Дама_с_караваем• 29 мая 2023
Батьківський комітет, школа
Якого хрена в класі із 30 дітей , вирішують дві курки, а решті байдуже? Запропонувала гарний варіант подарунку дітям, а вони на зло замовили гірший, дешевший на 15 гривнів варіант.
Батьки, а ви задоволені батьківським комітетом?
AmazingLady• 30 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
Удалено администрацией...
А жаловаться чего побежала? Чем мое сообщение неудобно?
Кіна не буде• 30 мая 2023
Ответ дляAmazingLady
Дети ваши
в дітей завжди з собою вологі серветки
для цього мені комітети не потрібні, я в змозі самотужки купити все, що мені треба.
Кіна не буде• 30 мая 2023
Ответ дляAmazingLady
порушенням правил, перехід на особистості.
AmazingLady• 30 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
Да вы что, неудобное мнение так жмет
AmazingLady• 30 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
в дітей завжди з собою вологі серветки
Этих салфеток для попы не хватает. И они в рюкзаке. Дети забывают и бывают разные ситуации
Вот для этого и не только нужны комитеты
Кіна не буде• 30 мая 2023
Ответ дляAmazingLady
мені він не потрібний, той комітет
дитина вивчилась вже п’ять років без нього. і далі не пропаде.
AmazingLady• 30 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
мені він не потрібний, той комітет
Вам не потрибний то шо дали? Мне что от этого. Мне он не мешает
AmazingLady• 30 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
мені він не потрібний, той комітет
Влажной салфеткой маленькой первоклассник задницу не вытрет. Да и второклассник тоже
Кіна не буде• 30 мая 2023
Ответ дляAmazingLady
нічого далі
в нас в класі його нема
AmazingLady• 30 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
нічого далі
в нас в класі його нема
Ну и что мне от этого.ни холодно ни жарко
Садоводница• 30 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Так справа в тому що я пробігала, домовилась , за гарний варіан, доставку, пів класу підтримали. Потім одна пішла сама замовила і поставила перед фактом.
А на шо то ви робили як ви не в батьківському комітеті
Садоводница• 30 мая 2023
Ответ дляAmazingLady
😂 чого тут тіл ки не почитаеш , ну нехай дві візьме ,
Ответ дляПухнасті штани
Я жила деякий час в Польщі, зараз в Німеччині. Ніяких совкових комітетів, ніяких зборів. І живуть собі люди щасливо, діти без хедмейдовських пряників не вимерли.
Щось ви про Польщу не договорюєте, або мало пожили;).
Там є батьківські комітети, якщо ви б мали такий додаток, як лібрус, чи подібний до нього, чи упаси господи whatsap, то дізналися б багато цікавого і про миколайки, і пряники, і поїздочки, піцу, сік ( хто який п´є, а кому не можна😁😂).
У польських державних школах такий же треш, як і у наших.
ЯблокоРаздора• 30 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
які подарунки?!
робить вам нічого...
чи ото з голодних дев’яностих оті травмовані тьотки
робить вам нічого...
у нас сбор продуктов и средств гигиены ЗСУ, это я поддерживаю.
но есть выпендрежницы,которые хотят развлечь детей, повести их куда-то, пригласить учительницу.. Хорошо, что мой ребенок отказался от этого.
Лучше мы ЗСУ поможем.
ЯблокоРаздора• 30 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Предложите свою кандидатуру в РК, будете делать лучше.
15 лишних гривен на 30 детей это уже 450 гривен. Конец года. Вы уверены, что есть лишние деньги? Не остаток, а именно лишние.
будет лучше без РК вообще
ЯблокоРаздора• 30 мая 2023
Ответ дляОксана_12
В функції родкомітеиу входить забезпечити комфорт і дозвілля дітей. І вони прекрасно справляються. І в мене головного болю менше. Коли ти дитині на перше вересня даєш лише рюкзак і букет, а весь інший інвентар вона отримує в класі, без тижневих забігів з висолопленими язиками і списками - це прекрасно. І всіляку там випускні+фотосесії -екскурсії, шафки, кулери... Ні, ну може комусь та сотня дуже принципова чи часу вільного вагон - то звісно можна фігнею страждати. А мені дуже подобається цим усім не займатися і не думати чи взяла дитина з собою воду, чи є у неї серветки і чи не закінчились ручки чи олівці.
бог ты мой, как же мы раньше обходились без кулеров, салфеток..
ЯблокоРаздора• 30 мая 2023
Ответ дляФайна пані
Но за-то очень всем нравится, когда и вода в классе есть и ручки с карандашами и тетрадками. Не нравятся комитеты- откажитесь, не нравится как и что делают вперед на баррикады . В младшей школе все экскурсии, подарки, праздники, мастер классы, походы к директору, вся канцелярия для детей и учителя, вода, ругань в столовке за качество питания... и тд и тп, все делал род комитет. Правда все было по делу, без золота /брильянтов учителям. А подарки детям, так, как по мне, главное, что они есть) в средней/старшей школе наверное не так сильно род комитет наверное нужен, но кто-то должен в случае необходимости быть доступен, тк праздники, экскурсии и... бумагу для принтеров никто не отменяет)
в средней и старшей есть старосты класса, родители там уже не нужны
Вся в кредитах• 30 мая 2023
Ответ дляМрію про космос
Живу в городе, где разбиты ракетами все школы
Нет школ ни одной
Нет комитета
Нет проблем
Ла ла ла
Нет школ ни одной
Нет комитета
Нет проблем
Ла ла ла
Вы в себе?
Два-три тижні і фсьо• 30 мая 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Батьківські комітети у дитсадках і школах - найганебніше і найтупіше явище сучасного життя батьків дошкільнят і школярів.
Це треш!
Коли люди, яким не вдалося реалізуватися в соціумі пруться в ті комітети і вмикають командира😅 це водночас жалюгідно, дратуюче й жахливо жере час.
Причому, основна мета - підлизати вчителю чи вихователю й типу контролювати процес, щоб впливати в контексті комфорту виключно своєї дитини.
Вкрай рідко ці угрупування бувають адекватними об‘єктивно, а не з точки зору батьківського комітету)
Я зустрічала лише раз більш-менш інтелігентний БК, який формувався лише на рік шляхом жеребкування усіх батьків класу, причому батьки, що вже побували у цій ролі, повторно не жеребкувалися))
Це було в гімназії мого сина.
Все інше - це іспанський сором.
Я з тих мам, що мінімізовують будь-які позаштатні комунікації й видаляюся з темок у месенджерах))
Це треш!
Це було в гімназії мого сина.
Все інше - це іспанський сором.
Найкращий варіант-коли всі батьки по черзі.
І ніякі курки претензій не предʼявляють
Тільки не про гроші• 30 мая 2023
Ответ дляMacOS-ница
Велика різниця, хто має нести відповідальність за безпеку дітей під час екскурсії?
Це питання до вчителів. А от дитина в однаковій небезпеці - що сама гуляючи, що з вчителем. Мабуть, з вчителем ще й краще - швидше зреагує
Кіна не буде• 30 мая 2023
Ответ дляСадоводница
батьківській комітет для підтирання дуп
Кіна не буде• 30 мая 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Лучше мы ЗСУ поможем.
це добра справа, але для неї не обов’язковий якийся комітет.
достатньо просто ініціативних людей
Щастя-здоровля• 30 мая 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
І ніякі курки претензій не предʼявляють
Найкращий варіант коли цього тупого рудимента нема. І ніякі курки туди не рвуться покерувати😅
Дама_с_коготками• 30 мая 2023
Ответ дляПоторописька
5 класс, родкома нет и, как ни странно, никаких нужд тоже) Ни разу не собирали ни на подарки, ни на бумагу, ни фонд класса/школы... Так что делайте выводы.
А як день народження класного керівника, новий рік,день вчителя і т.д.?
ВыФсеВрете• 30 мая 2023
Я голова БК. З лютого 2022 року жодного разу не збирали гроші. Подарунки були лише дівчаткам на 8 березня 2022 року бо їх встигли купити до початку війни. Нас в БК четверо, завжди пропонуємо всім батькам запропонувати свої ідеї. Чесно кажучи, частіше всі відмовчуються.
Дніпро
ВыФсеВрете• 30 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Можливо вони теж бігали та домовлялись та їх теж підтримала інша половина класу? Я не стверджую, просто припускаю як варіант. 15 грн то не така велика різниця на сьогодні. Інша справа, що вони мають звітувати перед батьками. У нас я за цим слідкую та перед кожними батьківськими зборами просила відповідальну людину готувати звіт на випадок як хто зацікавиться. Дійсно деякі батьки підходили та дивилися на що витрачаються кошти
Кіна не буде• 30 мая 2023
Ответ дляДама_с_коготками
в смислі, як без збирання грошей?
ВыФсеВрете• 30 мая 2023
Ответ дляИграйМойГормон
В донкі в садочку був випускний і кожний розділив свої обов´язки, одна дуже дешево дістала подарунки дітям, друга дешево купила квіти. Той хто міг щось десь купити дешевше,той і купляв. І я зрозуміла що той комітет зовсім не потрібен. А з комітетом нам все вийшло би в три рази дорожче.
То добре, що у вас хтось щось готовий допомагати. Це рідкість на сьогодні. В нас одна мама з батьківського комітету за власні кошти заправляє машину та їде на опт за квітами аби заощадити кошти класу. Гадаєте їй хтось подякував?
Пухнасті штани• 30 мая 2023
Ответ дляfelin
Жили близько року, так Лібрус був. Але там лише про шкільні та позашкільні заходи писали. Гроші на екскурсії, наприклад, вчитель збирав. Звичайна школа. Не знаю, мене, значить, це минуло.
От ще що згадала. Прийшли ми в Німеччині на перший концерт доньки, балет на сцені дуже красивого театру. Купили квіти. І були з ними одні єдині. То так і не ризикнули вручити дитині на сцені. Вже після спектаклю на вулиці подарували. Я прямо дуже здивована була. І навіть хореографам і керівникам на букети не збирають. Для мене це прямо дуже дивно.