Коренная киевлянка• 30 мая 2023

Цікаво, навіщо в Києві діти мають вчитись до 16 червня?

Вчора скрізь було відео, як діти біжать в укриття.
Багато дітей давно б повивозили у більшу безпеку, діти не сплять ночами майже місяць, вчителі напівтрупи висмоктують з пальців завдання, в класах дуже жарко.
Який сенс у війну в цьому всьому?
Щоб просто батькам молодших дітей було їх куди дівати на перетримку?Ну якось же це питання вони вирішували у ковід, минулого року та вирішать з 16.06....
Скільки ж можна...
Життє Бентежне• 30 мая 2023
Тому що багато пропустили. В школі моя дитина в бомбосховищі, а так би дома сиділа поки я на роботі
LentochkaV• 30 мая 2023
Наші семестрові вже виставлять на кінець тижня.
Толку, не розумію
Бандитка Сью• 30 мая 2023
Завидую киевским детям. У наших учёбы нет. Онлайн полный трэш. То тревога то света не было. Продлили до 2 июня, для галочки. По факту уже все оценки есть почти. Уроков нет. Учителей никто не контролирует. Днепр
Ушла и Пришла• 30 мая 2023
Потому что есть учебный план и его нужно впихнуть во временные рамки. А каникулы зимние были длинными
Гарні диньки• 30 мая 2023
А ви не можете власну дитину вивезти, поки форумські порадниці не дадуть благословення чи за чужих дітей переживаєте як за своїх, а може й більше? Таке враження, що кацапи теракт готують і тут подібні теми створюють щоб дорікати було потім чим.
Пекельнi Борошна• 30 мая 2023
Я також не розумію.
Сьогодні бачу в багатьох дітей не з Києва останні дзвоники. А ми ще 2 тижні будемо ходити бо зимою сиділи на канікулах. А краще б зимою онлайн навчалися
автор Коренная киевлянка • 30 мая 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ок, що тоді школа?
Місце, де дітей ’ глядять’, поки батьки на роботі чи там навчають?
Наша школа працювала очно всі дні.Не було дистанційки зовсім.
Моя дитина вже не буде зодити з понеділка.Дивлюсь на вчительку, що зранку після вибухів схожа на зомбі і дітей таких самих...
І, дв, де буде ваша дитина з 16.06?
Де вона була півроку війни до 1 вересня 2022?
Це ж не камери схову..
Триндю-бриндю• 30 мая 2023
Я взагалі не зрозуміла, куди і звідки вони біжать. Сховище має бути під школою, а не в 20 хв біготні від неї.
По темі: в багатьох в Києві кінець навчального року був 26.05. Чого деякі подовжили на два тижні теж загадка.
Уси Пуси• 30 мая 2023
Я написала заявление что ребенок ходит не будет в червнi
Жена сантехника• 30 мая 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Они бежали в метро , судя по локации, оно там за углом.
Кудряшка Сью• 30 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
А вы днепровский ребёнок?
КрестьянинДиор• 30 мая 2023
Ответ дляLentochkaV
Толку, не розумію
+ виставляють але кажуть далі повторення- навчання
Триндю-бриндю• 30 мая 2023
Ответ дляУшла и Пришла
У нас зимние были всего на неделю длиннее и то, за счет отобранных осенних каникул. Не понимаю, почему во всех школах всё по разному.
автор Коренная киевлянка • 30 мая 2023
Ответ дляГарні диньки
Я нижче написала, що водити не буду і наша школа працювала очно без світла, після обстрілів.Навіть коли до 12 тривога, старшим писали: а тепер чекаєм на 6-7 урок.
Все вичитано, все виконано.Травень просто страшний, на кой ... це потрібно і кому?
В деякі районах школа єдине укриття, а зараз не пускають людей, бо там тьма дітей.
Життє Бентежне• 30 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ок, що тоді школа?
І, дв, де буде ваша дитина з 16.06?
Це ж не камери схову..
В нас вчаться доганяють, так як школа була пошкоджена ракетою і перше півріччя було дистанційно. На базі школи багато гуртків: спорт, танці, басейн, художка і т.д. гуртки і ГПД до 19.
Коли не буде школи, буде няня за 20 тис. І не буде поруч бомбосховища. Мені зі школою спокійніше.
Триндю-бриндю• 30 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Почему не в своё убежище? Каждая школа должна быть оборудована по нормам. Ясно же, что под открытым небом бежать опасно.
Для драки• 30 мая 2023
Зимових канікул було 1,5 місяці! Зараз тільки ЯДС і літературне читання закінчили. Мова і математика - процесі. І в школі безпечніше, ніж вдома.
автор Коренная киевлянка • 30 мая 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Тобто, ви переклали відповідальність на державу за свою дитину?
Всі мають ходити, бо комусь спокійніше?
Readdy• 30 мая 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Бо кожен директор рекомендацію трактує по своєму((
Гарні диньки• 30 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Єдине укриття і під час цілого навчального року там були школярі і чужі?
Якщо ваша дитина не піде, чому вас це хвилює? Які це райони?
автор Коренная киевлянка • 30 мая 2023
Ответ дляДля драки
За чий рахунок ця безпека?
Для драки• 30 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
За чий рахунок ця безпека?
Що ви маєте на увазі? Чим безпека дитині в школі в червні відрізняється від квітня, наприклад?
Гарні диньки• 30 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Всі мають ходити, бо комусь спокійніше?
Так ви ж пишите, що ваша дитина не хотитиме, чи вас силою заставляють?
Сама не знаю• 30 мая 2023
У нас вчера был последнийдень. Сегодня экскурсия. Все, каникулы.💃 Одесса
автор Коренная киевлянка • 30 мая 2023
Ответ дляГарні диньки
Поговорити.
Район я не буду писати, яка різниця принципова?
Якщо це Оболонь, наприклад, то хай зодять, а Борщагівка, то не потрібно?
Вся троєщина без метро, весь лівий берег.Які тут укриття крім підвалів шкіл?
Гарні диньки• 30 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Поговорити.
Принципова. Покажіть який це район, де єдине укриття ваша школа. Ви не відповіли на питання. Цілий рік хто перебував в укритті окрім дітей?
Локшина на вухах• 30 мая 2023
Автор я також не розумію цього ідиотизму. У нас сонце пече в клас, діти як на сковороді, виходять варені. Ночі важкі, я б вже забрала дитину і поїхала.
автор Коренная киевлянка • 30 мая 2023
Ответ дляДля драки
Не кошмарили так ракетами, люди срали вночі.
В червні жарко, дітям погано від жари.
Псується їжа, яку батьки дають з собою, йде отруєння, куча проблем.
Мене в масштабах цікавить, навіщо подовжили, щоб мама мала змогу ще 3 тижні збагрити кудись?
Анонім Завгосп• 30 мая 2023
Я пишу заявление и вам советую
Для драки• 30 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
В червні жарко, дітям погано від жари.
Я написала, чому конкретно в нашій школі продовжили.