Не знаю як ви, а я собі завела гарну звичку: почалася тривога - йду роблю підхід на руки з гантельками. Сьогодні тричі вимахувалася.
Тож поки фашисти дійдуть до Києва, в мене будуть геть розшатані нерви і міцні біцепси - морду битиму голіруч.
Николь1986• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Если не спать каждую ночь , тоже тяжело выжить
Я уже не могу, у меня от недосыпа уже просто слезы текут, сколько можно, это реально какой-то терор. Каждую ночь, а теперь и днем было. Нет сил ни на что. Как эту войну прекратить???!!!
Ответ дляКарина_я
9 років. Він ніби і нормально реагує. Але ж не висипається взагалі(
У нас деякі люди з дітьми ходять з вечора в укриття, сплять до ранку там. Аби я вміла ще десь крім вдома засинати, може теж би пішла. А поки, дитина спить , я чатую. Бо цей тричі за ніч розірваний сон теж погано
Rosa Blanca• 30 мая 2023
В рні 17-18, коли була коротка тривога. Щось переміщалось, якесь корито, не знайду в тг вже.
Ответ дляНиколь1986
З одного боку все ясно, а з другого ні
Чому коли люди бачать як б´ють когось на вулиці,то втручаються, приїжджав поліція та розбороняють, а в нас тут вже стільки років той жах і асі стоять збоку, дивляться, піжказують як оборонятися і все.
Як же несправедливо, як шкода всіх нас
Ответ дляGleva
В мене сусіди з дитиною маленькою теж ходять кудись в укриття. Але коли відбій то повертаються додому. Бо укриття там страшний підвал. Навіть не знаю, як там спати.
В мене вже від таких ночей голова тріщить(
Николь1986• 30 мая 2023
Потом детям в школу, а с сентября и онлайна не будет. Прекрасная учеба: иди вареный и невыспавшийся, главное- учеба.
Николь1986• 30 мая 2023
Ответ дляNatasja22
Какого им надо от Киева? Каждую ночь прут сюда
Я сама уже не могу просто. Отстаньте от Киева, сколько можно уже. Я засыпаю на ходу, не могу уже. Уроды так издеваться над мирными