Перекус беру завжди• 31 мая 2023

Алергія на сонце це назавжди?

В дитини вперше з´явилася в 5 років, от думаю чого чекати цього року
Болтушка Му• 31 мая 2023
авторе, у мене висип на сильне сонце, особливо перше в травні, коли роздягнутися і побути в обідню пору під сонцем. Коли їжджу на море то загораю тільки до 10 і все, а то й ранііше з пляжу йду. Ось так і живу з цим.

Продавчиня кіз• 31 мая 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Якраз Коксакі пройшов швидко , повторень не було
У моїх теж швидко. Днів 5 на все про все. Єдиним показником у сина була доба температури, а у доньки висипка на обличчі. Все! Але після - нігті сповзали, а через пару місяців почалися наступні висипання і таких було десь 3 протягом року. Всі ідентичні по пару прищиків на тіліз температурою та рідким випорожненням. В будь якому випадку, якщо ваша дитина з атопічною шкірою, то догляд обовʼязково потрібен, тут без варіантів і шкіра може реагувати на будь що.
Анонимус Я• 31 мая 2023
У мене була реакція, схожа на алергію, на сонце, декілька разів. Виникала, коли користувалася сонцезахисними засобами. Без них все добре. Сонцезахисними кремами з тих пір не користуюся, просто майже не замсагаю, ховаюся у тінь)
Атятя_тётя• 31 мая 2023
Якщо це лікарем поставлений діагноз,то назавжди. У знайомої алергія на холод ще з дитинства. За цей час дуже багато лікарів обійшла і мазала дорогими кремами. Результат тимчасовий.
Мати тріля• 31 мая 2023
Мне 46 лет,появилась около 10 лет назад, не проходит, спасаюсь кремом от загара
Пошаманю• 01 июня 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Ні, ніколи нічого зайвого не даю , з імунітетом все добре. Але від народження має дерматит, а коли ще додається алергія , то це катастрофа для шкіри
В сина був дерматит і алергія на мороз. Поміняли країну - пройшло