Медсестричка• 30 мая 2023
Хто правий в ситуації? Фінансування відпочинку дитини.
Чоловік та жінка розлучилися 7 років тому, є діти один неповнолітній 11років. Після розлучення чоловік одружився, народилося 3 дітей. Дитину від першого шлюбу іноді бере до себе на вихідні, щомісяця сплачує 2500 грн. Зараз колишнвй на роботі, дуже перспективний напрямок, запропонувати навчання закордоном на місяць. Вона пропонує відправити дитину до табору на цей період, табір оплатити 50/50, по сумі десь 5000 виходить. Колишній чоловік, каже що не проти табору, але коштів нема. Вірніше вони є, але там теж діти, яких до табору немає можливості відправити.Тоді колишня жінка пропоную взяти дитину на місяць до себе та віддати 2500, які перерахують з його роботи. Він каже, що переговорить з дружиною, дзвонить, каже, що може взяти на пару тижнів, а ще на пару тижнів може взяти його мама в село разом з його дітьми. Проблема в тому, що там в селі є його вічим, який сильно випиває та баба лежача, четверо дітей, зайві. Колишня схиляється до табору, щоб нікого не напрягати та дитина відпочила, а чоловік, хоч е, щоб вона все вирішила.
No problems• 30 мая 2023
Выбить с бывшего максимум который может дать и отправить ребенка в лагерь.
Шальная коклетка• 30 мая 2023
Яка різниця, хто правий? Дитині від того легше? В те село відправляти дитину не дуже хотілося б. Я б шукала можливість хоч щось вичавити з нього, з бабусі на табір.
Любительница• 30 мая 2023
Я за табір, так спокійніше.
За 2500 грн / грні так не знаю що тій дитині можна купити...
Не по темі, але ж і плодовитий ваш колишній.
В танке• 30 мая 2023
Со стороны папы либо всех 4 в лагерь либо всех четверых к бабушке. Иначе какая то не справедливость. Со стороны мамы- имеет права делать все что считает нужным для своего ребенка, он у нее один
Бибер-анонимер• 30 мая 2023
Вам треба, то ви й платіть) А то напрямок дуже перспективни, але 10к не хочете за дитину заплатити
Сонячний зайчик• 30 мая 2023
Одолжила бы у бабушек-дедушек, крестных, старшего ребенка (работает?), на работе кредит взяла. Надеятся на мужика, у которого еще трое и что-то мямлит про деревню, какой смысл? Тут вопрос больше, если какое-то ЧП в лагере, кто заберет ребенка?
Герцогиня• 30 мая 2023
2 недели у отца, 2 недели лагерь. 2500 бывшего мужа + самой доплатить разницу.
Черпак_для_фантазий• 30 мая 2023
Ну если с нищеброда, наклепавшего четверо детей взять нечего, то отправлять в лагерь и платить самой, зачем это стремное село с алкашом и лежачими стариками
Сонячний зайчик• 30 мая 2023
Ответ дляВ танке
У нее вроде двое. Где ж совершеннолетние старший брат или сестра? Не может с братом месяц провести?
Чемна панночка• 30 мая 2023
От тільки тема не про те, як відпочити дитині. Скоріше як організувати закордонну поїздку колишній))))
Медсестричка
• 30 мая 2023
У фінансах проблеми нема, табір буде однозначно, але хотілося б щоб батько теж вклався.
Сонячний зайчик• 30 мая 2023
Ответ дляМедсестричка
К чему это тема, если денег у него нет? О мечтах?
Медсестричка
• 30 мая 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Брат в зсу, невістка може відвезти-привезти, тай посидіти може, вона працює, не відмовить, але молодій дівчині воно не треба
Злива інформації• 30 мая 2023
Ответ дляМедсестричка
’У фінансах проблеми нема, табір буде однозначно’
Він це знає, тому навіть і напружуватись не буде.
Медсестричка
• 30 мая 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Поспілкуватись
Медсестричка
• 30 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
Він поки не знає
Ms. Любмая жена• 30 мая 2023
А яка з/п тата дитини? Може він заробляє 10-15 тис грн і дійсно не може виділити ті 5 тис. Це його звичайно не виправдовує і не потрібно було народжувати 4-ро дітей. Але такі реалії
Марс атакует• 30 мая 2023
Ответ дляМедсестричка
а лежачей бабке в селе с алкашом треба.
у меня появились вопросы.
1) а что это за лагерь всего за 10 т? это супер дешево. Не будет там та же бабка в селе, но в профиль? я не представляю за эту сумму хорошего питания и хороших условий. вы уверены?
2) папа плодовитый козел. вместо того, чтобы создавать ребкнку здоровое окружение, вы занимаетесь хто зна чем.
Вам безразлична психика своего ребенка? что за игры? это не разменная монета. и кто то дрлжен быть умнее
у меня появились вопросы.
Марс атакует• 30 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
А кто будет смотреть за ребенком у отца, если тот работает/на обучении?
это будет следующая тема
Медсестричка
• 30 мая 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Десь 25000. Точно не знаю, але працює в сфері, де я працювала раніше, там приблизно так.
НеВРотик• 30 мая 2023
Ну если у папаши четверо детей, то понятно что если одному 5000, то и остальные захотят в лагеря, я думаю или все или никто, а то получается если первый то главный? Новая жена скажет, значит на первого даёшь, а наши в село к бабке
Сладко-соленая• 30 мая 2023
Ответ дляМедсестричка
А чому тоді платить 2500, якщо зп 25000?
Щось ви недоговорюєте і сильно
18 мнеУЖЕ• 30 мая 2023
Ответ дляВ танке
Каких 4х в лагерь? 7 лет назад развелись. Сколько лет этим новым троим? Там максимум старшему лет 6. Дошкольников в лагерь?
Медсестричка
• 30 мая 2023
Ответ дляМарс атакует
а лежачей бабке в селе с алкашом треба.
у меня появились вопросы.
Табір гарний, були минулого року, від спортивної школи, де займається дитина. Там буде 4 тренера, та двоє батьків. Ціна, як для спортсменів, для дітей ’з вулиці’, вибачте, інша. Батько нормальний, в нього нормальна сім´я, тільки працює на звичайній роботі.