Не знаю як ви, а я собі завела гарну звичку: почалася тривога - йду роблю підхід на руки з гантельками. Сьогодні тричі вимахувалася.
Тож поки фашисти дійдуть до Києва, в мене будуть геть розшатані нерви і міцні біцепси - морду битиму голіруч.
Ответ дляКофеиночка
Треба раніше лягати спати, щоб не знати, і не чути. Бо вже щось чудиться, чи в голові гуде... Надіюся, що поїзд, жд недалеко. Кожної ночі недосипаю. А робота 8 годин... Ми скоро дахом поїдемо((. І це при тому, що у спокійному регіоні. За близьких хвилююся.
Так, то був поїзд
А зараз кажуть буде гучно (
Кофеиночка• 30 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Пишуть їх мало 4 там 4 там, але я вичитала що кацапідори на нічь готують шось чкісь сюрпризи
Де Ви це читаєте?? Навіщо?(( Все одно ж не ховаєтесь і нервуєте.
never_ending• 30 мая 2023
Ответ дляЧомучка
Бля, це що, вже вибухи? Так швидко?
В області вже давно тривога
Ответ дляКарина_я
Я дитину розбудила. Щоб вийти в коридор. Спить на стільці(( Шкода дітей... Думаю може і не треба було. Але страшно, ці декілька днів вони щось зовсім озвіріли
Скільки дитині? Сьогодні були у ендокринолога зі своїми питаннями, то вона доньці 12 років порадила магній В6 антистрес
healer09648293• 30 мая 2023
Ответ дляКарина_я
А головне живими лишитись чи поспати? Як краще гадаєте?
Мене бісять такі питання...
Rosa Blanca• 30 мая 2023
2 серени і друга така довга... Сьогодні щось літало над орловською обл, явно трактОрами тварі обмежуватись не планують. Сил нам всім.