ЯНаПэПэ• 31 мая 2023

Укус комара дитини 2.5 роки, що купити?

Добрий день.
Сьогодні дитина прокинулася з 4 укусами. 2 просто червоні точечки, а біля ока червоне місце, і на руці білий маленькій міхурець і почервоніння.
Порадьте будь ласка, що купити.
Вельми шановна• 31 мая 2023
Феністил

Надежда наш компас• 31 мая 2023
Фенистил покупаю, суспензия, с роликом, удобно наносить
автор ЯНаПэПэ • 31 мая 2023
Ответ дляВельми шановна
Феністил
Дякую
автор ЯНаПэПэ • 31 мая 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Дякую
Copy-Paste• 31 мая 2023
Псилобальзам. Від комарів, опіків, ос, крапиви. І тп
Умничка-помощничка• 31 мая 2023
Розрізана цибулька, я серйозно
Неваляшкина• 31 мая 2023
Самий самий засіб це мазь Дермадрін. У сина прям алергія від укусів комарів. То це самий дієвий засіб. Вже за 15хв забуває про свербіж, і за день два плями сходять.
Щаслива Я• 31 мая 2023
Пробувала і феністил, і псило бальзам. Псилобальзам мені здається кращим, свербіж і почервоніння краще знімає.
ЕлькиПальки• 31 мая 2023
На укус ля рош бальзам цикапласт B5, убирает отёк и не чешется.Супер средство.