Латексне альтер ЕГО• 31 мая 2023

З’явились плями на шиї у дитини

Доброго дня, у дитини на шиї з’явилися ось такі плями, не чешуться.
Ходили до дерматолога, в нашому місті він один, сказав, що це пігментні плями і не потрібно хвилюватися.
Чи варто їхати в інше місто, до іншого лікаря, можливо у когось була подібна ситуація, дякую.
Цідило правди• 31 мая 2023
Печінку б і жовчний перевірити...

жижифреймут• 31 мая 2023
Да это пигментные пятна, у моего ребенка тоже есть
Вам телефонограмма• 31 мая 2023
У мене подібні плямки були при різнокольоровому лишаї.
жижифреймут• 31 мая 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Он не такой вообще
Вам телефонограмма• 31 мая 2023
Ответ дляжижифреймут
Он не такой вообще
У мене такі самі були. Кілька маленьких коричневих цяток, котрі не чесались і не здряпувались. Пройшли після протигрибкової мазі.
автор Латексне альтер ЕГО • 31 мая 2023
Ответ дляЦідило правди
Печінку б і жовчний перевірити...
Дякую Вам
автор Латексне альтер ЕГО • 31 мая 2023
Ответ дляжижифреймут
Дякую Вам
Дивне створіння• 31 мая 2023
Це може бути кольоровий лишай. Він зявляється коли сонце, він розмножується по тілу. Може чесатись, може не чесатись. Колись давно в мене таке було. Всякі мазі, ліки перепробувала, років 6 лікувалась. Все набагато простіше. Треба митись днів 10 шампунем від лупи з кетонозолом 2%, тіло намилювати, хв 5 чекати і змивати. Все пройшло як не було. Так важко сказати чи у вас цей лишай. Він ще називається пляжний.
автор Латексне альтер ЕГО • 31 мая 2023
Ответ дляДивне створіння
Дякую Вам

Сарафанное радио• 31 мая 2023
Самий натуральний кольоровий лишай. В мене був давно колись. Активізується на сонці і коли пітнієш. Я довго не могла позбутися поки не додумалася просто змащувати йодом. За кілька днів як і сліду не було
Подмигашка• 31 мая 2023
Правильно пишут выше,похоже на разноцветный лишай.