Цветов Мне срочно• 30 мая 2023

Дівчата, хто багато ходить пішки, яке у вас саме зручне взуття?

Поки що мій фаворит asics, звичайні кросівки і saucony кросівки, сандалі ecco offroad
Колись були ще skechers на якийсь такій високій підошві наче як go walk, але давно в них таких не бачу.
Сьогодні пройшла 8км, а буває і більше, ноги втомились, підозрюю, що взуття моє не таке вже і комфортне для таких прогулянок
Марічка• 31 мая 2023
Ответ дляВалюШок-d20a
текстильные инблу не реклама хожу месяц пока как босиком
У меня были тапочки их фирмы
Классные

Принцепесочка• 31 мая 2023
автор,в мене- схожий на ваш список. Фаворити-екко, хоч які страшні б не були, а зручнішого взуття нема. І туфлі,і босонідки,і чоботи.
Азікси теж ок,але я їх більше для бігу чи в горию
Недавно взяла Скетчерси-вок енд гоу, для міста, 12 км -без проблем ходжу. Взуваються без шнурків, сітка.Синтетика,звісно, нога трохи потії, але в плані загального комфорту-тверда 4-ка.
автор Цветов Мне срочно • 31 мая 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Тут бы еще на широкую ногу найти, а не вот это г узчайшее из лакосте и тп
ну от в мене навпаки, що сподобається, то все на широку ногу, а в мене вузька ласта
Телячі ніжноСті• 31 мая 2023
Ответ дляМафиозная
В мене кроси New Balance, мені в них комфортно. Тільки оця дебільна N, як Z.🤪
Меня мои старые тоже устраивали все, кроме этой дебильный буквы. Купила найки теперь.
Вареничніца• 31 мая 2023
Больше всего люблю адидасы, потом Асикс, потом Рибок.
Найки и пума вообще не под мою форму ноги.
автор Цветов Мне срочно • 31 мая 2023
Ответ дляМафиозная
О, в мене дуже схожі на ці асікси, і в них комфортно, а як ваша модель називається, і так, N трохи бісить, вона ж так косо розташована
Замріяна• 31 мая 2023
Ответ дляМафиозная
Понимаю. Ко мне даже подходили с вопросом, что это за Z.
Как вариант, закрасить перманентным маркером.

Не кую, не мелю• 31 мая 2023
Хожу в кроссовках за 400 грн из АТБ и не парюсь
Телячі ніжноСті• 31 мая 2023
Ответ дляЗамріяна
Они с другой планеты? Те,кто к вам подходил. Бренду Нью беленс больше лет,чем раше. Но буква теперь бесит, это да.
Червона калина• 31 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я конверси спробувала, не потіють, але якщо 8+км, то ноги гудуть
Просто гуляти нешвидко, то норм
А я от них балдею,и короткие были . Сейчас высокие по щиколотку,хожу много.Это каждому своё,у меня ребенок только увидит полуботинки Адики сразу орет,что это носить не будет,у моего пяточка так выступает,что адидасы ему натирают,а мне они ногу не держат, сейчас 3 пары по размеру,а нога не зафиксирована.А Найк моя любоФф,они ногу как носок обхватывают.
Любви вам!• 31 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
То вы широкую не видели😄 точнее, по меркам Китая или производителей обуви на дерево-манекен, а не нормального человека. Я не знаю, для кого это делают и почему нам не везут нормальную( даже не думала, что могут быть такие проблемы, как у вас, все, что не мерила-узкое, некомфортное, это жесть. Не, типа, можно носить и мучиться, но когда ты обувал реально крутую и удобную, так не хочется вот это все.
Моль Моллівна• 31 мая 2023
Скетчерси - все, що купувала, найзручнiше.
Принцепесочка• 31 мая 2023
Ответ дляnatali077
Дуже-дуже зручні
чомусь не пускає мене на цей сайт.підкажіть, будь ласка, що за модель? рідкий варіант не страшних екко(я і страшні їх купую і люблю, а тут ще й симпатичні))
Послушная• 31 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
І в них ноги не гудуть? підошва пласка наче
Нет, мне норм
Хитрушка-чекушка• 31 мая 2023
Ecco и Lacoste
Люсильда.ua• 31 мая 2023
Ответ дляЗаикальница
https://intertop.ua/uk-ua/product/sandals-skechers...
Дякую! Гарні. Під´їзду в Інтертоп примірю. Зараз в моді ця модель. Хоча це колекція минулих років.
Медсестричка• 31 мая 2023
Забула додати фото
Пушап Мі мі• 31 мая 2023
Ответ дляЗаикальница
Взяла по скидке Skechers ( немодные уже наверно ) и обкатала сегодня . Понравились и подошва , и то , что ничего не трёт- приятно удивлена.
Я такие Skechers взяла тоже за копейки 699грн новые в Спортмастере, мега удобно
Заикальница• 31 мая 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Мне нравятся Ваши ) . Пусть радуют

Мафиозная• 31 мая 2023
Ответ дляЗамріяна
У меня джинсы закрывают это непотребство))
Мне без сахара• 31 мая 2023
У меня большая коллекция)) если просто гулять по городу, то конверсы удобные, найки с хорошей амортизацией.
НО в отпуске я обычно хожу не меньше 20км в день, и только в Скетчерсах мои ноги не отпадают при таких нагрузках. Волшебные стельки у них просто
Пушкининиана• 31 мая 2023
Ответ дляМафиозная
Я через це перестала купувати їх. Тепер не скоро я їх взую, хоча моделі в них класні і зручно в них.
Пушкининиана• 31 мая 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ecco и Lacoste
Лакоста? Вони мені не зайшли, жорсткі, натирають ноги відвалюються в них, а чоловікові натирали до кровавих ран. При тому що міряли в магазині. Тепер цей бренд обходжу стороною. Футболки і теніски то моя любофф у них.
А я з косою• 31 мая 2023
skechers go walk - днями взяла на залишках в інтертопі, але чорних немає - лише сірі, і це біда - вони не такі, вужчі і підйом нижчий.
Ноги - треба ж вік зважати, звісно, що в 40-45 вже не так, як в 30 бігається:)
УраганнаЯ• 31 мая 2023
Ответ дляЗаикальница
Я на них теж дивилася.
Ондатрова шуба• 31 мая 2023
на весну-літо також аsics, ще й яскравого кольору, вперше в житті захотілося такий колір взуття. Зато тепер чоловік каже в натовпі не загубишся, всюди тебе видно
Ондатрова шуба• 31 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
те саме. довга й вузька, палець вже по довжині упирається а по боках все ще протяги гуляють)) тому найбільше маю взуття з шнуровкою з застібками які регулюються, бо інакше або спадають або жмуть
Ондатрова шуба• 31 мая 2023
Ответ дляМедсестричка
Забула додати фото
гарна форма, я таку люблю
постою_послушаю• 31 мая 2023
Ответ дляВалюШок-d20a
У меня были босоножки их кожаные с регулируемыми ремешками. Это была первая обувь в моей жизни, в которой мне было удобнее, чем босиком.
Медсестричка• 31 мая 2023
Ответ дляОндатрова шуба
гарна форма, я таку люблю
Дякую
Чесно кажучи, вперше купила кросівки цієї марки випадково, бо сподобався дизайн та їхня невагомість, а потім вже зрозуміла їхню справжню зручність та комфортність
Ніколи не думала, що не вилазитиму з кросівок, призначених суто для спортивних цілей та активності))