Весела пiсенька• 30 мая 2023

Вы бы пошли так в зал?

Фото из инсты
Результат:
вже голосів: 358
177 (49.44%) Нет
153 (42.74%) Да
26 (7.26%) Смотреть
2 (0.56%) Только на групповые
Кукусикиииииии• 30 мая 2023
Ответ дляАноним Советчик
Да, ладно, з чого це видно. Я під настрій, або з хвостиком, або з розпущеним волоссям (до лопаток). Займаюся 3р на тиждень із тренером + кардіо/групові 2р на тиждень. Уж точно ходжу за спортом.

І взагалі я вдягаюся в зал як мені зручно і як подобається. Оце я б ще думала хто що скаже/подумає. Як хочу так і ходжу. Головне аби чисто і без запаху, бо то дійсно іншим заважає. А лосини чи спідничка чи збирати волосся - то моя особиста справа.
У мене два найяскравіші спогади про запахи в залі - це родина смердючок(батько та син), я не знаю, що з ними було не так, але хвилин через 20 після початку тренування весь зал просто дурів. А вони ще полюбляли між підходами походити між тренажерами. Я, одного разу, навіть блювати бігала(але там ще й критичні дні наклались і загострення нюху). А другий випадок -дівчинка, яка облилась солодкими вечірніми парфумами. Боже, то, навіть гірше було, бо ті парфуми просто у кожну шпаринку залу пролізли ...
Тут как тут• 30 мая 2023
Ответ дляKusalochka
А что плохого быть в поиске? Если девушка в поиске и есть что показать и чем привлечь, то почему нет?
Ну хоть вы адекватно ответили, а то ж накинулись с этим лицемерным «мы это все для себя».
все по ГОСТу!• 30 мая 2023
Ответ дляГейСюда
О так!! Я теж того не розумію, довжелезне волося, ну чому не зробити косу, хвіст чи гульку.
А ще бісять баришні х телефонами на тренажерах, зробила 3 рухи і сидить 10 хв телефон цикає
Повбывав бы) Дольше сидит, чем тренируется, а там уже очередь на тренажёр
Крапипопка• 30 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Так там шорты под юбкой
я б не назвала это шортами, скорее трусы или шорты-боксеры. Но это не шорты, они даже полностью попу не закрывают.
В общем, все кто ответил «да» явно в зал не ходят, или ходят пофоткаться или поболтать.
Этот наряд даже не для «сниматься», поэтому этот вариант исключаю
Аноним Советчик• 30 мая 2023
Ні, не заважають. Так є вправи/заняття коли хочеться забрати в хвостик, але наприклад бігу на доріжці чи приседам не заважають.

Спітнілість ніяк не вказує на якість тренування, як і наявність/відсутність крепатури. Якщо ви давно в залі, то повинні про це знати.

Ну я і я від природи мало потію в принципі.

Щодо волосся залишається... ви щось фантазуєте. Якщо волосся здорове, то воно клоками не випадає і на підлогу не сиплеться.
ЛісАпетная• 30 мая 2023
Если бы фигура позволяла, то да))) нафига тогда столько впахивать, чтобы не хвастать и не восхищать?))
все по ГОСТу!• 30 мая 2023
Ответ дляАноним Советчик

Главное, без парфюма в зал ходить)
Теща дочки• 30 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ну я ж про что)
Жарко сейчас в костюме.

А я в майке и лосинах.
Мне 45. Я туда только намеренно на спорт, у меня муж и мне похер кто что думает. Я хочу быть в отличной форме
Я стесняюсь носить лосины
Аноним Советчик• 30 мая 2023
Ответ дляКукусикиииииии
О дааа! Розумію. В мій зал якось повадилися ходити група індусів - пара дівча і пара хлопців. Це був АХТУНГ. ВОни переміщалися по залу групою і де вони були - там поруч не було нікого. Це просто задохнутися можна. При чому запах такий дивний. Народ казав то з-за спецій які вони вживають. Щастя що вони лише пару місяців ходили....
Перша на селі• 30 мая 2023
Смотря с какой целью одеть такую одежду в зал, автор
Перша на селі• 30 мая 2023
Ответ дляАноним Советчик
Админ не мог им сделать замечание?
Аноним Советчик• 30 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Я стесняюсь носить лосины
Тю... чого???
murmurik• 30 мая 2023
Ответ дляДуша компанії
Там шорты под юбкой наверное есть
Но откровенно конечно
И что?
Грибок обеспечен. Голой кожет по потным тренажерам ,фу фу .
Ну если просто нагибаться ,то пойдет
Аноним Советчик• 30 мая 2023
Ответ дляПерша на селі
Админ не мог им сделать замечание?
Ну якби адмін знав їхню ’індуську’ мову, то можливо б і зробив... Хоча можливо тому і перестали ходити, що їх попросили - я не в курсі, головне проблему вирішили...
Теща дочки• 30 мая 2023
Ответ дляАноним Советчик
Тю... чого???
Фигура не позволяет
murmurik• 30 мая 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Фу, ви, мабуть, в зал не ходите ((
Я для кожного тренажеру використовую спеціальний рушник. Хоча ходжу в легінсах. Послетив і займаєшся.
Главное когда ререкладываете на следующий не путайте лицо и изнанку.
все по ГОСТу!• 30 мая 2023
Ответ дляАноним Советчик

Вам распущенные волосы не мешают со штангой приседать? Мне приходится свой длинный хвост каждый раз вытягивать из-под грифа
все по ГОСТу!• 30 мая 2023
Ответ дляmurmurik
Это уже на автомате. Я лицом складываю внутрь
все по ГОСТу!• 30 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Фигура не позволяет
Очень зря. Все в зале в лосинах в любом весе, никто на это не смотрит. Люди для того и ходят в зал, чтобы обрести или поддержать форму
автор Весела пiсенька • 30 мая 2023
Ответ дляКрапипопка
Нет, лосины и топ на хорошей фигуре смотрится намного лучше (и даже сексуальнее, если на то пошло) и заниматься удобнее. Вот смысл от этой юбки: неудобно, некрасиво…. Представляю удовольствие делать тягу в ней, или ягодичный мост, например.
А в чем проблема?
Гуру троллинга• 30 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Я стесняюсь носить лосины
Чего? В них удобно.
Или вы туда ходите не для спорта?)
Теща дочки• 30 мая 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я не хожу в зал
Аноним Советчик• 30 мая 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
А приседи лише зі штангою бувають? Хоча звісно якщо штангу на загривок, то зручніше завязати- для того в мне на запясті резинка є, або капюшон від кофти спортивної одягаю (але то взимку, коли в залі не спекотно). Мені взагалі в капюшоні подобається займатися. Але для літа не варіант
Теща дочки• 30 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Чего? В них удобно.
Или вы туда ходите не для спорта?)
Носить лосины мне не позволяет фигура. А в зал я не хожу
Лунтик-паунтик• 30 мая 2023
Ответ дляmurmurik
Аякже, у мене спеціально рушничок із помітною різницею сторін
Залізний занавіс• 30 мая 2023
Ответ дляmurmurik
И что?
Ну если просто нагибаться ,то пойдет
Там шорты под юбкой, наоборот попа прикрыта))
murmurik• 30 мая 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
А кожа только на жо?
Лунтик-паунтик• 30 мая 2023
Ответ дляПерша на селі
Судя по кроссовкам на фото, юбка пойдет
Гуру троллинга• 30 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Чего в тему зашли и отвечаете?))
Огірок та Помідорчик• 30 мая 2023
Ответ дляmurmurik
И что?
Ну если просто нагибаться ,то пойдет
Грибок находится повсюду и окружает вас везде, вы с ним контактируете везде регулярно.Но не болеете им, это задача вашей иммунной системы