Доброго вечора. Дівчата хто навчається в ліцеях. Дайте рекомендації. Думаємо, що робити. Чи залишитись в №142 чи переходити то технічного ліцею при КПІ. Дякую
Аннуитет• 30 мая 2023
Так они оба нормального уровня, только к 142 лучше добираться и метро рядом.
Проработник• 30 мая 2023
142 дочка вчилась 9, 10 класи. Математика сильна звичайно, вчителька дочці дуже подобалась . Мала ще репетитора з кпі, з яким готувалась до вступу в ліцей . Вийшла на відмінно. З війною виїхали за кордон і ліцей нам не дав змоги закінчити 11 клас, хоча дочка йшла на золоту медаль, пояснюючи це тим, що вони не мають офіційної дистанційки. Але весь рік провчились онлайн. Та то навіть добре, не шкодуємо. Повернулись в свою попередню прекрасну англ школу, де всім ідуть назустріч, і учням і батькам, зробили онлайн, з розумінням, з можливістю перенести чи перездати, без зайвих стресів. Дочка паралельно закінчила курси чеської в Празі. Математику брала програму ліцею Інтелект з репетитором, то вийшло ще сильніше, ніж було б в 142. Склала вступний тест до чвут з математики легко. 142 в 11 класі давав дуже багато зайвого, що дітям не потрібно, типу фізра онлайн, чи географія, заруб літ і тд. , міліони презентацій, що відбирало б час для підготовки з фахових предметів
Несу пургу• 30 мая 2023
Ответ дляTatyanaKV
навчання гарне, але що можно зрозуміти коли на дестанційному весь рік. Тому і стає вибір чи залишатись чи ні.
Начебто обіцяють з нового навчального року офлайн
Ответ дляПроработник
Можете дати контакт репетитора?
Проработник• 23 июня 2023
Ответ дляFunnykids
Можете дати контакт репетитора?
Спитаю в нього і напишу вам в особисті