Чомучка• 30 мая 2023

Ну і? Сьогодні чекати чи кацапи втомилися?

Не знаю як ви, а я собі завела гарну звичку: почалася тривога - йду роблю підхід на руки з гантельками. Сьогодні тричі вимахувалася.

Тож поки фашисти дійдуть до Києва, в мене будуть геть розшатані нерви і міцні біцепси - морду битиму голіруч.
Майя15• 30 мая 2023
Ответ дляМатусік
Це щось наземне я так розумію?
Тоді жах, як вони так дістали , хоч би це разово було (
Так

Gleva• 30 мая 2023
Ответ дляmammyanny
Купіть їй надувний матрац
А ми ходимо в укриття, то зараз шукаю спальник. Про матрац вдома чогось не подумала
Lilittt07• 30 мая 2023
Ответ дляМатусік
З таким малим часом тільки разів 2 пам´ятаю
Да, два раза .
Даксо• 30 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
2 серени і друга така довга... Сьогодні щось літало над орловською обл, явно трактОрами тварі обмежуватись не планують. Сил нам всім.
Що літало?
Карина_я• 30 мая 2023
Ответ дляGleva
Скільки дитині? Сьогодні були у ендокринолога зі своїми питаннями, то вона доньці 12 років порадила магній В6 антистрес
9 років. Він ніби і нормально реагує. Але ж не висипається взагалі(
Карина_я• 30 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
А головне живими лишитись чи поспати? Як краще гадаєте?
Мене бісять такі питання...
Та не бісіться. Я все розумію. Тому і сидимо кожну ніч в коридорі.
Николь1986• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Если не спать каждую ночь , тоже тяжело выжить
Я уже не могу, у меня от недосыпа уже просто слезы текут, сколько можно, это реально какой-то терор. Каждую ночь, а теперь и днем было. Нет сил ни на что. Как эту войну прекратить???!!!

Карина_я• 30 мая 2023
Ответ дляmammyanny
В мене на кожну дитину по матрацу, стоять надуті, на ніч кидаю в коридорі і готові ліжка
Та воно коли так бахкає, то думаю, всеодно спати не буде(( Хіба що полежати.
автор Чомучка • 30 мая 2023
Ответ дляnever_ending
В області вже давно тривога
А в Києві бахнуло за кілька хвилин після старту тривоги. Зазвичай так не буває.
Gleva• 30 мая 2023
Ответ дляКарина_я
У нас деякі люди з дітьми ходять з вечора в укриття, сплять до ранку там. Аби я вміла ще десь крім вдома засинати, може теж би пішла. А поки, дитина спить , я чатую. Бо цей тричі за ніч розірваний сон теж погано
mammyanny• 30 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Мої сплять, переношу і все.
Rosa Blanca• 30 мая 2023
В рні 17-18, коли була коротка тривога. Щось переміщалось, якесь корито, не знайду в тг вже.
Rosa Blanca• 30 мая 2023
Ответ дляДаксо
Що літало?
Глюкнула відповідь
Карина_я• 30 мая 2023
Ответ дляmammyanny
Мої сплять, переношу і все.
А у вас може маленькі? Бо моєму 9. То я його не донесу, тільки будити. А він ниє( спати ж хочеться.
Gleva• 30 мая 2023
Ответ дляmammyanny
Спеціально для цього купували чи лишилися з довоєнного життя?
автор Чомучка • 30 мая 2023
Дівчата, пишуть що до Києва ще БПЛ підлітають, ховайтеся.
Ironubiro• 30 мая 2023
З південної сторони Києва збивають шлюхедів, гучненько
Летить ще один чую
mammyanny• 30 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Та ні, старшій дитині 11. Переходить в напівсні.
Lilittt07• 30 мая 2023
Ответ дляЧомучка
Сейчас ?
Так тревога с половины второго

Матусік• 30 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
З одного боку все ясно, а з другого ні
Чому коли люди бачать як б´ють когось на вулиці,то втручаються, приїжджав поліція та розбороняють, а в нас тут вже стільки років той жах і асі стоять збоку, дивляться, піжказують як оборонятися і все.
Як же несправедливо, як шкода всіх нас
Карина_я• 30 мая 2023
Ответ дляGleva
В мене сусіди з дитиною маленькою теж ходять кудись в укриття. Але коли відбій то повертаються додому. Бо укриття там страшний підвал. Навіть не знаю, як там спати.
В мене вже від таких ночей голова тріщить(
mammyanny• 30 мая 2023
Ответ дляGleva
Спеціально, вже один змінили, диску зробили діти, стрибали.
Lilittt07• 30 мая 2023
Ответ дляЧомучка
Это до утра (
Николь1986• 30 мая 2023
Потом детям в школу, а с сентября и онлайна не будет. Прекрасная учеба: иди вареный и невыспавшийся, главное- учеба.
Natasja22• 30 мая 2023
Какого им надо от Киева? Каждую ночь прут сюда
Gleva• 30 мая 2023
Ответ дляmammyanny
Поділіться якій купували, чи на який око впало те й купляти?
Карина_я• 30 мая 2023
Ответ дляmammyanny
Ось і мій зараз сидить у напівсні. Таке відчуття, що зараз впаде зі стільця. Буду шукати матрац. Це гарна ідея.
Николь1986• 30 мая 2023
Ответ дляNatasja22
Я сама уже не могу просто. Отстаньте от Киева, сколько можно уже. Я засыпаю на ходу, не могу уже. Уроды так издеваться над мирными
mammyanny• 30 мая 2023
Ответ дляGleva
На розєткі там є такі височенькі, трохи більше односпального, то зручно що я разом з дитиною вміщаюся. Я брала те що влазить в коридор, і вам би радила, як більший, то більший, і буде на всіх.
Inuk• 30 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Настеліть поки шубу якусь на підлогу, чи одіяло. Хай спить дитина