки,а також подарунки на день вчителя теж радо приймалися від усіх дітей.
Ліньки гуглить• 30 мая 2023
Просто заборонити ці батьківс кі комітети.
Ліньки гуглить• 30 мая 2023
Сама велика проблема, яку несуть ці бабські стаї, це вчити дтей неповаги до чужих кордоні. зверхнього ставлення, нерівноправності та булінгу. Так це перші джерела булінгу, які провокую сеед дітей ущєрбні невдахи..
Ліньки гуглить• 30 мая 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
оце я теж помітилаґ. ті що ні... не роблять і ні на що не здатні, йдуть убатьківські комітети...
Tammy21• 30 мая 2023
Ответ дляHelenny
Задоволені!
Для того щоб дивитися шоу, не обов´язково йти працювати в цирк, а тип паче ставати його керівником;)
Шеллар• 30 мая 2023
Принципово не здаю на школу, БК вважаю повністю не потрібним. Оголосила свою позицію ще на перших зборах.
Бензопирен• 30 мая 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
а самое ужасное, это слушать таких по 30 минут тратя свое время
Бензопирен• 30 мая 2023
Ответ дляДама_с_коготками
чому вони нас не вітають
ИграйМойГормон• 30 мая 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Здається вже заборонили, але нас ніщо не зламає, даже війна не зламала батьківський комітет
ЖаннаНеАгузарова• 30 мая 2023
Дуже задоволена, бо ця жінка дуже багато робить сама, а я вмію бути вдячна.
ЖаннаНеАгузарова• 30 мая 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Батьківські комітети у дитсадках і школах - найганебніше і найтупіше явище сучасного життя батьків дошкільнят і школярів.
Це треш!
Коли люди, яким не вдалося реалізуватися в соціумі пруться в ті комітети і вмикають командира😅 це водночас жалюгідно, дратуюче й жахливо жере час.
Причому, основна мета - підлизати вчителю чи вихователю й типу контролювати процес, щоб впливати в контексті комфорту виключно своєї дитини.
Вкрай рідко ці угрупування бувають адекватними об‘єктивно, а не з точки зору батьківського комітету)
Я зустрічала лише раз більш-менш інтелігентний БК, який формувався лише на рік шляхом жеребкування усіх батьків класу, причому батьки, що вже побували у цій ролі, повторно не жеребкувалися))
Це було в гімназії мого сина.
Все інше - це іспанський сором.
Я з тих мам, що мінімізовують будь-які позаштатні комунікації й видаляюся з темок у месенджерах))
У нас росток. Ця ганебна группа замовляла підручники, закупали інші матеріали оптом, в тому числі і підручники не росткових предметів прямо в поліграфії, яких не вистачало на всіх.
На паровозе• 30 мая 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
будет лучше без РК вообще
Согласна. Я 11 лет была главой РК. Честно говоря, забадалась закупать тетради, пособия, карты, выискивая с максимально возможной скидкой и таская все на себе. Лучше бы каждый закупал сам. Второй ни за что бы в это все не влезла.
Анонім-ка• 30 мая 2023
Навіть не знаю що і хто там. Здала гроші і забула. Дитина не сприймає шкільні подарунки всерйоз)))
Латвийские_Номера• 30 мая 2023
Ответ дляПеченюшка
А які екскурсії під час війни? Сьогодні у Києві включили тривогу, а через 4 хв вже ППО працювало, люди не знали, куди бігти. А з екскурсією куди за 5 хв добіжиш? Нелякані якісь
Не всі живуть в Києві.
Левобережная• 30 мая 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Це треш!
Це було в гімназії мого сина.
Все інше - це іспанський сором.
це могла би написати я))
Так. Нормальна людина ніколи не піде в батьківський комітет. Батьківські комітети - це зло. Ото їх ’это же для наших детей’, ’если вам не нравится, то занимайтесь этим сами’ ітп, як під копирку у всіх.
Без них можна прекрасно обійтися, але батьки кожен рік упорото їх створюють.
Ідеальний варіант для нормального родителя:
видалится з класного чату,
не ходити на загальні збори,
не спілкуватися з іншими батьками, розуміючи, що це чужі малознайомі люди й ти їм нічого не винен взагалі й вони тобі.
Левобережная• 30 мая 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
а чим займався в цей час директор школи, поки за нього хтось робив його роботу?))
Підручники або видаються безкоштовно або є в електроних версіях.

Ота кормежка бизнесменов, які просунули свої платні програми в комунальні школи, то взагалі окрема тема. Але замовляє зошити школа, а ні незрозумілі люди з батьківських комитетів.
Оксана_12• 31 мая 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
бог ты мой, как же мы раньше обходились без кулеров, салфеток..
Так колись під кущем в туалет ходили і лопухом підтирались. Давайте ще і це згадаємо, чого там.
ЖаннаНеАгузарова• 31 мая 2023
Ответ дляЛевобережная

Цікаво, в якій школі купують росток, не смішіть. Підручники директор і так збирав по всіх усюдах. Ми собі купили, то наш вибір і купив саме комітет. Це копійки насправді, якщо з розумом підійти і не варті зручності дітей. Ви можете принципово чекати поки хтось все вирішить за вас, ми на очікування час не витрачаємо.
Мрію про космос• 31 мая 2023
Ответ дляВся в кредитах
Вы в себе?
Уже давно нет, как тут будешь в себе?????
А что не так я написала?
Путин уйло ла ла ла
AmazingLady• 31 мая 2023
Ответ дляСадоводница
😂 чого тут тіл ки не почитаеш , ну нехай дві візьме ,
Действительно, от этого суть поменяется ..а ваш с рулоном в кармане бегает, не иначе

Не люблю лицемеров

Влажные салфетки для рук маленькие

Что там можно вытереть

А то вы типа не знаете
Садоводница• 31 мая 2023
Ответ дляAmazingLady

Не люблю лицемеров

Влажные салфетки для рук маленькие

Что там можно вытереть

А то вы типа не знаете
Мы все пользуемся влажной туалетной бумагой и дома и в школе , в садике просили покупать именно влажную так детям удобнее и чище получается , я вот честно не вижу проблемы ,