Цветов Мне срочно• 30 мая 2023
Дівчата, хто багато ходить пішки, яке у вас саме зручне взуття?
Поки що мій фаворит asics, звичайні кросівки і saucony кросівки, сандалі ecco offroad
Колись були ще skechers на якийсь такій високій підошві наче як go walk, але давно в них таких не бачу.
Сьогодні пройшла 8км, а буває і більше, ноги втомились, підозрюю, що взуття моє не таке вже і комфортне для таких прогулянок
Ласковая_львица• 31 мая 2023
Ответ дляКузякин
Тоже на них смотрю.
Вы уже носили их? Моются легко?
В дочки такі. Як й інші білі шкіряні кеди. Минулих на сезон вистачило (теж Ессо були). Але зручні й якісні.
Ласковая_львица• 31 мая 2023
Ответ дляКузякин
Желтеют? Или чего только на сезон?
Бо носить неохайно. Ні, посіріла шкіра після прання, а не прати було неможливо. Але як носите обережно, має вистачити надовго
Пригаю-цибаю• 31 мая 2023
Ответ дляХикориДикори
Кроссовки беговые Hoka Hoka.
А где их покупаете? И цена?
Голубец• 31 мая 2023
Ответ дляMaruskin
Де купуєте чи як називається?
Устілку робите під себе чи стандартну ортопедичну купуєте в інтернеті?
Дякую!
Зараз акція у ортомагазині(сітка, назву не пригадую) діагностика безкоштовно, і там підбирають саме під Вас, також раніше заказувала індивідуальні 2 пари. У мене їх декілька, з різних матеріалів, під різні мої пари взуття. Раніше втрачалася на ортопедичне взуття, зараз устілки дозволяють носить все, що завгодно, бо у ортопедичного взуття своєрідний вигляд, м´яко кажучи не дуже стильні)). Я винімаю устілки з пари, та вставляю свої, з ними не так втомлюються ноги і спина, і так зручно, що без них будь яка пара не така досконала, маю багато різного взуття, є пари за різною ціною,є дуже дорогі. Дівчата у кого остеохондроз, грижі, протрузії і плоскостопість наполегливо раджу як і лікування і профілактика.
Я вдома у тапці навіть вставляю, дивіться на фото(зліва без, справа з устілкою. Фото упаковок з останніх теж додала.
Ще посилання з описом:
Якщо потрібно назву сітки ортосалону, сьогодні буду в тому районі, заїду, гляну, напишу
Ще посилання з описом:
БолеИменее• 31 мая 2023
Ответ дляВалюШок-d20a
текстильные инблу не реклама хожу месяц пока как босиком
Оо, скажите а они на широкую ногу? Моя модель у них закончилась, есть такие, нога отекает ((, боюсь не влезет в подъеме
У меня с такой подошвой, но более открытые, тоже как босиком. Три года одни относила, вообще ничего нигде не трет, ни жмет, ноги не устают. Лучше ничего не нашла
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ну в мене є рібок, наприклад, але сьогодні саме в них пройшлася швидко, ноги гудуть, хоча просто прогулятися,то норм було
Перший раз придбала lotto. Легкі як хмаринки, підошва пружинить і гасить «удар»
А в більшості взуття ecco кросівки exosride, та ботінки trade на шнурках
В день намотую від 6 до 15 км пішки🤯
БолеИменее• 31 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
В інблу сьогодні заходила, але не на мою ласту вузьку, з такої моделі випадаю, нажаль, а на шнурівці, то вже ну зовсім бабуньціни моделі
у них есть модели и на узкую ножку )))
Цветов Мне срочно
• 31 мая 2023
Ответ дляМедсестричка
Забула додати фото
О, дякую, зовсім про цю марку забула, а її дуже хвалили на проф форумах
Цветов Мне срочно
• 31 мая 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Я такие Skechers взяла тоже за копейки 699грн новые в Спортмастере, мега удобно
Репетиторша• 31 мая 2023
Ответ дляСамохвалова
дорого. это только кроссовки или босоножки тоже? за счёт чего такая цена, если бренд не раскручен?
це відомий бренд вже багато років серед преміум сегменту, якість, матеріали
Цветов Мне срочно
• 31 мая 2023
Ответ дляА я з косою
skechers go walk - днями взяла на залишках в інтертопі, але чорних немає - лише сірі, і це біда - вони не такі, вужчі і підйом нижчий.
Ноги - треба ж вік зважати, звісно, що в 40-45 вже не так, як в 30 бігається:)
Ой, вік має значення, але, наприклад моя родичка дуже багато ходить, майже бігає, а їй 70+, в мене інколи вже язик на плечах і ноги гудуть, а вона все біжить і біжить, але це як стимул, приходиться і собі бігти, в сенсі, швидко йти
Так точно!• 31 мая 2023
Ответ дляnatali077
Дуже-дуже зручні
І у мене такі вже 2 роки, тільки в іншому кольорі. Можу в них кілометри легко намотувати)
ХикориДикори• 31 мая 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
А где их покупаете? И цена?
Покупаю в наших интернет-магазинах, на зарубежных сайтах не дешевле. Цена чуть больше 3000 грн.
Цветов Мне срочно
• 31 мая 2023
Ответ дляelena901
Вже більше 10 років, самі прості найки, то моя любов. Я багато в них саме ходжу. На минулому тижні в таких адідасах, після 8км ступні аж пекли.
А візуально моделі схожі
от і як воно працює
Лінива, не каюсь• 31 мая 2023
Кросівки skechers.
В мене модель без шнурівки(вона є, але як обманка)
М´які, як капці.
Цветов Мне срочно
• 31 мая 2023
Ответ дляГолубец
Фото
Дякую, все детально розписали, правда, треба під устілки підбирати взуття, щоб вони виймалися, бо в деяких кросівках вони вклеєні
А що за тапці, марка?
cosmaximus• 31 мая 2023
Від Lotto я навіть не очікувала. Купила випадково, давно. Не дорого.. І в них облазила пів Карпат.. найзручніші виявились.
Ще Найк дуже зручні
Цветов Мне срочно
• 31 мая 2023
Ответ дляcosmaximus
Ще Найк дуже зручні
Lotto гарні і зручні, були схожі, але вже зносила :)))) не знаю чому, але на одному лопнула окантовка, хоча інший кросівок був цілісінький
А де ви купували?
Я їх зараз не бачу, тільки в інеті, а мені треба поміряти
Оффтоп до вас питання не по темі, чим користуєтесь, що такі гарні ноги?
А де ви купували?
cosmaximus• 31 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
А де ви купували?
Я їх купляла років 5 тому, у Львові. В якомусь торгівельному центрі, навіть не пом´ятаю. В кожаних було спекотно. А тут зайшла, приміряла і , купила)
cosmaximus• 31 мая 2023
Про ноги , дякую)) та нічого не звичного. Достатньо бюджетна марка, я її дуже люблю) Babe, Испания.
Цветов Мне срочно
• 31 мая 2023
Ответ дляcosmaximus
Це просто крем? Чи для депіляції?