Цветов Мне срочно• 30 мая 2023

Дівчата, хто багато ходить пішки, яке у вас саме зручне взуття?

Поки що мій фаворит asics, звичайні кросівки і saucony кросівки, сандалі ecco offroad
Колись були ще skechers на якийсь такій високій підошві наче як go walk, але давно в них таких не бачу.
Сьогодні пройшла 8км, а буває і більше, ноги втомились, підозрюю, що взуття моє не таке вже і комфортне для таких прогулянок
Оно само купилось• 30 мая 2023
Кроссовки Nike

Послушная• 30 мая 2023
Nike air force 1
автор Цветов Мне срочно • 30 мая 2023
Ответ дляПослушная
Nike air force 1
І в них ноги не гудуть? підошва пласка наче
Каляка маляка• 30 мая 2023
Кросівки міда
Тоскующая• 30 мая 2023
Будь які зручні для моєї ноги кросівки. Мені норм і в пума, і в адідас, і в найк. Але тільки міряти в магазині, ніяких онлайн
Крим мій• 30 мая 2023
Мої улюблені,бігові,але ідеальні щоб ходити на довгі дистанції
Репетиторша• 30 мая 2023
от звідки ви запам‘ятовуєте назву моделей))) ну бренд то понятно, а ось модель…

ВалюШок-d20a• 30 мая 2023
текстильные инблу не реклама хожу месяц пока как босиком
автор Цветов Мне срочно • 30 мая 2023
Ответ дляТоскующая
Ну в мене є рібок, наприклад, але сьогодні саме в них пройшлася швидко, ноги гудуть, хоча просто прогулятися,то норм було
Крим мій• 30 мая 2023
Ответ дляРепетиторша
Я не знаю модель ,взагалі,чоловік купує,просто знає розмір і все
автор Цветов Мне срочно • 30 мая 2023
Ответ дляКрим мій
От і в мене асіки бігові, але інша модель
автор Цветов Мне срочно • 30 мая 2023
Ответ дляРепетиторша
Саме причіпляється паровозом і запам´ятовується
Ні за холодну воду• 30 мая 2023
Nike Air Max 90
автор Цветов Мне срочно • 30 мая 2023
Ответ дляВалюШок-d20a
В інблу сьогодні заходила, але не на мою ласту вузьку, з такої моделі випадаю, нажаль, а на шнурівці, то вже ну зовсім бабуньціни моделі
Кинг-Конгша• 30 мая 2023
Ecco, Merrell
автор Цветов Мне срочно • 30 мая 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Nike Air Max 90
Так, вони класні, але жарко зараз в них вже
Репетиторша• 30 мая 2023
автор, а який бюджет у вас? взагалі вважаються супер-комфортними це Преміата, саме для вуличного ходіння
Не против• 30 мая 2023
Скетчерс
автор Цветов Мне срочно • 30 мая 2023
Ответ дляРепетиторша
Ну хотілося б в 100$ вкластися, але, якщо є шось краще за більші гроші, то треба буде міряти, ноги важливіше

Ms. Android• 30 мая 2023
Ответ дляВалюШок-d20a
Смотрела на подобные, но не вариант - и кроссовки, и ноги будут грязные за несколько часов((
Едимнаморе• 30 мая 2023
Ecco. Зручнішого взуття для мене немає.
Причому так було не завжди, а після 40 стало моє-моє. Проходила і по 18-20 км за день вулицями Європи.
Так, втома відчувається звичайно, це ж навантаження, але не порівняти з іншими марками.
автор Цветов Мне срочно • 31 мая 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Ecco, Merrell
Ecco biom люблю їх, але тест на довгі швидкі прогулянки не пройшли, ноги втомились, нажаль, у вас яка модель?
Репетиторша• 31 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
то вони будуть дорожче, але хоча б поміряйте та проконсультуйтесь. Дешевше гарні Нью Беленси, вони спортивні йдуть.
Ms. Android• 31 мая 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Nike Air Max 90
Кожаные?
Ні за холодну воду• 31 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Тогда Премиата с перфорацией. У них тоже амортизация хорошая.
автор Цветов Мне срочно • 31 мая 2023
Ответ дляРепетиторша
Вже подивилась, якщо повезе на розмір, то можна вкластися у 200$ у розпродаж, ще б знайти їх, щоб поміряти
Дівчина заглядєніє• 31 мая 2023
не будут.. за 900 грн они оч удобные
Ні за холодну воду• 31 мая 2023
Ответ дляMs. Android
Кожаные?
Я ношу комбинированые с текстилем.
Ms. Android• 31 мая 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Я ношу комбинированые с текстилем.
Кожа или экокожа?
Ні за холодну воду• 31 мая 2023
Ответ дляMs. Android
Кожа или экокожа?
По- моему все- таки экокожа.