TatyanaKV• 30 мая 2023

Технічний ліцей НТУУ "КПІ" та ліцей 142 м.Київ

Доброго вечора. Дівчата хто навчається в ліцеях. Дайте рекомендації. Думаємо, що робити. Чи залишитись в №142 чи переходити то технічного ліцею при КПІ. Дякую
Аннуитет• 30 мая 2023
Так они оба нормального уровня, только к 142 лучше добираться и метро рядом.
Несу пургу• 30 мая 2023
А як вам 142? Ви в якому класі?
автор TatyanaKV • 30 мая 2023
навчання гарне, але що можно зрозуміти коли на дестанційному весь рік. Тому і стає вибір чи залишатись чи ні.
Проработник• 30 мая 2023
142 дочка вчилась 9, 10 класи. Математика сильна звичайно, вчителька дочці дуже подобалась . Мала ще репетитора з кпі, з яким готувалась до вступу в ліцей . Вийшла на відмінно. З війною виїхали за кордон і ліцей нам не дав змоги закінчити 11 клас, хоча дочка йшла на золоту медаль, пояснюючи це тим, що вони не мають офіційної дистанційки. Але весь рік провчились онлайн. Та то навіть добре, не шкодуємо. Повернулись в свою попередню прекрасну англ школу, де всім ідуть назустріч, і учням і батькам, зробили онлайн, з розумінням, з можливістю перенести чи перездати, без зайвих стресів. Дочка паралельно закінчила курси чеської в Празі. Математику брала програму ліцею Інтелект з репетитором, то вийшло ще сильніше, ніж було б в 142. Склала вступний тест до чвут з математики легко. 142 в 11 класі давав дуже багато зайвого, що дітям не потрібно, типу фізра онлайн, чи географія, заруб літ і тд. , міліони презентацій, що відбирало б час для підготовки з фахових предметів
Несу пургу• 30 мая 2023
Ответ дляTatyanaKV
Начебто обіцяють з нового навчального року офлайн
автор TatyanaKV • 31 мая 2023
Ответ дляНесу пургу
Обіцяють, але немає нормального укриття. Можна сказати- його немає. А за технічний ліцей КПІ ніхто нічого не знає... як там?
Funnykids• 23 июня 2023
Ответ дляПроработник
Можете дати контакт репетитора?
Проработник• 23 июня 2023
Ответ дляFunnykids
Можете дати контакт репетитора?
Спитаю в нього і напишу вам в особисті
Funnykids• 23 июня 2023
Ответ дляПроработник
Спитаю в нього і напишу вам в особисті
Дякую
Funnykids• 25 июня 2023
Ответ дляПроработник
Спитаю в нього і напишу вам в особисті
Чи спитали Ви у репетитора?
Проработник• 25 июня 2023
Ответ дляFunnykids
Чи спитали Ви у репетитора?
Він у відпустці