Джинци на Флісі• 30 мая 2023
Порадьте літні кросівки
Добрий день. Порадьте будь ласка літні міські кроси. Щоб не парили, були зручні при хотьбі, легкі і гарні.
Буду онлайн замовляти, не хочеться туди- сюди відправляти як не підійдуть по характеристиках.
Дякую.
Капитошечка• 30 мая 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Можу порадити сліпони з конопель. Дуже зручні і не парять ноги.
Покажіть
Стрибну в гречку• 30 мая 2023
Что не одень закрытое будет парить, и пусть говорят не парят все фигня. Сеточка , хлопок нога закрытая. У нам скечерс и рибок но это так с босоногами не сравнится