Не знаю як ви, а я собі завела гарну звичку: почалася тривога - йду роблю підхід на руки з гантельками. Сьогодні тричі вимахувалася.
Тож поки фашисти дійдуть до Києва, в мене будуть геть розшатані нерви і міцні біцепси - морду битиму голіруч.
Ответ дляMariya Prokhorova
Так і є літаки вже у нас , легше нашим стало на передовій !
А в Києві ви не бачили над головою винищувача , який летіть - кацапську ракету збивати , дивні люди , як можно так зніцінювати власну Армію !
А кто армию обесценивал ? Мой муж почти с начала войны на фронте.
Зачем перекручивать ?
Речь про запад , который даёт по чайной ложке.
У нас нет ф16
Давали Миги
Зачем перекручивать ?
У нас нет ф16
Давали Миги
Ответ дляНаталія-Ната
И как сразу уснуть после того что было. Сердце в пяты ушло когда это гадость над домом летала… я после такого пытаюсь уснуть минут 20. А кто как?
У меня всегда ещё проблемы со сном после баллистики, как вчера утром. Когда взрывы через 2 минуты после тревоги, потом ещё несколько дней засыпаешь с мыслью, что может опять так подрываться надо будет. Сейчас выбираю где уснуть-кровать или коридор, чисто для самоуспокоения
Staisy_shop• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Я вже починаю доходити до висновку, що треба тупо виснажувати свій організм і вирубатись вночі, тоді нічого не чуєш. Чоловік в мене спить, не прокидається. А я в декреті, то після цих нічних атак потім висипаюсь зранку, то вночі чую кожен шорох, і потім заснути довго не можу
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляKateSavch
Бо треба робити свою зброю. І тоді ні з ким радитись не треба. Звісно інші країни не хочуть підставлятись. А от робили б ми свої ракети - то вже давно лупили б по москві.
Я звісно не спєц і не знаю на скільки це складно організувати. Але за рік можна було б вже розчехлити свої виробництва. Ми ж маємо заводи, ми ж якось виготовили ту ракету що крейсер знищила. Тож впевнена що могли б виготовляти свою зброю самі
Уже давно известно почему так. Не буду писать, а то камнями закидают
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляDismi
Вот и я такая же.
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляmyrka888
Не теряем надежды и не падаем духом! Хотя у меня тоже бывают периоды что ругаюсь на них всех что медленно, что наши гибнут, что не они же под бомбежками сидят как мы сейчас. Потом успокоюсь, послушаю что там разбирающиеся вещают и надеюсь на лучшее
У меня тоже как горки. Сейчас я явно внизу
С у меня после таких ночек бывает что просыпаюсь как будто от сильного взрыва, подскакиваю, включаю телефон, захожу в телегу в полной уверенности что там тревога, а там тишина. А так явственно! Я такая разбитая после этого и уснуть не могу. Получается даже в спокойные ночи поспать нормально не могу
Ответ дляРаната
Ми на 9му поверсі з 10ти, передмістя, не дарма таки придбав чоловік вогнегасник, в тамбурі стоїть, сусідам показали, раптом що...Знов зустрічаємо світанок, слава Богу 🙏 уже не бурчатиму, що за все життя до цього травня я зустрічала світанок лічені рази, хай...а як же пташки співають-)
Слава Богу що зустрічаємо🙏
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляМатусік
Кашель від чого?
Пролікований?
Мамі постковідний содовий розчин допоміг, тут вичитала, дай Боже здоров´я тій людині, бо вже все перепробували, а кашляла і кашляла
Пів чайної ложки соди залити окропом, щоб перешуміло, пити зо два ковтки одразу, потім за потреби
Пролікований?
О, спасибо. Уже месяца полтора кашляю. И запахи так и не появились
Mariya Prokhorova• 30 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Именно поэтому и надо было начинать раньше. Это как раз даже домохозяйкам ясно. Но им то что? Не их родные гибнут тысячами и тысячами, да?
Так нам треба було починати , ще в 1997 році , а кучма в нас багатовекторність проводив .....
Що вже говорити , що було , нам треба навчитися жити в нових реаліях зараз
Nyavka_mavka• 30 мая 2023
Ответ дляМатусік
Кашель від чого?
Пролікований?
Та ні, хворію активно вже тиждень. Горло, нежить, голова і так далі((
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляmyrka888
Сестра. У меня так уже месяц. Потом сердце колотится минут десять. И от любого звука громкого паническая атака
Ответ дляmyrka888
А когда были спокойные ночи ?
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляmyrka888
Ооо плюс один, как про себя прочитала. Скоро начнётся эта штука. Она у меня наконец-то Начала пропадать, теперь снова начнётся когда спокойные ночи начнутся
Байрактарочка• 30 мая 2023
Ответ дляDismi
Я вчора з дитиною на руках бігла приблизно км до дому під вибухи. Пролунала тривога і за п’ять хвилин почало гупати.
Тепер стрьомно кудись далеко відходити. На відкритому просторі мені по відчуттям небезпечно. І стрьомно не сам факт вибухів, а шо знову доведеться бігти бігом з малечею на руках, яка нормально так важить.
Mariya Prokhorova• 30 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Тогда ждем августа и уже вместе с самолетиками начинаем мочить гадов! Пусть так и будет!
Восені будуть - F16 , дяка Нідерландам , вони розшевилили США , буде кацапам помста за той рейс малазійськіх ліній